Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Tutor - Tatiana L. id: 2110

Tatiana L.

300UAH per hour
300 UAH per hour

«»

Tatiana L.

«»

Subjects

Ukrainian language

English

German

Polish

Teaching levels

Specialized courses

Conversation language

C1-C2 levels

Business language

Grammar

А1-А2 levels

B1-B2 levels

For foreigners

Teaching levels

9th grade

(EIT) External Independent Tests

State final examination (9 grade)

Preparing for olympiads

University courses

11 grade

Tutor for children

Conversation language

To the interview in the embassy

А1-А2 (Beginner, Elementary)

B1-B2 (Intermediate)

For beginners

Business language

For study abroad

Grammar

C1-C2 (Advanced, Proficiency)

6 grade

Preparation for ZNO for magistracy

Corporate English (for companies)

Teaching levels

9th grade

University courses

11 grade

Tutor for children

For beginners

Grammar

А1-А2 levels

6 grade

Teaching levels

University courses

Tutor for children

Conversation language

For beginners

Grammar

А1-А2 levels

B1-B2 levels

Lessons may take place

At students’ place:
No
At tutors' place:
Ivano-Frankivsk, Pasichna, Вул. Целевича
Online:
Yes

About:

Education:
, Master's degree, 2018
Age:
18-25
Experience:
over 5 years

Classes schedule

Here you can see time intervals when the tutor has spots for a new student.

The exact time should be settled with the tutor.

Morning

6:00 - 9:00

Late morning

9:00 - 12:00

Midday

12:00 - 15:00

Afternoon

15:00 - 18:00

Evening

18:00 - 21:00

Late evening

21:00 - 00:00

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

Is available

Saturday
Sunday
- available time for classes

Feedback

131 Reviews about Tatiana T.

4.9/5

2

0

3

0

4

5

4+

12

5

37

5+

77

Володимир

5

04.08.2022

English, Conversation language

5

Дуже хороший репетитор, все докладно і зрозуміло пояснює. Оцінка "п'ять"!... more»
Ігор

5+

01.08.2022

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Дуже кваліфікований викладач. Заняття проходять у інтенсивному, але комфортному темпі. Уроки дуже ефективні за умови виконання домашніх завдань.... more»
Орися

5+

01.08.2022

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна Олександрівна - дуже комунікабельна і вимогливий викладач. Знає підхід до учня, робота поставлена чітко. Не кожному учневі вимогливі вчителі подобаються, але моя дитина, звикла до порядку і йому подобається. Дізнався багато нового, стало дуже цікаво завдяки Тетяні Олександрівні. Рекомендую !!! Час на навчання пішов на користь!!! ... more»
Оксана Кісіленко

5

24.07.2022

English, А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Викладач приємна в спілкуванні. Комфортно займатися вивченням мови. Приємно, що немає відчуття "пошвидше з тобою закінчити і піти по своїм справам". Завжди допоможе з будь-яким питанням. Пунктуальна, відповідальна, дійсно весь урок присвячений саме тобі, без різних відволікання на будь-що. Співпрацею задоволена, заняття і надалі продовжую. Дуже вдячна за роботу!... more»
Ганна

5+

07.07.2022

English, TOEFL, IELTS, Conversation language, Business language

5+

Тетяна Олександрівна гарна і вимоглива викладачка, завжди вимагає робити домашні завдання, щоб у учня були напрацювання, мені це подобається. Має високий рівень для навчання, добре викладає. Максимальну оцінку можу дати Тетяні Олександрівні як спеціалісту.... more»
Анна

5+

04.07.2022

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Дуже подобаються уроки. Починаємо завжди вчасно. Матеріал пояснюється чітко та зрозуміло. Весь урок розмовляємо англійською. Завдання різноманітні та цікаві. Після кожного уроку відчувається прогрес.... more»
Ірина

5+

20.06.2022

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Кваліфікований викладач, який знаходить підхід до учнів. Заняття проходять на високому рівні, матеріал цікавий. Все дуже подобається.... more»
Віктор Стандритюк

5+

05.05.2022

Ukrainian language, For foreigners

5+

Я етнічний українець (всі мої бабусі та дідусі були українцями, народилися в Україні та говорили українською, потім усі були депортовані в різні республіки радянського союзу), вже 14 років живу у США. Розумію українську мову і можу читати, але завжди хотілося говорити мовою своїх пращурів. Тетяна мені дуже допомагає в цьому. Дуже задоволений форматами наших занять. Завжди цікаві дискусії на різні теми. Я й не помітив, як менш як за місяць подолав бар'єр початку розмови. Толі ще буде. Спасибі вел... more»
Роман

5+

23.04.2022

English, Conversation language

5+

Тетяна - пунктуальний викладач, заняття проходять завжди за розкладом, Перед початком навчання Тетяна надіслала список із темами, які, на мою думку, мені потрібно підтягнути. Основну частину уроку відбувається спілкування на різні теми. Частина уроку – перевірка домашнього завдання та частина – коротке пояснення нового матеріалу. Виділю один із типів домашнього завдання - аудіювання, мені подобається. Гарний викладач, рекомендую.... more»
Анастасія

5+

13.03.2022

English, А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Тетяна прекрасна та ввічлива викладачка з якою комфортно займатися. Заняття проходять легко та продуктивно. Вона чітко та зрозуміло подає матеріал, використовує різноманітні матеріали. Рекомендую.... more»
Сергій

5+

06.03.2022

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Чудовий викладач, дуже чітко і зрозуміло все пояснює... more»
Денис

5

22.12.2021

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Тетяна Олександрівна чудовий викладач. Дуже добре подає матеріал тільки англійською, ми швидко вивчили всі часи. Можу поставити оцінку п'ять!... more»
Наталія

