Репетитор - Ольга Б. id: 69960

Ольга Б.

300 грн/год
300 грн/год

Я репетитор з досвідом роботи 5 років. Готую і проводжу заняття конкретно під вашу мовну мету. Працюю по комунікативній методиці + лексичний підхід.

Ольга Б. 5.0(відгуків: 1)

Я репетитор з досвідом роботи 5 років. Готую і проводжу заняття конкретно під вашу мовну мету. Працюю по комунікативній методиці + лексичний підхід.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я репетитор з досвідом роботи 5 років.
Готую і проводжу заняття конкретно під вашу мовну мета, з використанням автентичних матеріалів, посібників та інтерактивних завдань для вивчення слів.

Проводжу групові заняття ( до 4 студентів) - 170 грн/заняття.
Та індивідуальні - 500 грн/заняття.

Необхідні підручники надаю в електронній формі з аудіо- та відео-матеріалами. Перед початком занять проводжу онлайн-консультацію, на якій визначаємо рівень, мовну мету, спосіб навчання, оплати, графік занять, підручники та інші пункти навчання.
Складу план досягнення необхідного результату індивідуально та даю вам доступ до цієї програми.
Домашні завдання на занятті не перевіряю - роблю це окремо від заняття і відправляю зворотний зв'язок.
На заняттях обов'язково багато розмовної практики.

Якщо ви хочете проводити свої заняття якісно та з раціональним розподілом часу, а також у вас серйозний підхід до вивчення мови - буду рада співпрацювати з вами.

Освіта:
Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалавр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Тетяна

5+

30.04.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже хороший спеціаліст. Подача матеріалу на 5+. Граматика, додаток з словами, перевірка слів, вправи на засвоєння матеріалу - все грамотно скомпоновано і дійсно видно результат навчання.... більше»

Блоги користувача

Поєднувати навчання і працю... Чи можливо це? Не кожна робота залишає нам достатньо сил, щоб потім ще витрачати їх навчання. Давайте порівняємо та визначимо, чи варто обирати напрямок поєднання двох к

Як скласти іспити з англійської чи будь-якої іншої мови? Які вправи слід робити для успішної здачі міжнародного екзамену? Як побороти хвилювання та настроїти себе правильно? Цю інформацію та багато ін

Стаття познайомить вас з деякими моментами щодо самомотивації та забезпечить вашу подальшу щоденну мотивацію.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Єлизавета С. id: 172778

Єлизавета С.

Привіт, мене звати Єлизавета! Я дуже люблю діток та готова допомагати вам із навчанням, уроки будуть веселі та цікаві! Навчаю як діток,підлітків так і дорослих, я покажу вам що англійська це не складно і не страшно, головне бажання!

350грн/год
Ніколь А. id: 105722

Ніколь А.

Вільно володію українською, російською, англійською та польською. Зараз вивчаю німецьку, іспанську та корейську.

5
300грн/год
Nate O. id: 86984

Nate O.

English language, conversation, and writing. I love writing and am probably best at teaching English writing skills.

300грн/год
Еля П. id: 156454

Еля П.

Рівень Англійської – C1; Досвід роботи – 4 роки; Наявність сертифікату TESOL, що дозволяє викладати мову по всьому світу.

300грн/год
Наталія Г. id: 22671

Наталія Г.

Досвід роботи з дітьми, студентами та дорослими людьми, успішні випускники. Навчальний Сімейний Центр. Легка організація навчального процесу для студентів, індивідуальні та групові заняття з різних напрямків, застосунок для батьків про успішність і завдання дитини, запис занять, інтерактивні онлайн дошки і презентації.

5
350грн/год