Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Англійська для дітей: список найкращих YouTube каналів

22.02.2022

Англійська для дітей: список найкращих YouTube каналів
Вивчення іноземних мовДля батьківХобі
  1. Як вчити англійську з дитиною?
  2. Вчимо англійську з дитиною: список кращих YouTube каналів

   

  Англійська мова – цінний вклад у майбутнє дитини. Що раніше ви познайомите її з іноземною мовою, тим більші шанси на успішне майбутнє. Сьогодні знання англійської допомагає в пошуку роботи, при вступі в престижний виш, або відкриває перспективи для переїзду за кордон.

   

  А поки ваша дитина ще зовсім маленька, можете скористатися добіркою дитячих ютуб-каналів. Легкі та веселі відео познайомлять малюка з англійською в ігровій формі та допоможуть краще сприймати новий матеріал іноземною мовою у подальшому навчанні.

  Як вчити англійську з дитиною?

  Враховуючи важливість англійської мови у повсякденному житті, освіті та роботі, починати вчити її потрібно з раннього віку. Але, як відомо, маленькі діти непосидючі, а їхню увагу складно утримувати на чомусь одному довгий час. Тому спочатку іноземну мову потрібно подавати в нескладній ігровій формі, щоб насамперед уникнути у дитини страху перед невідомим. Але і надалі для більшої ефективності до навчання варто залучати різні цікаві способи, такі як:

 • Ігри. Зацікавившись якоюсь грою, дитина засвоює та запам'ятовує новий матеріал, сама того не помічаючи. Варіацій для ігрового навчання багато: це можуть бути флешкартки, настільні ігри-ходилки, можна грати в усні ігри, наприклад, «Вгадай, що я загадав?», залучати іграшки, фломастери та інше для вивчення нових слів. Старші діти можуть грати в Scrabble (наш «Ерудит»), розгадувати кросворди тощо.
 • Розігрування сценок. Якщо у дитини є улюблений іноземний мультфільм, можна підготувати невеликий сценарій, реквізит, зробити смішний грим та поставити невелику сценку у родинному або дружньому колі з читанням реплік англійською мовою. Читайте разом з дитиною, показуйте, з яким виразом та інтонацією це потрібно робити, пояснюйте значень рядків. Завдяки такому досвіду прокачуються різні види пам'яті, уважність та творчі здібності.
 • Яскраві книги. Для вивчення алфавіту можна використовувати як флешкартки, так і книжки з картинками. Вибирайте такі книги, де зображення предмета буде не більшим за саму літеру, щоб увага загострювалася більше на алфавіті. Надалі можна купувати дитині прості дитячі книги англійською для відпрацювання навичок читання.
 • Пісні. Нові пісні допомагають вчити дітям звуки, розуміти ритм, запам'ятовувати нові слова (зокрема завдяки римі). Недавнє дослідження німецьких вчених показало, що спів може позитивно впливати на вивчення нової мови. В експерименті брали участь учні молодших класів, які нещодавно мігрували до нової країни. На уроках іноземної мови половину часу займало вивчення пісень, завдяки чому рівень знань мови (зокрема словниковий запас та граматичні навички) дітей значно покращав у порівнянні з попередніми даними. Це може пояснюватися використанням темпоральних (ритм, темп) та тональних (мелодія) варіацій у пісні, які полегшують кодування та пошук нової інформації у пам'яті.

Не забувайте, що на платформі BUKI ви можете знайти репетиторів для вашої дитини. При пошуку, обравши форму занять «онлайн», можна підшукати викладача для віддалених занять у відеоформаті. Для деяких дітей такі заняття будуть комфортнішими, адже вони позбавлять  можливого стресу в присутності незнайомої людини, а також заощадять час і витрати на дорогу.

Читайте також: 3D малювання для дітей

 youtube каналів для дітей

Вчимо англійську з дитиною: список кращих YouTube каналів

 

Зважаючи на ефективність останнього методу, пропонуємо добірку ютуб-каналів для вивчення англійської з піснями, віршами та мультфільмами для маленьких учнів.