5+

05.11.2021

English, А1-А2 (Beginner, Elementary), B1-B2 (Intermediate)

5+

Репетитором задоволена на 100% . Уроки змістовні, присутня граматика, розмова, лексика. Проходять легко і цікаво.... more»
Ірина

5+

03.11.2021

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Дуже гарний викладач. Вміє знайти спільну мову з учнем. Займаємося підготовкою до ЗНО. Задоволені. Систематизовано та правильно підносить матеріал. Все дуже чітко. Тетяна підходить до своєї праці сумлінно. Завжди є зворотній зв'язок з батьками.... more»
Яна

5+

01.11.2021

English, Conversation language

5+

Репетитором дуже задоволена! Заняття проходять цікаво, пояснює зрозуміло, дуже подобається її підхід. Тетяна завжди відповідально підходить до своєї роботи. Матеріал дає у зручній формі. Завжди враховує побажання учня та підбирає програму індивідуально. Не мало важливий факт, що Тетяна не лише професіонал своєї справи, а й дуже приємна людина. Результатом навчання задоволена, і далі продовжуватиму займатися.... more»
Надія

5+

28.10.2021

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Бал за роботу: 7/7 Уроки дуже подобаються!... more»
Олександр

5+

24.09.2021

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна чудовий викладач! В доступній та цікавій формі навчає англійскої мови. Хочу відмітити системний підхід до занять, відповідальність. Концетрується на слабких моментах. Дуже приємний викладач.... more»
Руслана

5+

27.08.2021

English, Conversation language

5+

Репетитором Тетяною дуже задоволена. Подача інформації зрозуміла,різноманітна, цікава. Підтримка постійна, не тільки під час занять а й поза ними. Використовуються різноманітні книжки, робочі зошити, збірники вправ, а також електронні посилання для кращого закріплення матеріалу, граматики в залежності від теми. Тетяна достатньо наполеглива щодо контролю домашнього завдання, їй дуже важливо переконатися, що пройдена тема закріплена достатньо. Також завжди дуже пунктуальна.... more»
Олександр

5+

17.08.2021

English, B1-B2 (Intermediate), Corporate English (for companies)

5+

Дуже відповідально відноситься до роботи, до прохань, та надає все вчасно. Чітко та швидко пояснює матеріал. Йде назустріч при непередбачуваних ситуацій. Уроки проходять в різних форматах.... more»
Гаранько Стефанія

5+

04.08.2021

English, Conversation language

5+

Відповідальний та розуміючий викладач. Завжди намагається підібрати комфортний час для занять. Послідовна у викладанні матеріалу, не спішить, перепитує вже пройдені теми для найкращого запам’ятовування інформації. Готова допомогти в будь-який час, завжди піднімає слухавку коли виникають питання з Д/з. Викладач, з якою дійсно хочеться вивчати мову та працювати на результат!... more»
Артем

5+

10.07.2021

English, Business language

5+

Тетяна Олександрівна дуже приємна людина в спілкуванні, що для мене було важливим критерієм на рівні з підходом у навчанні. На самому початку уточнила мої цілі (підняти розмовну англійську та підготовка до вступу в аспірантуру) і розробила план і в найкоротші терміни видала для ознайомлення разом з усіма необхідними матеріалами для занять, охопивши всі необхідні теми. Підібрали зручний розклад, щоб я міг суміщати роботу і почали заняття. Дуже задоволений процесом, особливо хочу відзначити - дета... more»
Христина

5+

10.07.2021

English,

5+

Брала інтерв'ю у Тетяни, спілкувалися про репетиторську діяльність. Велика кількість позитивних відгуків від учнів беззаперечно свідчать про її професіоналізм. Від себе можу додати, що дуже приємна людина, а це, гадаю, основа для ефективної співпраці. Впевнена, уроки з таким репетитором - суцільне задоволення, адже зможе пояснити, скерувати, підтримати і навіть змотивувати.... more»
Альона

5+

09.07.2021

English, Conversation language

5+

Роботою репетитора дуже задоволена, заняття проходили регулярно. Подобається стиль викладання та подача матеріалу. Викладач гарно володіє мовою та відповідально ставиться до своєї роботи. ... more»
Марія

5+

09.07.2021

English, University courses

5+

Компетентний та освічений репетитор, доступно пояснює. Хоч займаємось недовго, але я вже помітила прогрес в говорінні і відчуваю, як мій рівень з кожним днем піднімається. Раніше думала, що англійська не для мене, але завдяки урокам з Тетяною полюбила її і тепер не планую зупинятись. Тому рекомендую.... more»
Раїса

5+

09.07.2021

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

В першу чергу, хочу наголосити, що Тетяна дуже приємна дівчина та висококваліфікований спеціаліст, і після короткого уроку та розмови визначила мої слабкі сторони та на що потрібно звернути увагу. Так як англійська мені потрібна для роботи, освіжити знання та вдосконалити рівень розмовної мови, то з комплексним підходом та бажанням надати якісні, практичні знання зі сторони Тетяни, з кожним заняттям результат покращується, і я відверто помічаю як моя англійська все більше мене радує та допомагає... more»
Тарас

5+

06.05.2021

English, For beginners

5+

Хороший та приємний в спілкуванні репетитор, а саме головне професіонал у своїй справі! Не жалію, що обрав саме цю людину для роботи над собою. Я задоволений :)... more»
Роман

5+

21.04.2021

English, Conversation language

5+

Чудовий репетитор, з яким приємно працювати, прекрасно знає свою справу. Матеріал подає в зручній і зрозумілій формі, має свою програму занять для швидкого засвоєння матеріалу. Приємна в спілкуванні. Рекомендую!!!... more»
Сергій

