Репетитор - Артем С. id: 110739

Перевірений репетитор

Артем С.

1000 грн/год
1000 грн/год

Швидко готую до іспитів для отримання сертифікатів Goethe за власною методикою, веду курс "Основи програмування".

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Артем С. 5.0(відгуків: 21)

Швидко готую до іспитів для отримання сертифікатів Goethe за власною методикою, веду курс "Основи програмування".

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Німецька мова

Програмування

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Курс "Основи програмування" ідеально підійде для підлітків у віці 14-18 років, щоб спробувати себе у ролі IT-ішника та зрозуміти, "моє це чи ні". Під час навчання ми відкидаємо теорію і одразу розпочинаємо практику. Для успішного навчання треба буде установити у себе на комп'ютері безкоштовну программу Brackets (посилання дам до першого заняття), в якій ми і будемо працювати. Вся теорія вже мною узагальнена та зібрана в єдиний конспект, який вишлю перед першим заняттям.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вітання.
Закінчивши навчання в Україні, я переїхав до Німеччини, щоб взяти участь у річному волонтерському проекті під Берліном, після якого я залишився за програмою AuPair для того, щоб довчити німецьку мову та скласти іспит TestDaF, необхідний для вступу до німецького університету.
Успішно склавши іспит три роки я навчався у місті Heidelberg. Після вдалого завершення навчання, я повернувся до України, працюю в ІТ-індустрії та викладаю німецьку, щоб не забувати. Також я автор кількох посібників з німецької мови, які успішно продаються на сайті Amazon.
Радий допомогти швидко підготуватися до складання іспитів для отримання мовних сертифікатів A1-C1 і TestDaF.

Що стосується розкладу: оскільки багато учнів працюють і мають плаваючий робочий графік, то і я маю змінювати свій. Будь ласка, напишіть мені, щоб уточнити час для занять;)

ПРОГРАМУВАННЯ:

Протягом останніх двох років я керую декількома успішними міжнародними ІТ-проектами, тому вирішив узагальнити базові, необхідні знання у цій сфері та розробив власний курс "Основи програмування", на який запрошую всіх бажаючих. Курс включає такі напрямки як HTML, CSS та JavaScript.

Курс "Основи програмування" ідеально підійде для підлітків у віці 14-18 років, щоб спробувати себе в ролі ІТ-ішника і зрозуміти "моє це чи ні". Під час навчання ми відкидаємо теорію та розпочинаємо практику. Уся теорія вже узагальнена мною і зібрана в єдиний конспект, який надішлю перед першим заняттям.

Для успішного навчання потрібно буде встановити у себе на комп'ютері безкоштовну програму Brackets (посилання я дам до першого заняття), в якій ми працюватимемо.

Загалом курс розрахований на 60 годин і виглядає наступним чином:
14 годин – HTML/CSS;
20 годин – основи JavaScript;
26 годин – просунутий JavaScript.

Після проходження курсу учень зможе створювати інтернет-сторінки, працювати зі стилями, отримувати та опрацьовувати дані користувача, виводити результат, працювати з бібліотеками та анімацією.

Якщо є питання – пишіть, охоче відповім.
Заняття проводяться 60 чи 90 хвилин.

Що стосується розкладу: оскільки багато учнів працюють і мають плаваючий робочий графік, то і я маю змінювати свій. Будь ласка, напишіть мені, щоб уточнити час для занять;)

Освіта:
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ПДАБА), магістр, 2013
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

21 відгуків про Артем С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

6

5+

15

Євген

5+

28.01.2024

Німецька мова, Програмування, 10-11-й класи

5+

Дякую, все дуже добре.... більше»
Кирило

5+

20.09.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Підготовка до іспиту В2. Подобається працювати з репетитором, все влаштовує.... більше»
Анна

5

30.08.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5

Дуже сподобалося! Це найкращий репетитор, якого я зустрічала! Рекомендую викладача! У репетитора дуже класний підхід, підбирається індивідуально. Дуже легко у спілкуванні з викладачем!... більше»
Аліна

5+

24.08.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Чудовий репетитор, з яким не потрібно змушувати себе вчитись, тому що бажання це робити збільшується після кожного заняття. Займаюсь з Артемом вже три місяці та вже бачу значні результати нашої співпраці. Особисто для мене, також є дуже важливим, що за потреби він може коригувати графік навчання та підлаштовуватись під учня, якщо є така можливість. Загалом дуже раджу займатися саме з ним, якщо хочете отримувати результати та, що не менш важливо, задоволення від навчання. ... більше»
Константин

5+

23.08.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Артем професіонал своєї справи! Мені дуже сподобалось займатися з ним. Він максимально просто та доступно пояснює, відчувається що він дійсно на високому рівні володіє німецькою мовою. Рекомендую!... більше»
Дмитро

