Репетитор - Миколаїв - обирайте кращих викладачів на сайті Букі - сторінка 10

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
100 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
200 грн/год
120 грн/год
120 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
120 грн/год
100 грн/год
100 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
80 грн/год
200 грн/год
200 грн/год
80 грн/год
Знайдено 285 анкет викладачів
1...910

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Світлана про репетитора Олена Р.

Репетитором та роботою Вашої компанії залишились дуже задоволені. Вдалося наздогнати шкільну програму та заповнити пробіли в знаннях. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Артур про репетитора Олена Г.

Чудовий педагог. Вирішили всі питання, результатом занять задоволений. Можу рекомендувати викладача як відповідального та компетентного.

Оксана про репетитора Любов П.

Звернулися до сайту у пошуках репетитора української мови з метою підготовки до ЗНО. Дуже ВДЯЧНА викладачеві за чудову, професійну роботу. Змогла знайти підхід до дитини, що було важливим у нашому випадку, зацікавила методами подання матеріалу, дитина з задоволенням ходила на заняття, за короткий час змогла підтягнути свій рівень знань. Дуже приємна у спілкуванні людина. На сьогодні моя дитина є студенткою вищого учбового закладу. Також, дякую співробітникам сайту за оперативність у пошуку викладача та врахування всіх побажань.

Людмила про репетитора Юлія Г.

Дуже задоволені процесом навчання!Вчитель вміє зацікавити, а це, на мою думку, дуже важливо. Дякуємо Юлії!

Катя про репетитора Ольга К.

Я дуже задоволена роботою викладача. Ольга завжди дуже відповідально ставиться до занять, що мені дуже імпонує. За досить короткий час мій лексичний запас значно збільшився, покращились навички говоріння і аудіювання. В цілому, я дуже-дуже задоволена)

Катя про репетитора Наталія Г.

Викладачем дуже задоволена, приємна людина в спілкуванні і дуже добре допомагає в розкритті свого таланту, на уроках відчувала себе комфортно і поліпшила свої навички в рази)

Ирина про репетитора Артем С.

Репетитор сподобався. Легко знайшов підхід до дитини. Матеріал пояснює доступно та зрозуміло. Вдалося покращити знання. Дякую.

Ірина про репетитора Людмила М.

Дитині дуже подобається. Приходить додому в повному захваті. У нашому конкретному випадку, заняття дуже продуктивні.

Ольга про репетитора Уляна Д.

Займаємося з Уляною вже кілька місяців. Репетитором дуже задоволена. За короткий термін вже є результат. Заняття проходять цікаво, кожне заняття отримую багато нової лексики і граматики.

Настя про репетитора Тетяна М.

Ми дуже раді, що знайшли такого викладача як Тетяна Миколаївна. Дитина ходить на уроки з великим задоволенням, чекає з нетерпінням наступних занять, за місяць підготовки дитина почала потроху читати і писати...