4

29.11.2020

English, Conversation language

4

Тетяна Олександрівна хороший репетитор англійської мови!... more»
Володимир

5+

28.11.2020

English, Conversation language

5+

Я повністю задоволена роботою Тетяни. Відмітила покращення розмовної мови і завдяки постійним розмовам тепер впевненіше висловлюю свої думки англійською мовою.... more»
Марія

5+

27.11.2020

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Мені все подобається, підхід до викладання, кількість домашнього завдання, а головне, що вже через місяць занять в мене збільшився словниковий запас. Це справді помітно, тому я задоволена.... more»
Маша

5

09.11.2020

English, Conversation language, For study abroad

5

Я дуже задоволена репетитором. Те, що я шукала, дохідливо пояснює часи, не зациклюється на одному часі, а змішує різні часи, щоб вчилася їх розрізняти і розуміти, де який час застосовується, чого мені дуже не вистачало раніше. Вчу Англійську з другого класу і ось в 25 нарешті починаю розуміти різницю часів, тому що Тетяна дохідливо пояснює, і допомагає набити руку.... more»
Христина

5+

16.10.2020

Ukrainian language, For foreigners

5+

Дуже задоволена співпрацею з Тетяною. Ми легко знайшли спільну мову. Комунікабельна, відкрита, з почуттям гумору, просто подає матеріал та пояснює всіма можливими способами, доки не стане зрозуміло. Знаходить індивідуальний підхід до кожного, компетентна та щира. За все це хочу їй щиро подякувати!... more»
Діана

5+

27.09.2020

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Пані Тетяна дуже хороший викладач, чітко та ясно пояснює незрозумілий матеріал.... more»
Анатолій

5+

20.09.2020

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Багато часу вчив англійську мову без репетиторів (вивчення слів, словосполучень, граматика), але зрозумів, що для отримання хороших знань потрібна допомога репетитора, та спілкування. Серед великої кількості репетиторів вибрав Тетяну, та не шкодую про це. Навчання проходить через Skype. Результатом навчання задоволений, так як бачу, що починаю краще та правильніше спілкуватись англійською. Планую й надалі навчатися у Тетяни.... more»
Владислав

5

24.08.2020

English, B1-B2 (Intermediate)

5

Дуже хороший репетитор. Проходимо середній рівень. Більше працюємо над розмовною.... more»
Ярина

5

12.07.2020

English, B1-B2 (Intermediate)

5

Приємний та дружелюбний викладач. Відповідально підходить до своєї роботи та цікаво проводить уроки. Рекомендую!... more»
Вероніка

5+

12.07.2020

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Готувалася з Тетяною до ЗНО. Як процесом так і результатом неймовірно задоволена. Матеріал подає доступно і різносторонньо. В міру вимоглива. Не зважаючи на те, що готувалися суто до екзамену, з впевненістю можу сказати що ці знання залишуться надовго)... more»
Іван

5

22.06.2020

English, Corporate English (for companies)

5

Все супер, репетитором задоволений.... more»
Тарас

5+

24.05.2020

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна дуже хороший викладач, знаходить підхід до твого рівня знань, дуже гарно пояснює.... more»
Ірина

5+

23.05.2020

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Надзвичайно задоволені репетитором! Тетяна Олександрівна зрозуміло подає інформацію, якісно готує до ЗНО. Прогрес одразу помітний.... more»
Михайло

5+

21.05.2020

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Репетитором задоволений. Дуже скоро з Тетяною Олександрівною знайшли спільну мову, заняття проходять в різних формах і легко засвоюються. Всього за місяць занять видно значний прогрес в граматиці та розмовній мові, сподіваюсь на подальшу співпрацю.... more»
Лілія

5

24.03.2020

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Репетитор дуже сподобався, приємна людина, вміє ненав’язливо розговорити та підтримати діалог. Пояснення матеріалу дуже гарне та зрозуміле. Роботою з репетитором задоволена.... more»
Сергій

5+

08.03.2020

English, Conversation language

5+

Зразу вияснила потребу і ввійшла в становище. У мене був страх розмовляти англійською, але Тетяна знає як розговорити навіть, якщо ви "не дуже спік". Відчувається досвід роботи, структуровано подає матеріал, має цікаві лайфхаки. Буду продовжувати співпрацю!... more»
Галина Куса

5+

04.03.2020

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Тетяна Олександрівна готує мого сина, який зараз навчається на другому курсі коледжу, до ЗНО. Мені подобається її підхід та виклад матеріалу. Все чітко та зрозуміло. Увесь навчальний матеріал надається попередньо: усі книги та вправи в електронному вигляді, купувати нічого не доводиться, що є неабияким плюсом у роботі. Син почав краще сприймати мову на слух, оскільки постійно слухає записи і дивиться відео англійською та значно покращилася граматика і збагатився лексичний запас. Мене та сина все... more»
Христина

5

04.03.2020

English, German, 6 grade

5

З репетитором почали займатися, дочка в 6-му класі поки задоволені, працюємо через скайп, це дуже зручно. Гарний матеріал для навчання, є з чим працювати.... more»
Ірина

5+

20.02.2020

English, Conversation language

5+

Уроки мені подобаються. Проходять в невимушеній обстановці, викладач враховує всі побажання.... more»
Саша

5

19.02.2020

English, For beginners

5

Компетентний та освічений репетитор! Влучно підбирається навчальний матеріал, доступно та цікаво пояснює.... more»
Леся

5+

02.02.2020

English, А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Дуже хороший викладач! Доступний та зрозумілий виклад матеріалу, кваліфікований підхід до занять, поєднання різних методик викладання!!!... more»
Дар'я

5+

01.02.2020

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна чудовий репетитор, кожне заняття не повторюється з минулим, не має нудного вивчення слів. Методика така: виконуємо за книжкою граматику, відповідаємо на питання за текстом, але основному частину заняття спілкуємось на різні теми. Після зміни десятки репетиторів, задоволена на 100%... more»
Маргарита

