Навчання та робота студентів: чи можливо поєднувати

Робота під час навчання: як з цим впоратися

Праця під час здобуття освіти має певні переваги. Зарплата є хорошим стимулом серед найбільш очевидних переваг. Крім того, структура балансування двох або більше способів життя насправді може допомогти вам бути більш продуктивними в цілому. І як ми знаємо, якщо у нас багато справ, ми більш продуктивні. Однак робота під час навчання також може мати негативний вплив. Саме цей фактор може перешкодити вам повністю присвятити себе навчанню. На щастя, ви можете скористатися можливостями, щоб знайти ідеальний баланс між роботою та навчанням в університеті.

Шукайте роботу в межах своєї спеціальності

 Наприклад, якщо ви здобули ступінь бакалавра в галузі антропології, перевірте наявність вакансій на своєму факультеті для неповної зайнятості. У більших університетах конкретні кафедри наймають відразу кількох студентів для виконання різних завдань та обов'язків:

• Робота на факультеті, який ви вивчаєте, також є чудовим способом продемонструвати себе викладачам та студентам кафедри, а також бути в курсі будь-яких можливостей, пов’язаних із вашим напрямком.

• Або поцікавтесь у своїх викладачів/наставників про хороші вакансії на початковому рівні, які відповідають вашим інтересам. Вони можуть навіть знати про кілька видів робіт, які раніше виконували інші студенти зі схожими інтересами, і можуть направити вас до потенційного роботодавця!

Виділіть час на роботу

Якщо ви витрачаєте час, гроші та енергію на освіту, це, мабуть, має бути пріоритетом у вашій роботі. Дуже важливо дати чесну оцінку часу, який ви можете призначити для роботи. На щастя, у вас є багато варіантів, над якими ви можете подумати. Почніть щоденний графік, в якому ви записуєте всі свої дії на день і наступний тиждень. Не пишіть занадто великі плани. Все повинно бути максимально можливим. Закресліть реалізовані плани. Переконайтеся, що виконана робота викреслена в щоденнику. Так буде легше прийняти цілі, що залишилися і у вас буде додаткова мотивація викрисли всі невиконані цілі також, тому швидше справитесь з роботою.

Поговоріть із вчителями

Поговоріть з викладачами про вміння поєднувати роботу та навчання. Скажіть їй або йому, що будете працювати паралельно з навчанням. Деякі з них можуть негативно реагувати на такі новини, оскільки вважають, що предмет можна пізнати досконально лише за умови постійної присутності на лекціях та практичних заняттях.

Відносини з товаришами по групі

Підтримуйте дружні стосунки зі своїми колегами в університеті. Ви повинні бути впевнені, що можете покластися на них у будь-який час. У цьому випадку ви зможете бути в курсі останніх новин, які відбуваються у вашому закладі. Обов’язково контактуйте зі студентами старших курсів. Вони можуть дати вам свої замітки з лекціями, курсовими або контрольними роботами. Завдяки цим записам ви не будете відставати від своїх побратимів.

Розділіть ваші справи за значимістю

Розбийте всі свої дії на три категорії. Перший пункт - це особливо важливі справи, які вимагають зробити їх якомога швидше. Другий - досить важливі пункти, але ви можете зробити їх завтра, якщо не вистачить часу. Третя гілка - другорядні справи, про які ви можете на деякий час забути. Кожній групі бажано призначити свій колір.

Розслабтесь

Час від часу дозволяйте собі відпочивати. Не виснажуйтесь занадто великою роботою та навчанням, тому що це може призвести до нервового зриву. Відпочинок повинен бути корисним для здоров’я. Наприклад, вечірні пробіжки принесуть для вас лише користь. Під час їх реалізації ви можете обдумати майбутній план наступного дня. Робота, яка може поєднуватися з навчанням, завжди вимагає розподілу часу.

Забудь про лінощі

Ніколи не залишайте важливих речей на потім. Ви повинні пам’ятати, що затримка може зіпсувати всі ваші плани. Якщо ви починаєте щось робити, то закінчуйте. Поки ви не отримаєте диплом, ви не можете розслабитися. Якщо ви вирішили поєднати роботу і навчання, то намагайтеся робити це раціонально. Попри всю свою зайнятість, не забувайте виділяти потрібну кількість годин для сну. Також важливо повноцінно харчуватися і розподіляти навантаження. Не можна допускати, щоб поєднання навчання та роботи негативно впливало на ваше здоров’я. Якщо сил недостатньо, тоді варто чимось пожертвувати.

Переваги роботи та навчання:

• грошова винагорода. Навчання в університеті завжди супроводжується великими витратами, навіть якщо ви отримуєте стипендію. Під час роботи студент компенсує частину вартості навчання, а також отримує певну суму за свій рахунок.

• досвід. Вже протягом перших робочих днів студент отримує певний досвід роботи. Цей фактор відіграє важливу роль у подальшому працевлаштуванні.

Недоліки роботи та навчання:

• якість освіти. Як правило, коли студент поєднує освіту і роботу, він або вона не може успішно вчитися. У цьому випадку учень не витрачає достатньо часу на поглиблене вивчення предмета.

• відсутність вільного часу. У цій ситуації у студента залишається мало часу на розваги, спілкування з однолітками та родичами.

Можна зробимо висновок, що можливі варіанти поєднання навчання та роботи. Якщо ви дійсно їх хочете, то можете успішно їх використовувати. Але пам'ятайте, що роблячи вибыр в одну сторону, вам прийдеться пожертвувати іншою, тому - робіть вибір зважено та раціонально!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ольга Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;