Репетитор - Михайло Р. id: 102286

Михайло Р.

400 грн/год
400 грн/год

Доступно та детально пояснюю теми із зазначених предметів, розвиваю клінічне та логічне мислення. Мої учні завжди успішно складають іспити на "добре" та "відмінно". Якщо ваша мета - мати якісні знання, впевнено орієнтуватися в матеріалі та медицині загалом, то ви за адресою.Буде цікаво - гарантую!

Михайло Р. 5.0(відгуків: 18)

Доступно та детально пояснюю теми із зазначених предметів, розвиваю клінічне та логічне мислення. Мої учні завжди успішно складають іспити на "добре" та "відмінно". Якщо ваша мета - мати якісні знання, впевнено орієнтуватися в матеріалі та медицині загалом, то ви за адресою.Буде цікаво - гарантую!

Предмети

Хімія

Фізіологія

Анатомія

Біохімія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Розбір конкретних прикладів та завдань. Робота з матеріалами ЗНО.

Рівні викладання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Детальний розбір ангіології, спланхнології та периферичної неврології з використанням спеціальної програми та топографічних атласів.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Детальне розглядання метаболічних шляхів та конкретних реакцій. Розбір клінічних ситуаційних завдань, лабораторних дослідів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю ступінь магістра. На даний момент - науковий працівник кафедри нормальної анатомії людини, курую більше 150 студентів - гуртківців наукового гуртка кафедри нормальної анатомії людини, активно займаюсь науковою діяльністю. У викладацькій практиці маю чималу кількість вичитаних академічних годин з біохімії також. Про власні досягнення - наукові роботи та співавторство у патентах на наукові винаходи, приготовані анатомічні судинні, м'язові та загальноанатомічні препарати. Співробітничаю з Українським центром оцінювання якості освіти та Національним центром тестування, тому ознайомлений зі статистикою помилок у завданнях КРОК минулих років. Беру участь у формуванні баз тестових блоків КРОК з анатомії та біохімії, методологічних викладацьких матеріалів з нормальної анатомії людини. У власній викладацькій практиці використовую сучасні цифрові засоби, технології 3D візуалізації анатомічних структур, актуальну клінічну та теоретичну інформацію, розбір тем на конкретних прикладах, дискусію зі студентами та оригінальні академічні задачі.Гарантую цікаві та змістовні зайняття, видимий результат, відмінні знання, розуміння предмета та гарний настрій.
Беру студентів переважно на довгий строк!
З МЕТОЮ МОТИВУВАННЯ СТУДЕНТІВ З'ЯВЛЯТИСЯ НА ЗАНЯТТЯХ ВЧАСНО ТА ЗАЙМАТИСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВСТАНОВЛЕНОГО ГРАФІКУ - ВНОСИТЬСЯ ПОВНА ПЕРЕДПЛАТА НЕ ПІЗНІШЕ ЯК ЗА ДОБУ ПЕРЕД ЗАЙНЯТТЯМ !!!

Освіта:
Харківський національний медичний університет (ХНМУ), магістр, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

18 відгуків про Михайло Р.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

17

Тетяна

5+

26.01.2024

Біохімія, Університетські курси, Біоорганічна хімія

5+

Це викладач від бога. Супер. Дитина (студентка) дуже задоволена.... більше»
Світлана

5+

19.01.2024

Фізіологія, Університетські курси

5+

Висловлюю величезну подяку чудовому викладачу Михайлу Ігоровичу за високий професіоналізм, доступність інформації, чуйність. Михайло Ігорович найкращий викладач. Матеріал підносить легко, з асоціаціями, що запамʼятовуються. Я дуже рада, що маю можливість переймати знання саме від цього викладача. Тепер далі тільки з Михайлом Ігоровичем.... більше»
Дар'я

5+

16.01.2024

Анатомія, Університетські курси

5+

Дуже детальне і цікаве викладення матеріалу з візуалізацією. Все по суті, багато прикладів. Цілком задоволена.... більше»
Арина

5+

19.11.2023

Біохімія, Університетські курси

5+

Займаюся вже 2 місяці з вчителем . Професіонал своєї справи . Знає матеріал гарно та пояснює чудово . Рекомендую) ... більше»
Дмитро

5+

16.11.2023

Хімія, Фізіологія, Анатомія, Біохімія, Університетські курси

5+

Михайло - винятковий викладач, який вражає своєю глибиною знань та пристрасною відданістю своїй роботі. Він викладає біохімію, анатомію та медицину з вражаючою експертизою і ретельністю. У вивченні біохімії, Михайло вміло поєднує теоретичні знання з практикою, роблячи складний матеріал доступним і зрозумілим. Його чіткі пояснення та зацікавленість сприяють засвоєнню ключових концепцій біохімії. У предметі анатомії, Михайло демонструє високий рівень професіоналізму в організації та проведенні лекцій та практичних занять. Його підхід сприяє глибокому розумінню структур та функцій органів людського тіла. Він завжди готовий відповісти на запитання, надихаючи на активну участь у власному навчанні. Загалом, Михайло - це не тільки викладач, але і наставник, який прагне розвивати любов до науки та бажання досягти високих результатів у вивченні медичних дисциплін.... більше»
Плотнікова Наталя

5+

15.11.2023

Хімія, Університетські курси

5+

Дуже хороший викладач. Зрозуміло і доступно пояснює складні теми. Дякую 😊... більше»

Відповідь:

Дуже дякую вам, Наталя! Приємно, що наша робота залишила по собі такі враження!