5+

21.12.2019

English, Computer science, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Дуже чудовий викладач! Рекомендую! Помітно покращився розмовний) Уроки проходять цікаво і не помічаєш як проходить час) ... more»
Олена

5+

21.12.2019

English, (EIT) External Independent Tests, Conversation language

5+

Дуже досвідчений викладач. Я дуже задоволена нашими уроками.... more»
Оксана

5+

12.12.2019

English, Business language

5+

Тетяна чудовий репетитор. Заняття проходять з легкістю, індивідуальний підхід, результати відчуваються на перших заняттях. Буду продовжувати працювати з Тетяною. Рекомендую тим, хто хоче швидких результатів.... more»
Ігор

5+

10.12.2019

English, А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Тетяна чудовий викладач. Заняття проходять цікаво та з користю.... more»
Людмила

5+

04.12.2019

English, Preparation for ZNO for magistracy

5+

Спільну мову з викладачем знайшли ще з першого телефонного дзвінка. Репетитор суворий і водночас добрий, завжди доступно пояснює незрозумілі моменти, немає бар’єру у взаєморозумінні: атмосфера надзвичайна, з радістю приходжу і йду із занять, бачу прогрес - будемо і надалі займатись!... more»
Олена

5+

04.12.2019

English, German, 9th grade, 6 grade

5+

Дуже задоволена репетитором для своєї дитини з іноземних мов. Дуже цікавий підхід, швидко знайшла спільну мову з дитиною, ввічлива, постійно дає додаткові домашні завдання!!! Завжди допоможе з домашніми завданнями, пояснює матеріал дуже доступно!!! Рекомендуємо репетитора! Мені, як мамі, дуже приємно чути від дитини, що їй дуже подобаються заняття!!!... more»
Яна Барандич

5+

22.11.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна хороший репетитор англійської мови. Мені подобаються її професійний підхід, якісний та зрозумілий виклад матеріалу. Поки минуло не так багато занять, але я вже впевнена в гарному кінцевому результаті.... more»
Гульнара

5+

19.11.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Займаюся з Тетяною Олександрівною англійською мовою, рівень B1-B2. Хочу сказати, що задоволена вибором репетитора, оскільки Тетяна Олександрівна не тільки талановитий викладач, але й ще приємна людина, що як на мене теж дуже важливо. Заняття проходять по скайпу, в приємній та цікавій атмосфері. Особливо я після кожного заняття отримую додаткову мотивацію та заряд позитивних емоцій. Дуже дякую сайту Buki за таких відданих своїй справі викладачів)... more»
Марина

5+

18.11.2019

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Разом з репетитором готуємось до ЗНО. Дуже гарно та зрозуміло пояснює матеріал. Сподіваюсь скласти іспити на високий бал. РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ВИКЛАДАЧА!... more»
Магденко Наталія Романівна

5+

16.11.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Репетитором поки цілком задоволена! Пояснює матеріал доступно, "розжовує" кожну деталь!... more»
Наталія

5+

08.11.2019

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Мій син займається з Тетяною Олександрівною по скайпу. Раніше ми не практикували такі уроки, але зараз розуміємо, наскільки це зручно та вигідно. У нас було багато репетиторів, але лише Тетяні вдалося одразу знайти спільну мову з сином та мотивувати його до вивчення мови. На заняттях вони постійно розмовляють англійською на вільні теми. Пояснення незрозумілих слів, термінів чи граматики відбувається виключно іноземною мовою і це просто ідеально. Син почав краще сприймати на слух різні записи, п... more»
Ольга

5+

08.11.2019

English, 9th grade

5+

Донька 7 класс, займається більше місяця. Ми в захваті від методики та професійності вчителя. Дуже ретельно, охоплюючи всі питання, і по вимові, і по граматиці, і словниковому запасі вони навчаються. Відкрили для себе вперше заняття по скайпу як ефективні та зручні. Рекомендую Тетяну як гарного вчителя з англійської.... more»
Оксана

5+

07.11.2019

English, Conversation language

5+

Дуже гарний викладач! Комунікабельна людина, приємно спілкуватися і вчитися. Р.S. Після закінчення англійської підемо далі, почну вчити німецьку... more»
Ніна

5+

06.11.2019

English, State final examination (9 grade)

5+

Мій син займається вивченням англійської мови з Тетяною Олександрівною. З першого заняття ми зрозуміли, що це саме той репетитор, якого ми шукали. Син з великим бажанням та жагою до нових знань спішить на кожне заняття. Пані Тетяна справила на мене враження знаючого, відповідального вимогливого репетитора. Рекомендую викладача всім, хто прагне реальних результатів.... more»
Ірина

5+

04.11.2019

English, 9th grade

5+

Тетяна Олександрівна- висококваліфікований спеціаліст, мій син, як ніколи, завжди відвідує заняття із великим захопленням!!! Результат замітно одразу. Навчання проходить по спеціально підібраних підручних! Все чітко і ясно!!!... more»
Марія

5+

03.11.2019

English, Conversation language

5+

Тетяна Олександрівна— дуже хороший репетитор, чудова людина. З нею дуже легко займатися на заняттях з англійської мови! Раджу всім хто бажає вивчати англійську звертатися до неї. Не пожалієте!!!... more»
Ольга Чугункіна

5+

02.11.2019

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Тетяна Олександрівна дуже хороший репетитор. З першого ж дня визначила рівень знань мого сина та підібрала метод підготовки до ЗНО з англійської мови. Син займається самостійно по матеріалах, які йому надала Тетяна Олександрівна. Зі слів сина: уроки змістовні, насичені, зрозумілі, а викладач вимогливий. Оцінюємо роботу тільки позитивно. Тетяна Олександрівна завжди підтримує зі мною контакт, що є дуже вагомим аспектом, особливо для батьків. Ми дуже задоволені, що на вашому сайті знайшли хорошого ... more»
Леся