«Get Movies»

Варто зазначити, що цей канал позиціює себе як сімейний. У ньому зібрані колекції вітчизняних та зарубіжних мультиків на будь-який смак, а також є пізнавальні передачі на різні теми (про спорт, природу, мистецтво). Сьогодні відео з каналу зібрали більш як 27 мільярдів переглядів за 15 років роботи, але Get Movies не зупиняється і випускає новий матеріал щодня, а також проводить онлайн-трансляції з черговими серіями мультсеріалів. Щоб вам було зручніше шукати відео, нижче відібрано плейлисти з каналу для вивчення англійської (щоб переглянути, просто перейдіть за посиланням), в деяких з них міститься відео з іншого розважального дитячого каналу For Kids TV:

 • Пісеньки англійською, 10 відео. Є пісеньки про тварин та цифри. Деякі пісні, як, наприклад, про шарф для жирафа, йдуть у досить швидкому темпі, тому підійдуть для дітей, які вже знайомі з англійською.
 • The Little Princess, 18 відео. Мультсеріал англійською про життя маленької принцеси та її побутові проблеми (подарунки, поведінку, навчання, похід до лікаря, їжу та інші).
 • Англійська з тітонькою Совою, 26 відео. Ця пізнавальна програма відома багатьом, оскільки раніше вона транслювалася на телебаченні. Тут зібрано відео для вивчення англійського алфавіту; на кожну літеру відведено один ролик тривалістю 5 хвилин. Тітонька Сова подає нові англійські слова методом ланцюжка: спочатку називає одне слово, додаючи до нього щоразу якесь нове. Наприклад, астронавт (astronaut) полюбляє абрикоси (apricot), які під час польоту тримає в руці (arm); він узяв із собою у космос стільки непотрібних речей, що спрацював сигнал тривоги (alarm). Всі слова супроводжуються картинками, а наприкінці відео – невеликий віршик із літерою. На каналі є аналогічний плейлист для вивчення німецького алфавіту.
 • 2015 Get Movies playlist, 43 відео. Це велика збірка мультиків для найменших, де за сюжетом більшість героїв не говорять. Однак тут можна знайти випуски «Маші та Ведмедя» англійською мовою.

Крім відео з англійською, на каналі також є мультики та пісні німецькою, іспанською і навіть китайською мовами.

Читайте також: Метод асоціацій: як швидко вивчити англійську мову

youtube каналів для дітей

«Bonny Wondy»

Канал від українських авторів було зареєстровано 4 роки тому, але, на жаль, уже як рік новий матеріал не виходить. Проте популярності він не втрачає, а більшість роликів збирає сотні тисяч переглядів. Відео привабливі тим, що всі вони намальовані в одному стилі та утворюють цілу серію.

 

Тривалість - від 3-х до 8 хвилин. На цьому дитячому ютуб-каналі є багато матеріалу, присвяченого вивченню тварин (домашніх, диких, морських, що живуть в Африці, Арктиці, на фермі, а також комах), овочів та фруктів. Є навіть кумедна Гелловінська пісенька. У кожному ролику перед дитиною малюється новий предмет на тему, і по буквах читається його назва. Дуже зручно, що на тлі грає приглушена, ледь помітна музика, завдяки чому дитина може сконцентруватися саме на навчальному моменті.

 

У авторів є ще декілька каналів з таким самим розвивальним матеріалом (і з більшою кількістю тем) для навчання найменших російській, українській, польській та французькій мовам.

«Cocomelon – Nursery Rhymes»

Мабуть, це один із найпопулярніших дитячих ютуб-каналів для розвитку та навчання. Про популярність каналу говорять цифри, адже сумарна кількість переглядів сягнула 122 мільярдів. Кількість відео тут і не порахувати (їх понад 700), для своєї дитини ви точно знайдете щось потрібне.

 

Тематика різноманітна і не обмежується базовими темами (колір, цифри, частини тіла, погода), адже є відео про різні свята, повсякденні заняття, настрої, уподобання та багато іншого. Тут є як короткі ролики по 3 хвилини, так і цілі збірки по 50 хвилин. У кожному відео дитина знайде цікавий сюжет із 3D-анімації, веселу пісеньку англійською, якій неможливо не підспівувати, та супровідні яскраві субтитри. Від цих авторів на YouTube можна знайти безліч каналів з таким самим матеріалом різними мовами, у тому числі російською.

 

Пам'ятайте, що домашнього навчання та шкільної програми надалі часто буває недостатньо, тому послуги репетитора з англійської для досягнення великої мети в майбутньому просто необхідні.

«Baby Toy Boy»

Автори цього дитячого ютуб каналу постаралися та створили цілу серію навчальних мультиків. Кожне відео приваблює дитину своєю яскравою анімацією та веселими пластиліновими персонажами. За допомогою роликів можна навчитися рахувати англійською до 10, вивчити назви підводних та наземних тварин, птахів, і, звичайно ж, вивчити сам алфавіт англійською мовою. Відео побудовано так, що перед дитиною спочатку знаходяться цікаві пластилінові звірі, що сидять у ряд, і поступово кожен з них перетворюється на букву, яка є першою в назві цієї тварини.

