Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Найкращі курси та ресурси для вивчення іспанської

01.07.2022

Найкращі курси та ресурси для вивчення іспанської
Вивчення іноземних мов
  1. Вивчення іспанської: з чого почати
  2. Корисні сайти для вивчення іспанської
  3. Найкращі додатки для вивчення іспанської
  4. Що обрати: курси іспанської або репетитор

Учні найчастіше вивчають ті іноземні мови, якими розмовляє багато людей у ​​всьому світі. Іспанська входить до трійки популярних мов і за кількістю носіїв обганяє англійську, німецьку і французьку.

 

Знання рідної мови Пабло Пікассо та Сальвадора Далі допоможе влаштуватися на високооплачувану роботу в міжнародну компанію, спілкуватися з місцевими жителями в Іспанії, Мексиці, Аргентині, дивитися іспанські фільми без дубляжу та розуміти, про що співає Енріке Іглесіас.

 

Про особливості вивчення іспанської з нуля можна дізнатися з цієї статті.

як вивчити іспанську з нуля

Вивчення іспанської: з чого почати

Перед початком навчання буде корисно ознайомитися з порадами для учнів, які тільки планують вивчати іспанську з нуля.

Ціль

Постановка мети допомагає не тільки мотивувати себе і швидше досягати результатів, а й складати план навчання, акцентуючи на певних темах.

 

Якщо людина прийняла рішення вчити іспанську з нуля для подорожей, то їй важливо вивчити якнайбільше слів із цієї теми, практикувати говоріння. Вивчення іспанської для роботи передбачає комплексне вивчення мови з упором на граматику та ділову лексику.

 

В іспанській мові багато діалектів. Європейська іспанська, якою розмовляють в Іспанії, разюче відрізняється від тієї іспанської, якою розмовляють у Латинській Америці. Тому попередній аналіз майбутньої галузі застосування допоможе в навчанні.

Терміни навчання

Коли учень планує переїхати в іншу країну, вступити до іспанського університету або вирушити в подорож Мексикою, йому зазвичай потрібно вивчити іспанську з нуля в конкретні терміни.

 

У такому разі навчання буде більш інтенсивним. Важливо про це подумати заздалегідь і врахувати під час складання графіка уроків.

План роботи

Коли учень розуміє, навіщо він вчить мову й коли йому потрібно її вивчити до певного рівня, він може розпочинати складання графіка занять. Людина визначає пріоритетні для себе теми, ставить на тиждень 2 чи 4 заняття.

Вибір способу навчання

Після складання графіка навчання необхідно реально оцінити свої сили. Наприклад, якщо в учня нульовий або початковий рівень підготовки, а йому необхідно через рік впевнено говорити іноземною мовою, то йому варто задуматися про курси іспанської для початківців або індивідуальні заняття з репетитором.

 

Вчити іспанську самостійно реально, якщо в людини в запасі багато вільного часу і є хоча б базові знання мови. Тоді учень може займатися в додатках або на спеціальних сайтах для вивчення іспанської.

Навчальний матеріал

Незалежно від обраного способу навчання, учневі потрібно підібрати матеріал для додаткових самостійних уроків, який відповідатиме його вподобанням. Навіть якщо учень відвідує курси або займається з учителем, він має займатися й поза цими уроками.

 

Щоби швидко не втомлюватись і насолоджуватися навчанням, потрібно підбирати дійсно цікавий матеріал: дивитися улюблені фільми та серіали іспанською (наприклад, La casa de papel або Elite на Netflix), читати книги в оригіналі, слухати пісні улюблених іспанських виконавців.

Мовне середовище

Оточення себе іспанською у повсякденному житті створює відповідне мовне середовище та допомагає швидше досягати поставленої мети. Можна навіть під час перегляду соціальних мереж підвищувати рівень іноземної мови, якщо впровадити у свою стрічку блогерів, що говорять іспанською.

 

Репетитор з іспанської мови може порадити цікаві твори для читання та відео для перегляду, які відповідатимуть рівню підготовки учня. Також можна ознайомитися з добіркою корисних сайтів та додатків для вивчення іспанської, представленої нижче.

 

Читайте також: Таблиця часів іспанської мови

як вивчити іспанську з нуля

Корисні сайти для вивчення іспанської

На сайтах можна знайти не тільки цікаві вправи для прокачування граматики, але і словники, пізнавальні матеріали для ознайомлення.

Королівська академія іспанської мови

Офіційний тлумачний словник іспанської, у якому зібрані всі слова зі своїми можливими значеннями. Наприклад, якщо лексема в Перу має одне тлумачення, а в Еквадорі — інше, саме на сайті можна дізнатися про це. Наприкінці словникової статті перераховані всі стійкі вислови, у яких трапляється конкретне слово.

Expresiones y refranes

Сайт, на якому зібрані стійкі вислови, прислів’я, приказки іспанською. Кожна фраза супроводжується поясненням та прикладами вживання. Ресурс допоможе вдосконалити розмовну іспанську.