5

01.11.2019

German, 9th grade

5

Домовлялась про заняття для дитини. Після кількох уроків можу сказати що наразі викладачем задоволені. Дитині заняття подобаються. Тетяна - приємна, з чіткими та розумними вимогами, готова піти назустріч при виникненні непередбачуваних обставин і що, дуже важливо - справді хоче навчити учня.... more»
Анна

5+

18.10.2019

English, Conversation language, For beginners

5+

З Тетяною Олександрівною одне задоволення займатися. Ввічлива, спокійна, знаходить підхід під кожну людину. Протягом короткого часу (5 занять) я почала розуміти англійську мову. Кращого репетитора я не знаходила і всім рекомендую. ... more»
Вікторія

5+

14.10.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Чудовий викладач, знає свою справу, вільно володіє англійською. Заняття проходять на одному подиху, завжди спілкуємося англійською. Якщо я чогось не розумію, Тетяна завжди доступно пояснює. Це не перший репетитор з англійської в моєму житті, але з впевненістю можу сказати, що з Тетяною дуже комфортно і приємно працювати/вчитися. Рекомендую.... more»
Христина

5+

12.10.2019

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Тетяна мені дуже сподобалась. Дуже грамотний та відповідальний викладач. Подобається з нею займатись. Все легко підносить та розумію з першого разу. Тетяну, однозначно раджу всім!... more»
Надія Корнієнкова

5+

26.09.2019

English, French, German, Polish, Spanish, Conversation language, For beginners, For study abroad

5+

Тетяна Олександрівна - дуже грамотний вчитель, професійної якості. Ось вже три заняття вона навчає мене англійської мови і не тільки, українську також. На заняттях дотримується принципів зв'язку теорії з практикою, свідомості і активності при вивченні нового матеріалу, міцності знань, принципу наочності. Тетяна завжди знаходить підхід до навчання, є ввічливою, вихованою, тактовною та комунікабельною.... more»
Тетяна

5+

20.09.2019

German, Conversation language, А1-А2 levels

5+

Дівчина хороша, має досвід роботи, спокійна. Маю бажання і на далі продовжувати з нею навчання.... more»
Кузь Романа Русланівна

5+

12.09.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Мені дуже подобається займатися з Тетяною. Всі наші заняття проходять цікаво, зрозуміло викладає матеріал. Я дуже рада, що знайшла такого репетитора.... more»
Катя

5+

30.08.2019

English, For beginners

5+

Тетяна Олександрівна дуже приємна людина, чудовий фахівець, дуже швидко знайшла до мене підхід і обрала методику по якій проводимо заняття. Заняття цікаві, змістовні, націлені на результат.... more»
Юлія

5+

24.08.2019

English, 11 grade

5+

Рекомендую Тетяну як відповідального репетитора, і взагалі, приємну у спілкуванні людину. Кожне заняття проходить з користю, пояснюються нові теми, розбираються незрозумілі моменти. Літературу отримали у електронному вигляді, так як займаємося по скайпу, обов'язково домашні завдання, які викладач перевіряє на предмет помилок. Тетяна зрозуміло пояснює, має високий рівень знань, з яким успішно ділиться з учнями. Завжди на зв'язку, якщо є необхідність. Співпрацею задоволені.... more»
Олександра

5+

24.08.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна мені дуже сподобалась. Досить відповідальна та професійна викладачка. Оперативно підібрала для мене необхідні матеріали, все надіслала на пошту. Мені дуже сподобався з нею спікінг, завжди підбирала цікаві теми, в неї гарний акцент і є чому повчитися. Можу іі безперечно рекомендувати. Планую з нею досягнути рівень В2, якщо все буде добре, будемо вивчати з нею німецьку. Всім бажаючим підтягнути мову раджу Тетяну, впевнена, що вона для кожного знайде підхід і необхідний ключик.... more»
Андрій

5+

25.07.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Тетяна Олександрівна готує мене до тестів та співбесіди. Репетитором задоволений на 200%, особливо ставленням та рівнем професіоналізму. Заняття проходять у комфортній та невимушеній атмосфері. Матеріал подає доступно, чітко та лаконічно. Репетитор мотивує учнів до вивчення предмету та щоразу виправляє мої помилки, що є неабияким плюсом у роботі. Дуже вдячний Тетяні за допомогу в опануванні мови та підготовки до важливого етапу у моєму житті. Оцінюю роботу репетитора найвищим балом та рекомендую... more»
Катерина

5+

23.06.2019

English, Conversation language

5+

Займаюся з Тетяною по скайпу. Заняття проходить повністю англійською мовою. Дуже подобається, що Тетяна завжди звертає уваги на помилки, виправляє і пояснює чому має бути так, а не інакше. Дуже відкрита і товариська людина, з якою приємно як спілкуватися, так і займатися.... more»
Юля

5

07.06.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5

Хороший репетитор, заняття проходять цікаво. Дуже подобається, що спілкуємось на англійській мові і Тетяна Олександрівна завжди вказує на мої помилки.... more»
Олег

5+

07.06.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5+

Займаємося з Тетяною Олександрівною по скайпу. Заняттями задоволений, оскільки репетитор компетентна у своїй справі, уміє мотивувати, чітко роз’яснити новий матеріал, обирає цікаві та актуальні теми для обговорення. В загальному можу відзначити креативний та професійний підхід до навчального процесу. За період занять з Тетяною я значно збагатив лексичний запас, навчився впевненіше відповідати на запитання, будувати складні речення, покращив граматику та вимову. Безумовно буду продовжувати навчан... more»
Анастасія

