МОН оприлюднило Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах 2017-2018 н.р.

20.08.2017

МОН оприлюднило Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах 2017-2018 н.р.

МОН оприлюднило Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах 2017-2018 н.р.У додатку до Листа МОН України від 09.08.2017 №1/9-436 зазначені навчальні програми, за якими будуть навчатися учні початкової, середньої та старшої школи, обсяги домашнього завдання, критерії оцінювання навчальних досягнень, розподіл навчальних годин, а також подано короткий опис основних змін внесених до  навчальних програм.Зміни у навчальних програмах 2017-2018 н.р. булі зроблені відповідно до контексту концепції Нової української школи, особливістю якої є педагогіка партнерства та запровадження компетентнісного підходуу викладанні шкільних предметів.Також у Методичних рекомендаціях про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах 2017-2018 н.р. значна увага приділяється інтегрованому навчанню та використанню міжпредметних зв’язків. У межах таких уроків вивчається підпорядкований одній темі матеріал із різних навчальних предметів для того, щоб формувати цілісну картину і підвищувати пізнавальний інтерес.

Офіційну версію документу можна знайти на сайті МОН за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/metoduchni.html

 

Сподобалась стаття? Оцініть

5

На основі відгуків 1 користувачів

Схожі статті

BUKI

Платформа, що об’єднує репетиторів та учнів

Створити профіль репетитора

Експертні статті від репетиторів