Ксенія

5+

19.09.2023

Анатомія, Університетські курси

5+

Дуже приємно навчатися від людини, яка любить своє діло, це завжди робить нас розумнішими.... більше»
Володимир

5+

14.08.2023

Біохімія, Університетські курси

5+

Чудовий викладач і чуйна людина. Рекомендую Михайла, якщо вас цікавить робота на розуміння матеріалу та результат.... більше»
Богдан

5+

11.08.2023

Анатомія, Університетські курси

5+

Заняття дуже цікаві та змістові, ще й є клінічні моменти, що дуже важливо, репетитор дуже доступно пояснює, анатомія після заняття сприймається набагато краще, репетитором задоволенний, рекомендую!!!... більше»
Тетяна

5+

09.08.2023

Анатомія, Університетські курси

5+

Репетитор допоміг мені добре скласти іспити. Співпраця з ним була дійсно незабутньою і корисною. З перших зустрічей стало зрозуміло, що він має глибокі знання у галузі медичних наук та здатність передати їх мені. Викладач вміло розбирається в складних поняттях та просто і доступно пояснював їх, забезпечуючи повне розуміння матеріалу. Його підхід до навчання був індивідуальним, враховуючи мої особисті потреби. Репетитор завжди ставився до мене з великим терпінням та позитивною атмосферою. Він був відданий своїй роботі та проявляв глибокий інтерес до мого успіху. Наші заняття не лише були плідними інтелектуально, але й мотивували мене досягти кращих результатів. Окрім того, репетитор давав мені додаткові матеріали для самостійного вивчення, рекомендував корисні джерела та приклади, що сприяло поглибленому розумінню. Також дуже вдячна за його підтримку та рекомендую .... більше»
Софія

5+

22.06.2023

Анатомія, Університетські курси

5+

Репетитор все пояснив і чітко розібрав тему . Заняттям задоволена (5 зірок)... більше»

Відповідь:

Дуже дякую, Софіє! З вами приємно було працювати!

Олена

5

19.04.2023

Анатомія, Університетські курси

5

Дуже гарний викладач! Роботою репетитора задоволена, все сподобалось.... більше»
Марія

5+

14.12.2022

Хімія, Університетські курси

5+

Сподобалися заняття, репетитор дуже гарно і доступно пояснює. Матеріал засвоюється легко, все зрозуміло, хоча хімія для мене завжди була паралельним виміром. Спасибі Михайлу Ігоровичу за заняття!... більше»
Тетяна

5+

08.12.2022

Хімія, Університетські курси

5+

Гарний викладач, донька задоволена!... більше»
Анна

5+

07.12.2022

Хімія, Біохімія, Університетські курси

5+

Заняття цікаві, змістові, матеріал викладається добре. Хімію не знала ще зі школи через низький рівень її викладання, поступила у виш на біологічну спеціальність, але половина програми все одно була заповнена хімією. Врешті-решт вирішила звернутись до репетитора. Хоч і пізнувати, але краще зараз ніж ніколи :) Дуже вдячна Михайлу Ігоровичу за якісне викладання😌 з його допомогою я почала розуміти цю дуже нелегку за наплутану науку)... більше»
Ірина

5+

01.11.2021

Анатомія, Університетські курси

5+

З першої хвилини Михайло знайшов підхід до доньки. Дуже цікаво розповідає, спокійно, зрозуміло, терпляче повторюючи, якщо щось незрозуміло. Справжній викладач – якби у вишах було більше таких фахівців, то й діти горіли б навчанням! Дуже рекомендую!... більше»
Іра

5+

04.06.2021

Анатомія, Університетські курси

5+

Дуже грамотний і порядний викладач з хімії та анатомії.... більше»

Відповідь:

Дякую Вам, Ірино, за добрий відгук!

Влада

5+

03.06.2021

Біохімія, Університетські курси

5+

Прекрасний викладач, пояснює доступно, зацікавлений у ваших знаннях, дуже легко працювати. Людина - професіонал своєї справи, крім біохімії, підтягне ваші знання і з інших медичних предметів)... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Анастасія Б. id: 155437

Анастасія Б.

Курс хімії та біологи простою, доступною мовою) Заняття місто Познань Польща, онлайн по всьому світу Запис на урок через телеграм за номером або @...

350грн/год
Уляна М. id: 14798

Уляна М.

Обожнюю хімію, що є основним предметом. Але хімія без математики існувати не може. З радістю допоможу вашим дітям і у цьому.

4.8
400грн/год
Наталія Ж. id: 2106

Наталія Ж.

Репетитор з хімії. Готую до ЗНО. Допомагаю покращити знання з хімії для учнів 7-11 класів.

4.9
400грн/год
Тетяна В. id: 67742

Тетяна В.

Репетитор з хімії англійською мовою. Індивідуальна програма для кожного учня.

450грн/год
Денис П. id: 89179

Денис П.

Патофізіологія, загальна патологія, підготовка до складання іспиту КРОК-1

5
350грн/год