5+

23.05.2019

English, Business language

5+

Займаємося з Тетяною по скайпу. Мали поки що 4 заняття, але я дуже задоволена виконаною роботою. Уроки проходять комфортно, репетитор дуже дисциплінований й чудово доносить інформацію Тетяна швидко орієнтується в тому, яку інформацію треба підтягнути, а на якій можна не загострювати увагу, а лише освіжити в пам'яті.... more»
Сергій

5

19.05.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5

Вчитель дуже хороший. Кожного разу, коли ми знаходимо якусь проблему, вона планує урок таким чином щоб розв'язати цю проблему :) ... more»
Ірина

5+

16.04.2019

English, Conversation language

5+

Відвідую заняття з англійської мови протягом місяця. Репетитор підібрала для мене підходящий метод: на заняттях спілкуємось виключно англійською, багато говоримо і виконуємо цікаві вправи, також вивчаємо граматику. Протягом заняття я получаю відповіді на всі питання які в мене виникають. Заняттями задоволена і репетитором теж. Всім рекомендую Тетяну.... more»
Настя

5+

25.03.2019

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Дякую викладачеві за змогу та бажання зі мною займатися, так як до ЗНО залишилося всього 3 місяці, а рівень в мене нульовий. В нас пройшло всього 3 заняття, але я вже відчуваю прогрес. Чудовий викладач.... more»
Наталія

5+

24.03.2019

English, Business language

5+

Хочу виразити свою вдячність за підбір кваліфікованого викладача. Цікаві та пізнавальні заняття, викладач доступно та легко пояснює складні речі. Особливо радує уважністю до помилок, які я роблю та миттєве пояснення як правильно вимовляти слова чи будувати речення. Однозначно рекомендую!... more»
Олена

4

23.03.2019

English, Conversation language

4

Тетяна репетитор, який мені сподобався, урок пройшов добре. З деяких причин повинна призупинити заняття. Але пізніше відновлю зв'язок з Тетяною)... more»
Сніжанна

4+

12.03.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

4+

Працювати з пані Тетяною було цікаво. Оскільки ми робили наголос на розмовну англійську, пані Тетяна шукала небуденні теми для діалогів з новою та корисною мені лексикою. Зараз живу і працюю в англомовному середовищі, тому уроки мені були дуже доречними. Дякую!... more»
Христя

5

04.03.2019

English, Conversation language

5

Дуже задоволена уроками Тетяни Олександрівни. Пані Тетяна приємна, привітна, все доступно та детально пояснює. Викладачка професіонал своєї справи, уроки проходять в цікавій формі, використовуються різні матеріали. Я задоволена співпрацею з нею! Рекомендую як хорошого і професійного викладача!... more»
Христина

5

03.03.2019

English, Conversation language

5

Ми тільки почали займатись але я задоволена. Хороший репетитор. Доступно пояснює. Рекомендую.... more»
Тетяна

4+

22.02.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

4+

Дуже задоволення її роботою, викладач добре пояснює, суттєво підтягує граматику. Дізналась багато нового за досить короткий термін). Уроки проходять позитивно і легко. Однозначно рекомендую викладача!)... more»
Світлана

5+

18.02.2019

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Займаюся у репетитора Тетяни Олександрівни. Заняттями дуже задоволена. Вона пояснює все легко і доступно. Побачила результат відразу після першого заняття. Задоволена на сто відсотків. Оцінюю роботу Тетяни Олександрівни на найвищий бал.... more»
Лариса

5

16.02.2019

English, Conversation language

5

Навчання з Тетяною Олександрівною сподобалося. Надала весь необхідний матеріал. В роботі пунктуальна, одразу переходить до справи, все добре пояснює, а також приємна та весела у спілкуванні. Заняття проходять ніби швидко, але відчуваєш себе, що попрацювала з користю, бо самостійно за годину пройти певний об'єм матеріалу і розібратися в тому, що не зрозуміло - складно, а з Тетяною Олександрівною - це можливо, дякую!... more»
Діана

5

04.02.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

5

На buki.com. я знайшла свого теперішнього репетитора з англійської мови Випринюк Тетяну Олександрівну. Я дуже задоволена викладачкою, дуже приємна і розумна людина. Зразу знайшла до мене підхід і тому я із задоволенням приходжу на додаткові заняття. Дуже точно Тетяна Олександрівна підібрала мені програму навчання, яка відповідає моєму рівню знань і тепер ми разом його вдосконалюємо. З перших занять я відчула бажання вивчати англійську мову і все доступно мені пояснюють, тому навчання ефективне. ... more»
Анастасія

4+

01.02.2019

English, B1-B2 (Intermediate)

4+

З Тетяною займаємося не так давно, але вже відчуваю прогрес. Імпонують підручники, задоволена уважністю викладача до деталей та помилок. Оцінюю роботу на 5+... more»
Сабіна Надраха

4

31.01.2019

English, (EIT) External Independent Tests

4

Вона компетентна та відповідальна, теми пояснює досить доступно, зацікавлена в освоєнні учнями нового матеріалу.... more»
Олена

4+

13.12.2018

English, (EIT) External Independent Tests

4+

Це чудовий репетитор з англійської мови, яка допомагає підготуватися до ЗНО. Хоч ми займаємося недовго, Тетяна Олександрівна дає мені багато корисного матеріалу, гарно пояснює, дає поради. Я цілком задоволена її роботою і раджу звертатися саме до неї.... more»
Денис

5

12.12.2018

English, (EIT) External Independent Tests

5

Тетяна Олександрівна - дуже хороший учитель, викладає доступно і цікаво. Вибрав для підготовки до ЗНО, заняттями задоволений. Ставлю найвищий бал за роботу і професіоналізм.... more»
Ірина