 

Ряд тварин утворює ціле слово. Наприклад, на екрані ви бачите ведмедика (bear), слона (elephant), алігатора (alligator) та носорога (rhinoceros), які всі разом перетворюються на слово BEAR.

«PeppaPigSubtitled»

Цей мультик має мільйони шанувальників серед дітей по всьому світу. Тут ваша дитина може подивитися «Свинку Пеппу» англійською мовою. На каналі 4 плейлісти з окремими сезонами мультсеріалу, кожен 5-хвилинний епізод супроводжується великими англійськими субтитрами. Ви можете приєднатися до дитини і, роблячи паузи, пояснювати кожну репліку.

 

А на цьому маловідомому каналі під назвою «Moner Mloomy» можна подивитися улюблений мультик з подвійними субтитрами (вгорі – англійською, внизу – російською). У плейлисті для перегляду доступно 16 серій. Українською мовою «Свинку Пеппу» можна знайти тут. Канал присвячений виключно цьому мультсеріалу, де в українському озвученні доступні всі сезони.

Читайте також: Збираємо шкільний рюкзак: поради та чекліст

Оцініть новину

Рейтинг: 5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Англійська для дітей: список найкращих YouTube каналів

Як вчити англійську з дитиною?

«Bonny Wondy» Канал від українських авторів було зареєстровано 4 роки тому, але, на жаль, уже як рік новий матеріал не виходить. Проте популярності він не втрачає, а більшість роликів збирає сотні тисяч переглядів. Відео привабливі тим, що всі вони намальовані в одному стилі та утворюють цілу серію. Тривалість - від 3-х до 8 хвилин. На цьому дитячому ютуб-каналі є багато матеріалу, присвяченого вивченню тварин (домашніх, диких, морських, що живуть в Африці, Арктиці, на фермі, а також комах), овочів та фруктів. Читайте більше на BUKI

Як заохотити дитину до вивчення англійської мови?

«Cocomelon – Nursery Rhymes». Мабуть, це один із найпопулярніших дитячих ютуб-каналів для розвитку та навчання. Про популярність каналу говорять цифри, адже сумарна кількість переглядів сягнула 122 мільярдів. Кількість відео тут і не порахувати (їх понад 700), для своєї дитини ви точно знайдете щось потрібне. Тематика різноманітна і не обмежується базовими темами (колір, цифри, частини тіла, погода), адже є відео про різні свята, повсякденні заняття, настрої, уподобання та багато іншого. Читайте більше на BUKI

Які є мультики для вивчення англійської з дитиною?

«Baby Toy Boy». Автори цього дитячого ютуб каналу постаралися та створили цілу серію навчальних мультиків. Кожне відео приваблює дитину своєю яскравою анімацією та веселими пластиліновими персонажами. За допомогою роликів можна навчитися рахувати англійською до 10, вивчити назви підводних та наземних тварин, птахів, і, звичайно ж, вивчити сам алфавіт англійською мовою. Читайте більше на BUKI

Як навчити дитину англійської з нуля?

«Get Movies». Варто зазначити, що цей канал позиціює себе як сімейний. У ньому зібрані колекції вітчизняних та зарубіжних мультиків на будь-який смак, а також є пізнавальні передачі на різні теми (про спорт, природу, мистецтво). Читайте більше на BUKI

Інші новини:

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Сленг крізь призму англійської мови

Хоча підручники та класичні форми навчання відіграють величезну роль у навчанні студента, єдиний спосіб стати експертом, вільно володіти англійською мовою – це спілкуватися з людьми в реальному житті

Автор: Ольга К.

Прогресивні методи розвитку лексичної компетентності учнів

Ключовим є дослідження особливостей застосування сучасних та прогресивних методів розвитку лексичної компетентності на уроках англійської мови. Аналіз їх місця та ролі під час навчання у стратегії роз

Автор: Катерина Г.

Макро- та мікроелементи

Всі, мабуть, чули про макро- та мікроелементи, а також те, що вони необхідні всім живим організмам. Це стосується як рослин, так і тварин. Пропоную більш детально поговорити саме про елементи, що необ

Автор: Андрій В.

Confusing Words (Слова, які вводять в оману)

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Автор: Тетяна В.

Чи скасовано ЗНО у 2022 році?

У цій статті ти дізнаєшся чи скасовано ЗНО у 2022,розберемо теми,які слід знати,щоб скласти тест з математики та розглянемо структуру самого тесту

Автор: Євгенія Г.