Іспанська Wikipedia

В іспанській вікіпедії понад 1,50 млн статей. Ресурс допоможе прокачати навички читання іспанською. Наприклад, учень нещодавно прочитав роман «Майстер та Маргарита» і добре пам’ятає сюжет, персонажів. Він може увімкнути статтю іспанською і вивчити її.

Сайти з вправами

Такі сайти допомагають прокачати граматику, лексику й дізнатися більше про культуру країн, у яких говорять іспанською. На ресурсах зібрані завдання як базового, так просунутого рівня. Після виконання будь-якої вправи можна натиснути кнопку та перевірити себе, наскільки правильно зроблено завдання.

 

На сайті veer-taal можна знайти багато цікавого матеріалу: відеорепортажі, граматичні вправи із зазначенням рівня складності, кросворди, ігрові завдання.

 

Сайт aprendesespanol – це збірка цікавих вправ, які зручно розділені на теми. У кожній темі зібрано щонайменше 20 завдань, які автоматично перевіряються після виконання.

Hispanistas

На платформі представлено багато пізнавальних матеріалів:

  • Готові тематичні уроки з теорією (мій дім, природа, транспорт), практичними завданнями та правильними відповідями;
  • Уроки з граматики, морфології, фонетики;
  • Статті про особливості вивчення іспанської;
  • Публікації про пам’ятки, історію, культуру (іспанські колискові, історія іспанської монархії);
  • Рецепти іспанських страв, національні свята, форум.

 

Сайтом можуть легко користуватися навіть учні на початковому рівні, тому що весь інтерфейс російською мовою.

Profedeele

Корисний ресурс для учнів усіх рівнів підготовки. На сайті можна знайти вправи з лексики та граматики, тексти, інтерактивні завдання. У кожному матеріалі вказано рівень складності.

Пробні DELE

Якщо учневі потрібно складати офіційний іспит з іспанської як іноземної, йому не обійтися без пробних варіантів DELE. На сайті можна завантажити торішні завдання, вирішувати їх та перевіряти за відповідями.

 

Завдяки цим тренуванням можна дізнатися структуру іспиту, навчитися розподіляти час на виконання завдань.

Пізнавальний сайт іспанською

На комерційному сайті з вибору іспанських готелів розміщено понад 70 цікавих відео про різні міста та регіони Іспанії. У роликах можна послухати чисту іспанську вимову, дізнатися багато цікавих фактів про країну.

Atresmedia

Сайт іспанської медіагрупи, що об’єднує два іспанські телевізійні канали. На платформі можна дивитись уривки з різних телевізійних передач на будь-який смак – інтерв’ю з політиками, зірками, історичні ролики.

TED іспанською

На конференції виступають люди, які розповідають про ідеї, які можуть змінити світ на краще. Основний TED йде англійською, але є платформа TED-Х, де виступають іншими мовами, у тому числі іспанською. Перегляд подібних відео прокачує навички аудіювання та підвищує загальну ерудицію.

VideoELE

На сайті можна вибрати відео для перегляду з урахуванням свого рівня іспанської мови. На платформі представлені навчальні ролики про іспанську культуру, традиції.

MUSICA.COM

На сайті зібрано тексти всіх іспанських пісень. Прослуховування композицій із подальшим розбором лексики покращує сприйняття іспанської мови на слух, збільшує словниковий запас.

 

Читайте також: Вивчення іспанської мови: рівні знання і способи підготовки

як вивчити іспанську з нуля

Найкращі додатки для вивчення іспанської

Додатки для вивчення іспанської допоможуть учню-початківцю здобути базові знання, щоби під час уроків із репетитором або занять на курсах у людини не було «шоку» від великої кількості нової інформації. Також мобільні програми дають змогу займатися іспанською у вільний час і не нудьгувати в чергах, громадському транспорті.

Duolingo та Memrise: Learn languages ​​fast

Додатки з ідентичним принципом роботи. Вони не допоможуть вивчити іспанську з нуля до рівня С1, але в них зручно на початковому етапі освоїти базову лексику, зрозуміти принцип побудови простих речень

 

У Memrise можна почути, як вимовляє кожне слово носій мови. А в Duolingo є можливість встановлювати ціль –  час, який планується щодня приділяти заняттям із совою.

Quizlet Flashcards & Homework

У цьому додатку для IOS та Android можна записувати нові іспанські слова, групувати їх за папками, сетами, книгами. Платформа обробляє записи та створює спеціальні картки (слово-переклад), з допомогою яких можна легко вивчати іспанську лексику.

SpanishDict Translator

Додаток-словник, який перекладає з іспанської на англійську та навпаки. Платформа зі зручним інтерфейсом, можливістю прослухати вимову та побачити слово в контексті.

Reverso translate and learn

Платформа перекладає слова з російської на іспанську та з іспанської на російську. Додаток відразу показує переклад слова та приклади його вживання. Деякі лексеми мають кілька значень і переклад залежить від контексту, тому така функція буде корисною під час вивчення іспанської.

Speakly

Додаток, створений лінгвістами, допоможе вивчити найуживаніші слова іспанської мови. Під час першого відвідування платформи необхідно пройти тест для визначення рівня мови. Далі учень встановлює, скільки слів на день він планує вчити.

