Уроки гри на фортепіано (піаніно) - вчителі, ціни, відгуки - сторінка 26

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
200 грн/год
200 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
150 грн/год
80 грн/год
250 грн/год
200 грн/год
150 грн/год
80 грн/год
100 грн/год
120 грн/год
200 грн/год
Знайдено 768 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Анна про репетитора Віталій У.

Віталій Сергійович хороший викладач фортепіано для моєї дочки. Репетитор відмінно ладнає з дитиною, хоча вона маленького віку, 7 років. Іноді, звичайно, Єва лінується, але я вважаю, що того провиною є не Віталій Сергійович.

Тарас про репетитора Ольга М.

Загалом мене все влаштовує. Працюємо й далі. Ольга Євгеніївна - компетентний педагог. Загальна оцінка - 5.

Роза про репетитора Оксана Г.

Оксана Геннадіївна дала нам путівку в життя! Моя онука займалась з педагогом англійською мовою та музикою. Завдяки вчителю ми вступили до музичної школи в Черкасах, маємо перші відзнаки. Роза з задоволенням чекала занять, вчитель зуміла знайти підхід до дівчинки 6 років. Уроки проходили цікаво, в ігровій формі. Наразі ми не співпрацюємо з викладачем, але від щирого серця бажаємо їй успіхів у всіх починаннях та всього тільки найкращого! "Букі" - гарна компанія, за потреби будемо звертатися лише до Вас.

Боднарюк Ірина про репетитора Олександра Ч.

Олександра чудовий викладач. Швидко знайшла підхід до дитини, із задоволенням продовжуємо займатись. Радимо іншим учням.

Марина про репетитора Христина Ф.

Ми дуже задоволені репетитором, Христина відразу знайшла контакт з дочкою і гарно та плідно працюють. Тепер дитина ще з більшим задоволенням грає на фортепіано. Дякуємо за хорошого викладача!

Віктор про репетитора Наталія Д.

Наталія Сергіївна навчає мене грі на фортепіано. Про репетитора відгуки лише позитивні, результат від занять є. Усе супер!

Артем про репетитора Анастасія І.

Анастасія Орестівна гарний викладач, уміє доступно пояснити і навчити. Заняття були цікавими, я задоволений. Найголовніше - тепер я вмію грати на фортепіано.

Ірина про репетитора Вікторія Л.

На жаль, зараз співпраця припинилася, бо в нас не співпадають графіки. А так репетитором задоволені залишилися. 5!

Алла про репетитора Марія З.

Марія талановитий вчитель. Методика її навчання дозволяє дитині освоювати навіть складні речі. Дочка рада, що виходить, і біжить до неї із задоволенням. Дуже ввічлива, лояльна. Все чудово.

Ірина про репетитора Юрій Р.

Юрій Ігорович - чудовий викладач гри на фортепіано. Досі з ним займаюся. Пояснює доступно. Репетитор заслуговує на високий бал.