5+

04.08.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Артем дуже відповідально відноситься до занятть, також звертає увагу на корисні нюанси, що можуть допомогти зрозуміти тему швидше, розкласти в голові все по місцях) Намагається використовувати індивідуальний підхід до учня, знайти слабкі иа сильні сторони, щоб знати на чому утримувати увагу, щоб не було проблем під час здачі екзамену наприклад. Однозначно, можемо рекомендувати.... більше»
Екатерина

5+

24.07.2023

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Артем знайшов підхід до дитини. Сину подобається займатись, хоча раніше і думати не хотів про німецьку. Ми задоволені і, звісно, ми будемо продовжувати співпрацю з Артемом))... більше»
Ирина

5+

03.05.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Артем - дуже позитивна людина та професійний педагог. Заняття завжди цікаві та результативні. Оцінка – 5 з 5. ... більше»
Анна

5+

27.04.2023

Німецька мова, TestDaF, DSD

5+

Артем чудовий викладач з німецької мови, я дуже задоволена.... більше»
Георгій

5+

14.06.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Артем чудовий викладач, веселий та доброзичливий, з ним дуже цікаво проводити заняття, пояснює все дуже тямуще, займаємося два місяці результати є.... більше»
Tereza

5+

12.03.2022

Програмування, JavaScript програмування

5+

Артем доступно викладає матеріал, конструктивно пояснює та має доклано та цікаво сформований курс навчання. Цікаві домашні завдання, веселий :)... більше»
Олана

5+

02.02.2022

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Викладач від Бога! Якби всі вчителі так любили свою справу і були такими добрими та професійними, то мін був би кращим ☺️... більше»
Катерина

5+

13.01.2022

Програмування, JavaScript програмування

5+

Артем - найкращий викладач, нам все подобається, настрій уроку, атмосфера уроку, іноді з гумором ми обговорюємо якісь речі з предмета. Спасибі !... більше»
Никита

5+

02.01.2022

Програмування, Репетитор для початківців

5+

Займаюся вже більше місяця, дуже подобається, спільну мову знайшли на першому уроці. На уроках завжди весело та комфортно. Матеріал пояснює зрозуміло, все зрозуміло з першого разу в іншому випадку Артем все пояснити більш докладно. Дуже задоволений учителем.... більше»
Оксана

5

01.11.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Я шукала репетитора для своєї знайомої. Вона обрала саме Артема і співпрацею з ним задоволена. Займаються вже кілька місяців.... більше»
Константин

5

01.11.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5

Репетитор Артем мені подобається, він має свій креативний підхід до занять. Співпрацюємо з серпня.... більше»
Олена Ткач

5+

06.10.2021

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Сину дуже комфортно с Артемом займатися. Швидко знайшли спільну мову. Пояснює зрозуміло. Вже бачимо результати.... більше»
Настя

5

13.08.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Педагогом задоволена. Цікаво і структуровано підібраний матеріал. Рекомендую!... більше»
Тетяна Пархоменко

5+

07.08.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Артем - наш улюблений викладач. Зразу знайшов спільну мову з донькою. Заняття проходять в дружній та доброзичливій обстановці. Рекомендую звертатися до цього репетитора.... більше»
Артем Бовтун

5

05.08.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5

Все супер!... більше»
Олеся

5

29.07.2021

Німецька мова, TestDaF, DSD

5

Чудовий викладач, дає практичні поради для підготовки до екзамену.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Я искренне уверен, что учить язык лучше всего в языковой среде и в наше время есть много возможностей это сделать практически бесплатно. Одна из них - программа Европейская Волонтерская Служба.

Чтение - это не только хорошее хобби, которое развиваем кругозор и не позволяет мозгу закостенеть, но и хороший метод для изучения иностранных языков. Читая можно проанализировать грамматику предложен

Еженедельная рубрика "Что посмотреть на немецком?" Обзор актуальных сериалов, которые доступны в качественном немецком дубляже на Apple TV+ (с субтитрами и без них).

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Давид П. id: 91284

Давид П.

Вчу всіх і ніколи не здаюся, як би важко вам не давався німецький !!! Я пропоную також зайняття з носієм мови(Австрія) на різних рівнях, розмовні заняття та багато іншого!!! З приводу часу спілкуватися зі мною, не можу точно написати коли вільний!

4.8
800грн/год
Марина К. id: 12382

Марина К.

Викладаю німецьку мову учням віком від 5 до 65 років. Діти дошкільного віку, школярі, студенти, дорослі.

4.8
1000грн/год
Ірина Л. id: 40228

Ірина Л.

Німецька мова ( рівень A1 - C2 )

4.7
800грн/год
Наталія Г. id: 34136

Наталія Г.

Репетитор німецької мови, готую до всіх іспитів, рівні А1 - С1

5
900грн/год
Всеволод К. id: 264

Всеволод К.

Всім привіт). Я викладаю математику, хімію, фізику, та програмування (Python). Досвід викладання вже 10 років. За цей час допоміг багатьом учням).

4.9
800грн/год