 

Під час вивчення кожної лексеми її можна побачити в контексті, почути вимову та ознайомитися з граматичними порадами, які пов’язані зі словом чи фразою. Наприклад, можна дізнатися, що в питальному реченні знак питання ставиться на початку й  наприкінці фрази.

Що обрати: курси іспанської або репетитор

Кожен варіант навчання має свої переваги та недоліки. Для вибору формату занять можна ознайомитись із порівняльною таблицею. 

Курси іспанської

Репетитор

Переваги

Можливість спілкування з іншими студентами, обмін досвідом.

Вчитель орієнтується лише на одного учня:

проводить заняття в комфортному для нього темпі,

зупиняється на складних моментах.

Велика кількість співрозмовників, можливість розвивати навичку говоріння іспанською.

Матеріал для навчання

підбирається з урахуванням загальних

вподобань підопічного.

Бажання бути кращим за інших, змагальних дух.

Теми та глибина їх вивчення залежать

від цілей однієї людини.

Порівняно бюджетна вартість навчання.

Можливість побудувати графік уроків,

переносити заняття та не пропускати теми.

Можливість самостійно обирати вчителя,

змінювати його у разі потреби і продовжувати навчання

з конкретної теми, а не вивчати курс із самого початку.

Недоліки

Увага викладача розподілена між усією групою учнів, немає можливості поставити багато питань, що особливо важливо на початковому етапі вивчення іспанської.

Індивідуальні заняття можуть бути нудними,

може бути некомфортно наодинці з викладачем.

Цього можна уникнути, якщо відповідально

підійти до вибору репетитора з іспанської.

Немає можливості вивчити пропущений матеріал разом із викладачем, що може позначитися на якості знань учнів та призвести до зниження мотивації.

Індивідуальні уроки можуть коштувати дорожче.

Графік навчання складено для цілої групи, не можна змінювати час занять.

 

Після вивчення та аналізу всіх пунктів, учневі необхідно самостійно зробити вибір. Якщо він вирішив, що хоче вчити іспанську з нуля разом із репетитором, то йому необхідно знайти того вчителя, з яким йому буде комфортно займатися. Підібрати репетитора з іспанської мови та іншого навчального предмета можна на сайті BUKI.

 

На платформі можна переглянути інформацію про освіту викладача, вартість уроків та оцінку роботи педагога його учнями.

 

Читайте також: Іспанська для туристів: список основних фраз

Оцініть новину

Рейтинг: 5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Найкращі курси та ресурси для вивчення іспанської

З чого почати вивчення іспанської?

Ціль Постановка мети допомагає не тільки мотивувати себе і швидше досягати результатів, а й складати план навчання, акцентуючи на певних темах. Якщо людина прийняла рішення вчити іспанську з нуля для подорожей, то їй важливо вивчити якнайбільше слів із цієї теми, практикувати говоріння. Читайте більше на BUKI

Які є корисні сайти для вивчення іспанської?

Королівська академія іспанської мови Офіційний тлумачний словник іспанської, у якому зібрані всі слова зі своїми можливими значеннями. Наприклад, якщо лексема в Перу має одне тлумачення, а в Еквадорі — інше, саме на сайті можна дізнатися про це. Наприкінці словникової статті перераховані всі стійкі вислови, у яких трапляється конкретне слово. Читайте більше на BUKI

Які є додатки для вивчення іспанської?

Duolingo та Memrise: Learn languages ​​fast Додатки з ідентичним принципом роботи. Вони не допоможуть вивчити іспанську з нуля до рівня С1, але в них зручно на початковому етапі освоїти базову лексику, зрозуміти принцип побудови простих речень. Читайте більше на BUKI

Як швидко вивчити іспанську з нуля?

TED іспанською На конференції виступають люди, які розповідають про ідеї, які можуть змінити світ на краще. Основний TED йде англійською, але є платформа TED-Х, де виступають іншими мовами, у тому числі іспанською. Перегляд подібних відео прокачує навички аудіювання та підвищує загальну ерудицію.Читайте більше на BUKI

Інші новини:

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Сленг крізь призму англійської мови

Хоча підручники та класичні форми навчання відіграють величезну роль у навчанні студента, єдиний спосіб стати експертом, вільно володіти англійською мовою – це спілкуватися з людьми в реальному житті

Автор: Ольга К.

Прогресивні методи розвитку лексичної компетентності учнів

Ключовим є дослідження особливостей застосування сучасних та прогресивних методів розвитку лексичної компетентності на уроках англійської мови. Аналіз їх місця та ролі під час навчання у стратегії роз

Автор: Катерина Г.

Макро- та мікроелементи

Всі, мабуть, чули про макро- та мікроелементи, а також те, що вони необхідні всім живим організмам. Це стосується як рослин, так і тварин. Пропоную більш детально поговорити саме про елементи, що необ

Автор: Андрій В.

Confusing Words (Слова, які вводять в оману)

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Автор: Тетяна В.

Чи скасовано ЗНО у 2022 році?

У цій статті ти дізнаєшся чи скасовано ЗНО у 2022,розберемо теми,які слід знати,щоб скласти тест з математики та розглянемо структуру самого тесту

Автор: Євгенія Г.