Скоромовки — реальний спосіб вивчити англійську

04.04.2021

Скоромовки — реальний спосіб вивчити англійську
Вивчення іноземних мов
 1. Для чого вивчати скоромовки англійською?
 2. Скоромовки англійською для дітей
 3. Скоромовки англійською для вимови
 4. Скоромовки англійською про погоду
 5. Скоромовки англійською для початківців
 6. Смішні скоромовки англійською
 7. Новорічні скоромовки англійською

Скоромовки англійською — не лише чудовий спосіб вивчити іноземну мову та покращити свою вимову, але й можливість відірватися від повсякденних справ. Багато скоромовок не мають сенсу. Більшість з них навіть дуже кумедні, але це й на краще. Наприклад, смішні скоромовки англійською допоможуть не тільки поліпшити вимову, а й посміятися, ненадовго забувши про свої проблеми. Користуючись скоромовками англійською з аудіо і перекладом, ви зможете чітко розуміти контекст і мову носіїв. Для менш досвідчених користувачів іноземної мови допоможуть скоромовки англійською для вимови з транскрипцією.

Сьогодні ми вивчимо тему скоромовок і зрозуміємо, чому ж варто приділяти їм більше часу.

Для чого вивчати скоромовки англійською?

Чистомовки — це короткі фрази, які важко правильно вимовити, не зменшивши темп. Вони з'явилися як розваги, але корисні й в інших сферах. В тому числі коли вивчаєте мову. І все ж? У чому перевага навчання за скоромовками:

 • Перш за все, читання скоромовок робить кращою нашу вимову, що корисно для кожної людини. Якщо присутня проблема вимови звуків, то прості веселі фрази допоможуть вам виправити це. Суть полягає в тому, що в рядках скоромовок повторюються однакові звуки.

 • Завдяки скоромовкам англійською для початківців реально вивчити багато нових слів, оскільки вони римуються. Внаслідок цього їх легко запам'ятати.

 • По-третє, вивчення таких фраз допоможе тримати свій словниковий запас у тонусі. Для цього достатньо вивчити якусь кількість коротких скоромовок англійською мовою і повторювати їх у будь-який зручний для вас час.

Спочатку повільно прочитайте фрагмент, а потім спробуйте його чітко і швидко вимовити. Якщо ви змогли з першого разу вимовити всю фразу без помилок — можете прискорюватися. Користуйтеся скоромовками англійською для відпрацювання звуку. Це ефективна і нестандартна можливість удосконалення артикуляції. У разі, якщо ви зовсім недавно у світі іноземної мови, то вчені рекомендують спершу вивчити дитячі скоромовки англійською мовою.

Скоромовки — реальний спосіб вивчити англійську

Скоромовки англійською для дітей

Такі чотиривірші — цікавий спосіб вивчити іноземну мову. Вони мають веселі зміст та звучання. Якщо хочете долучити дитину до вивчення фонетичних скоромовок англійською мовою, потрібно вимовити нехитрий текст. У малюків з'явиться азарт, вони обов'язково захочуть дізнатися, чи вдасться їм вимовити так само, і будуть вимовляти фрази довгий час. Чим більш захоплива гра, тим краще засвоюється матеріал. 

Багато досвідчених викладачів часто використовують цю методику навчання. Вони вважають за краще вибирати легкі скоромовки англійською для дітей і вчити їх разом з малюками. Такими методами навчання користуються і в школах. Батьки купують збірники, в яких зібрано багато цікавих віршиків. Книжки допомагають малечі познайомитися з мовою, а їх батькам — радіти успіхам дітвори. Для найменших рекомендуються скоромовки англійською для розвитку мови. Пропонуємо найвідомішу скоромовку англійською betty botter:

Betty Botta bought some butter,

But she said this butter bitter,

If i put it in my butter

it will make my butter bitter.

Переклад:

Бетті Ботта купила масло,

Але вона сказала, що це масло гірке,

Якщо я покладу його до тіста

Те воно зробить його гірким.

Саме на неї у більшості дітей позитивна реакція і вони із захопленням поглиблюються у вивчення мови. Не менш актуальні скоромовки для дітей з картинками. Це пов'язано з тим, що у багатьох людей добре розвинена зорова пам'ять, тому їм потрібна візуалізація. Завдяки зображенням, дитина простіше сприймає та засвоює інформацію.

Скоромовки англійською для вимови

Почати вивчення швидких фраз необхідно з визначення ваших слабких місць. Важко дається поєднання th — знайдіть скоромовки англійською на th. Найпопулярнішою з них є: 

I thought a thought

But the thought wasn't the thought

I thought I thought

Переклад:

Я думав думку

Але думка, яку я думав,

була не тією думкою, про яку я думаю, що думав.