4+

11.12.2018

English, Conversation language

4+

Хороший спеціаліст із своїм підходом до підготовки та вивчення мови, рекомендую!!!... more»
Вікторія

4+

07.12.2018

English, (EIT) External Independent Tests

4+

Тетяна Олександрівна, ввічлива і приємна) Доступно подає матеріал на заняттях... more»
Ірина

4

06.12.2018

English, (EIT) External Independent Tests

4

Занятя з Тетяною Олександрівною мені сподобалися, репетитор доступно та структуровано подає матеріал, мої знання з англійскої мови значно покращилися.... more»
Олеся

5

30.10.2018

English, Conversation language

5

Роботою репетитора задоволена. Тетяна Олександрівна привітна, розуміюча, гарно пояснює матеріал. Мені подобається... more»
Андрій

5

30.10.2018

English, Conversation language

5

За незначний період занять з Тетяною Олександрівною, я досяг значно більших результатів, а ніж очікував, і ці результати з кожним заняттям покращуються значними темпами. Роботою репетитора задоволений більше ніж на 100%, більше того, до цього часу, я не зустрічав викладача іноземної мови, який б зміг настільки доступно, просто, і що найважливіше - зрозуміло, як це робить Тетяна Олександрівна, донести інформацію та знання до учня. Це говорить тільки про високий рівень професіоналізму та любові до... more»
Наталя

4+

30.10.2018

English, 11 grade

4+

Мій син займався з Тетяною Олександрівною рік, за цей період він значно покращив свій рівень володіння мовою. Викладачка завжди йшла назустріч, якщо потрібно було перенести заняття. На жаль, через навчання в другу зміну і величезне навантаження в коледжі ми не можемо цього року брати уроки в репетитора. Надіємося, що наступного навчального року ми наздоженемо пропущене. Бажаємо Тетяні Олександрівні успіхів і натхнення!... more»
Наталя

5

30.10.2018

English, А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Таня хороший репетитор. Пояснює доступно, проводить заняття по різних матеріалах, цікаво. За два місяці відчутно збагатила свій словниковий запас, навчилась краще розуміти часи, та правильно їх застосовувати. Рекомендую!... more»
Ольга

4+

29.10.2018

English, Business language

4+

Дуже задоволена роботою репетитора. Підібрана чітко програма навчання, сприяє швидкому досягненні поставлених цілей. Оцінка роботи на відмінно, тобто 5. Надзвичайно приємна у спілкуванні, доступно і цікаво пояснює матеріал, використовує різноманітні підходи до вивчення мови. Рекомендую!... more»
Віта

5

29.10.2018

English, (EIT) External Independent Tests

5

Тетяна Олександрівна – надзвичайно хороший викладач, подає матеріал цікаво та зрозуміло, звертає увагу на те, як ви засвоїли його, а це є дуже важливим) Я з першого заняття зрозуміла, що саме завдяки Тетяні Олександрівні опаную англійську мову) Не дивлячись на те, що зараз ми припинили заняття з певних причин я неодмінно повернусь до вивчення англійської саме до неї))... more»
Ірина

5+

18.05.2018

English, Conversation language

5+

Тетяна Олександрівна знайшла підхід до мене, добре подає потрібний мені матеріал. Найвищий бал за її роботу!... more»
Уляна Ткачук

5

28.03.2018

English, Conversation language

5

Працюємо. Роботою репетитора задоволена. Рекомендую.... more»
Бода Анна

4+

12.03.2018

English, University courses

4+

Хороший репетитор. Подає матеріал, з яким справлялася. Граматику дуже добре знає.... more»
Роман

4+

07.03.2018

English, For study abroad

4+

Мені сподобалося займатися з Тетяною Олександрівною. Хороший викладач. Доступно пояснює. Залишився задоволений спільною роботою.... more»
Світлана

5

04.03.2018

English, (EIT) External Independent Tests

5

Репетитором задоволені. Все добре. Заняття проходять успішно. Сподіваємось на високий бал по ЗНО.... more»
Оксана

5

24.02.2018

English, For beginners

5

З Тетяною Олександрівною я почала займатися щоб оволодіти англійською мовою. Я хочу покращити свою вимову, збагатити лексику. Результатом занять я цілком задоволена. Цей репетитор має досвід у роботі з дорослими, її заняття продумані, матеріал подає структуровано та доступно.... more»
Світлана

5

23.02.2018

English, 9th grade

5

Тетяна Олександрівна займається з сином Денисом за шкільною програмою п'ятого класу, бо в нього погіршилися оцінки з англійської мови. Наша ціль - покращення підсумкової оцінки. Ми задоволені співпрацею з викладачем. Заняття проходять легко і результативно. Сину подобається.... more»
Тарас

5

14.02.2018

English, B1-B2 (Intermediate)

5

З Тетяною Олександрівною займаюсь, щоб покращити свій рівень англійської. Як розмовний , так і писемний. Репетитором задоволений. Тетяна Олександрівна - висококваліфікований педагог. До занять відноситься відповідально. Завжди пунктуальна.... more»
Люба

5

03.02.2018

English, For beginners

5

Працюю з Тетяною Олександрівною, усе влаштовує цілком. Хороший репетитор, мені приємно вивчати англійську мову разом з Тетяною. Можу рекомендувати!... more»
Ярина

5

24.01.2018

English, (EIT) External Independent Tests

5

З репетитором займаюсь, щоб підготуватись до здачі ЗНО, Тетяна Олександрівна дуже хороший репетитор англійської мови. Помітно, що з великим досвідом. Мені подобається як вона будує урок. Її заняття продумані, матеріал подає структуровано та доступно. Результат був помітний відразу.... more»
інна

4

10.01.2018

English, German, 9th grade

4

Мій син працює з Тетяною Олександрівною Вдосконалює англійську та німецьку мови. Загалом можу поставити репетитору гарний бал.... more»
Надія

