Топ причин, чому болять пальці від гри на гітарі!

У цій статті мені хочеться розповісти про причини болі пальців у гітаристів. Отже, ось мій перелік:
 Топ причин, чому болять пальці від гри на гітарі!


1. У Вас не ті струни!


Ви знаєте, що струни бувають різного калібру (товщина) та виготовлені з різного матеріалу? Потрібно визначитись, які саме Вам підходять. Як правило, діаметр 1-ї струни в різних комплектах може варіюватися від 0,008 до 0,013 дюймів. Якщо Ви початківець, то краще вибрати тонші струни, це полегшить Вашу гру. Плюс потрібно врахувати матеріал: на мідних струнах – важче грати, ніж на бронзових. (Для класичної гітари просто оберіть найлегшу натяжку струн “light tension”).

2. Відстань між струнами та грифом.

 

Важливий пункт, оскільки при маленькій відстані потрібно менше зусиль, щоб затиснути струну, а отже грати стає легше. Якщо вважаєте, що на Вашому інструменті ця відстань занадто велика, віднесіть інструмент до майстра або в музичний магазин. Там Вам з цим допоможуть.

 

3. Контролюйте силу натиску!

 

Зазвичай, початківці дуже сильно затискають струни лівою рукою, а це теж є однією з причин болі у пальцях. Проаналізуйте: Вам лише потрібно струну притиснути до певного ладу так, щоб вона доторкнулась грифу. Насправді для цього потрібно мінімум зусиль. Зробимо експеримент: затисніть одну струну на будь-якому ладі так, як робите це завжди. Добре, тепер трішки розслабте руку. Нота ще звучить? Чудово! Вам потрібно запам’ятати відчуття, коли при мінімумі зусиль отримуєте хороше звучання)

 

4. Регулярні заняття.

 

Ви вирішили навчитися грати на гітарі, але займаєтеся два рази на тиждень по 2 години, в результаті – дико болять пальці. Ви розраховували на щось інше? Звісно, вони будуть боліти, ще й як! Це як у спорті: перший раз прийшли на тренування і в хардкорному ритмі займалися 2 години. Наступного дня отримаєте крепатуру. Висновок: потрібно поступово вводити заняття музикою в своє життя. Займайтеся менше, але частіше!

 

Автор: Сніжана С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.