Скоромовки на букву p англійською допоможуть розв'язати проблему відтворення цього звуку. Як приклад — скоромовка англійською peter piper:

 If Peter Piper picked a peck of pickled,

Where is the peck of pickled peppers Peter? 

Переклад:

Пітер Пайпер з'їв пуд маринованого перцю,

Пуд маринованого перцю Пітер Пайпер з'їв?

Шукати їх можна в спеціальних збірниках, інтернеті. Скоромовки англійською з озвученням сприяють правильному сприйняттю мови носія, щоб розрізняти окремі слова. Це досить актуальна проблема на цей час. У повсякденному житті кожен другий стикається з тим, що не розуміє, який же текст вимовляє носій мови. При цьому, з перекладом англомовного тексту на російську проблем не виникає. 

Для початку намагайтеся вибирати легкі скоромовки англійською. Занадто складні словотвори новачком сприймаються нелегко. Якщо довгі скоромовки англійською запам'ятовуються важко — на перший час підійдуть короткі. Вони будуть розвивати не тільки вашу мову, а й пам'ять. 

Скоромовки англійською про погоду

Єдиний вид скоромовки, який запам'ятовується найпростіше — скоромовки англійською про погоду. Це пояснюється тим, що фрази описують те, що відбувається навколо нас. Вони прості та нехитрі, якимось магічним чином залишаються в пам'яті на довгі роки.

Найпоширенішою та обов'язковою до вивчення є ця чистомовка:

Whether the weather be fine,

whether the weather be not,

whether the weather be cold,

whether the weather be hot,

we'll weather the weather,

whatever the weather,

whether it is fine or not.

Скоромовки англійською для початківців

Існує думка, що скоромовки англійською складні. Але це помилкова думка. Насправді їх цілком реально вивчити. Якщо постійно тренуватися, проявляти стійкість до невдач, які можуть бути у кожного — незабаром ви зможете вимовити скоромовки досить великого розміру, зі складними конструкціями та новими словами. Але на початку шляху варто вибирати відповідні навантаження і віддати перевагу коротким варіантам.  

Скоромовки — реальний спосіб вивчити англійську

Смішні скоромовки англійською

Дуже добре, коли навчання приносить вам сміх та веселощі. Ми вже обговорювали, що текст може звучати смішно. Варто сказати, що існує два види кумедних фраз, які важко вимовити:

 • Перший варіант — це скоромовки з гумористичним сюжетом. При першому прочитанні не завжди зрозуміло, що в ній такого смішного. Але як тільки ви знаходите англійські скоромовки з перекладом на російську мову, то стає ясно, що багато хто з них просто не мають сенсу. Це суцільний набір фраз, які рідко мають щось спільне між собою.

 • Другий вид чистомовок веселить у процесі вивчення. Найчастіше скоромовки використовують для святкових конкурсів. У них учасники промовляють текст, коли в роті знаходяться цукерки або інша їжа. У такій спосіб, і без того складні конструкції, практично неможливо правильно вимовити. Стає ще смішніше, коли люди намагаються перекласти текст з російської на іноземну мову. Російські скоромовки англійською дуже важкі у вимові, але вони бавлять багатьох і змушують повторювати їх багато разів.

Такі веселі конкурси влаштовують на різні свята — як правило, на Новий рік. Тому за багато років виник особливий вид скоромовок — новорічний.

Новорічні скоромовки англійською

Зазвичай, новорічні чистомовки не надто складні. В основному, їх придумують для дітей. Викладачі та вихователі в дитячих садочках замість звичайних віршів до свята Нового року, намагаються розвеселити дітей скоромовками, щоб в ігровому варіанті долучити до навчального процесу корисний матеріал. Це ідеальний спосіб весело і продуктивно провести час у хорошій компанії. Тому, ознайомтеся з таким видом скоромовок і додайте їх до списку ваших новорічних конкурсів.

Отже, ми дізналися, що скоромовки англійською можуть бути різної складності, довжини, призначення. Вибирайте ті, які підходять саме вам. Адже кожне римування індивідуальне. Реальний ефект ви отримаєте, якщо будете читати їх та повторювати велику кількість разів. Вони залишаться у вашій пам'яті на довгий час. Тому, не лінуйтеся вивчати чистомовки англійською. Так ви поєднаєте приємне з корисним — захопливо проведете час та зможете засвоїти багато нових слів.

 

 

Оцініть новину