Сторінка блогу репетитора – Олександр Б.

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Рейтинг:
Детальніше»

При розгляді понять «головний тон ладу», «початковий звук» мелодії (прийняті в психофізиці, акустиці, математиці, астрономії)

Музикант, перш ніж вийти на сцену, ретельно перевіряє налаштування інструменту камертону.

«Живоносним джерелом» духовного змісту музичного твору є визначення В. Вернадським живої речовини думки, яка різко збільшила вплив на еволюцію біосфери порубіжжі ХІХ - ХХ століть.

Крім того, B-dur, тональність NS для A-dur, проявиться в Коді фіналу сонати, в IV частині, немов прогнозуючи майбутню "моно-гармонію Бетховена" (В. Берков) вищого порядку.

Прийом "раптового мороку" і потрясіння, що йде від Моцарта, вирішений Бетховеном в ранній сонаті в іншому психологічному контексті ментальності, у співдружності з могутньою силою Духа.

"Така вже доля людини і в стражданні повинна проявити себе її міць <...> покірно вистояти і <..> знову досягти досконалості, яка волею Всемогутнього саме так у нас і проявляється"

Відоме зізнання Бетховена "<...> коли я пишу інструментальну музику, то ціле завжди стоїть у мене перед очима"...

Скажемо точніше і ясніше: символіка <...> відкривається духом у глибинах нашої істоти, у осередку всіх сил життя <...>. Основа символіки - <...> таємна природа нашої істоти».

У дослідженнях спадщини Д. Шостаковича неодноразово виникало припущення, що написані на честь бахівського ювілею «24 прелюдії та фуги», по суті, є третім томом «ХТК» І. С. Баха

Вокальна «Молитва» створена до 1879 року, в кінці 60-х років життєвого шляху Ф. Ліста, в останній період його творчості (у 1879 р. – 68 р. композитору), на наступні рядки М. Лермонтова: В минуту жизни

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Інші новини:

;