4+

27.12.2017

English, B1-B2 (Intermediate)

4+

Для роботи потрібно було вдосконалити свою англійську. В першу чергу цікавила розмовна мова. З тетяною олександрівною займались більше двох місяців. Вцілому, результатом задоволена. Прогалини в знаннях ліквідували. Поки що, цього досить.... more»
Мар'яна

5

22.12.2017

English, German, Elementary grades

5

Тетяна Олександрівна займалась з Веронікою, щоб підтягнути її знання з англійської мови. Тому що основи знань закладуються в початкових класах. Нам було приємно співпрацювати з педагогом. Тетяна Олександрівна має свій стиль викладання, певні особливості. Нам усе подобалось. Але, з певних причин вимушені перервати заняття. Можливо, з часом, ще скористаємось її послугами.... more»
Лідія

5

21.12.2017

English, B1-B2 (Intermediate)

5

Тетяна Олександрівна - чудовий репетитор, дуже чесна і порядна людина. Заняття вона відпрацьовує на всі 100%. Ми задоволені співпрацею.... more»
Лапінська Г.Б

4+

24.11.2017

English, 9th grade

4+

Хороший репетитор. Дитина задоволена співпрацею.... more»
Лілія

5

18.10.2017

English, А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Мені дуже подобаються уроки з Тетяною Олександрівною, займаємося вже більше року. Хороший викладач. Я задоволена спільною роботою.... more»
Наталія

5

14.10.2017

English, 9th grade

5

Сподобалася мені своєю відповідальністю, знанням своєї справи, умінням викладати.... more»
Юрій

5

02.09.2017

English, C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Завдяки Тетяні Олександрівні вдалося покращити рівень своєї розмовної англійської. Незважаючи на те, що уроки проходили по скайпу, викладач уміло структурувала подачу матеріалу. Співпрацею з компанією Букі задоволений, дуже швидко менеджерам вдалося підібрати репетитора, який підходить саме мені.... more»
Галина

5+

28.07.2017

English, (EIT) External Independent Tests

5+

Обрала для підготовки до ЗНО цю репетиторку і надзвичайно задоволена цим! Тетяна Олександрівна доступно пояснила увесь необхідний матеріал. Раніше я не могла подумати, що складу ЗНО хоча б на прохідний, а вийшло так, що отримала високий бал! Мої знання значно розширилися : почала розуміти граматику, яка здавалася мені чимось неймовірним, збільшила свій словниковий запас, можу тепер читати статті та книги англійською мовою, навчилася розуміти англійську на слух, тому аудіювання було для мене одн... more»
Оксана

5

25.06.2017

English, German, 9th grade

5

Репетитором цілком задоволені! Працюємо з Тетяною Олександрівною вже більше півроку. Також будемо займатися і з наступного року. Тетяна Олександрівна - вимогливий, досвідчений педагог. Син покращує знання з англійської та німецької мов. Домашнє завдання завжди є, сина тримає в міцній дисципліні. І це мені дуже подобається. Ставимо тільки найвищий бал.... more»
Костянтин

5

15.12.2016

English,

5

З Тетяною Олександрівною я займався вивченням англійської мови по скайпу. На заняттях ми говорили на різні теми, вивчали граматику, слухали аудіозаписи. Дякую за Вашу роботу!... more»
Світлана

5

24.11.2016

English, 9th grade

5

Тетяна Олександрівна гарний викладач, компетентна у навчанні англійській мові. Уроки цікаві, інформативні. Співпрацею задоволені!... more»
Колодій Галина Богданівна

5+

18.11.2016

English, Conversation language

5+

Тетяна Олександрівна - фахівець своєї справи! Вона займається з моєю донечкою протягом тривалого часу по скайпу. Результат очевидний, знання дочки надзвичайно покращились. Після занять з Тетяною в школі їй набагато легше вивчати англійську. Немає тих проблем, які були раніше, пов'язані з граматикою та вимовою. Тепер вона займає лави перших серед своїх однокласників. Рекомендую цього викладача всім!... more»
Ірина

5+

03.11.2016

English, Conversation language

5+

Я задоволена роботою Тетяни Олександрівни. Ми з нею займались розмовною мовою. Вона хороший викладач та вміє доступно пояснити матеріал. Дякую за Вашу допомогу!... more»
Любов

5+

08.10.2016

English, 9th grade

5+

... more»
More reviews»

Blogs

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Чи здам я ЗНО на високий бал та що для цього потрібно? Це перше запитання, яке цікавить усіх абітурієнтів без винятку. Можу зазначити , що при наполегливій праці - можливо все. За роки підготовки студ

All blogs »

Video presentation

Tutors with similar parameters

Ярина Т. id: 125665

Ярина Т.

Я викладач англійської, який працює на результат та отримує задоволення від кожного уроку так само, як і мої студенти.

300грн/год
Наталія М. id: 23463

Наталія М.

Репетитор з англійської мови. Виконую переклади і контрольні роботи. Буду рада співпраці

4.9
400грн/год
Ірина С. id: 76333

Ірина С.

Ваш успіх - головна мета моєї роботи! Цікаві презентації у Skype; в т.ч. аудіо та відеоматеріал, навчальні ігри. Велика бібліотека найкращих книг.

5
400грн/год
Олександра Г. id: 75103

Олександра Г.

Вітаю! Мене звуть Олександра і я дуже люблю свою роботу. Готую до ЗНО,міжнародних іспитів, англійська для подорожей, англійська для айті.

250грн/год
Катерина П. id: 75075

Катерина П.

Викладач Англійської Мови

300грн/год

Tatiana L. tutor - Ukrainian language, English, German, Polish. Ivano-Frankivsk.