Репетитор - Катерина Г. id: 123301

Катерина Г.

800 грн/год
800 грн/год

Постійна практика на протязі 5 років. Працюю оффлайн у Дніпрі та онлайн з усім світом.

Катерина Г.

Постійна практика на протязі 5 років. Працюю оффлайн у Дніпрі та онлайн з усім світом.

Предмети

Психолог (практик-терапевт)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Шевченківський, Центр
Онлайн:
Так

Про себе:

На протязі 5 років працюю з жінками та чоловіками. Спеціалізуюсь на питаннях психосоматичних розладів, психогенного безпліддя, панічних атак, тривожних станів, працюю з питаннями грошей та фінансів у житті, з питаннями труднощів у взаємовідносинах, кризисні моменти життя, пошук себе та своїх бажань, з невпевненістю у собі та своїх силах.
Я щиро вірю, що життя дуже смачне та різноманітне та допомагаю своїм клієнтам відчути його смак та наповнити життя барвами.
Якщо рівень вашого психічного та емоціонального життя вас не задовільняє, пишіть мені.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), спеціаліст, 2007
Вік:
36-45
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Людмила Р. id: 119461

Людмила Р.

Фахова викладачка мови з профільною повноцінною освітою, знанням психологічних особливостей навчання людей різного віку, досвідом роботи за кордоном як викладачем, так і перекладачем. Власниця школи. Практичний психолог з повноцінною вищою освітою. По життю роблю тільки те, що добре вмію робити. Додатково маю підтверджений В1 з німецької мови.

4.8
600грн/год
Вікторія Б. id: 135406

Вікторія Б.

Працюю з низькою самооцінкою, нав'язливими думками, тривогою, проблемами з комунікацією, з проживанням втрати та втратою інтересу до повсякденності.

800грн/год
Дарья П. id: 119562

Дарья П.

Мене звати Дар`я. Я дитячий, сімейний психолог, арт-терапевт. Спеціаліст по роботі з МАК, розвитку емоційного інтелекту у дітей і дорослих. Консультант з військової психології.

800грн/год
Юлія Р. id: 144288

Юлія Р.

Психотерапевт, досвід понад 20 років, практичний психолог, Кандидат наук у галузі психології спорту та доцент кафедри педагогіки та психології ПДАФКiС.

800грн/год
Олена М. id: 145740

Олена М.

Психолог-психотерапевт

600грн/год