Репетитор - Філіпп П. id: 118661

Філіпп П.

120 грн/год
120 грн/год

Склав “Історію України” на 198 балів. Є студентом 2-го курсу КНУ ім. Тараса Шевченка спеціальності “Філософія”.

Філіпп П.

Склав “Історію України” на 198 балів. Є студентом 2-го курсу КНУ ім. Тараса Шевченка спеціальності “Філософія”.

Предмети

Історія України

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Відкрито набір до групи з підготовки до ЗНО з предмету “Історія України” за спеціалізованим курсом.
Завдяки цьому курсу Ви зможете отримати найвищий бал з цього предмету, звісно за умови високої вмотивованості з Вашого боку. Під час проходження курсу Ви зануритеся у світ минувщини: побачите “зсередини” процеси, що мали місце у історії, близько (“особисто”) познайомитеся з діячами, наприклад, Української революції 1917-1920 рр тощо, зрозумієте логіку розвитку подій (чому саме так, а не інакше). Викладання матиме особливий підхід для кожного зі студентів курсу.
Курс розрахований на 30 тижнів (1 зустріч в тиждень - щонеділі) онлайн занять. Кожне заняття триватиме 3 години. Вартість заняття: 150 грн (3 години). Відносно години занять - питання договірне.
Набір до групи триває. Початок занять: 3 жовтня.
Кількість місць обмежена. З кожним, хто має бажання приєднатися до групи, попередньо буде проведена онлайн-зустріч, після якої кожному буде повідомлено про її результати. Група складатиметься з високовмотивованих відвідувачів, які готові прикладати зусиль для досягнення цілі - успішного складання ЗНО.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Оксана В. id: 124228

Оксана В.

Маю досвід викладання в школі 15 років та досвід підготовки до ЗНО - 3 роки. Проведу цікаві та змістовні уроки. За освітою вчитель.

120грн/год
Олександр З. id: 54704

Олександр З.

Викладач університету з досвідом роботи понад 15 років. Вища категорія. Оскільки кожен учень має свої особливості, мої заняття будуть індивідуально адаптовані до Ваших потреб та рівня знань. Моя мета - допомогти Вам не просто засвоїти дати та факти, а зрозуміти суть історії.

5
150грн/год
Максим Б. id: 130701

Максим Б.

Студент 1 курсу магістратури ЧНУ імені Богдана Хмельницького Публічна історія (Public history), КНУ імені Тараса Шевченка (Філософія).

150грн/год
Максим С. id: 125203

Максим С.

Мене звати Максим, завершив навчання ОС Бакалавр у 2020 році у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

120грн/год
Дарина Г. id: 66537

Дарина Г.

Репетитор англійської мови , навчаю дітей від 1 по 9 клас.

120грн/год