Марина

Марина З.

id: 1262

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до вступу за кордон, Шкільна програма 10-11 класи, Базовий рівень, Репетитор для початківців, Молодші класи 1-4, Носій мови, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Академмістечко, м. Житомирська

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (1998)

Ступінь:

Кандидат біологічних наук

Дипломи, відзнаки та інше:

диплом
сертифікат на право викладати спецпредмети англійською мовою


Заняття за класичними академічним методиками з застосуванням власних розробок. Використання фундаментальної літератури, наочних посібників, презентацій.Досвід викладання предметів медико-біологічного профілю українською, російською та англійською мовами з 2001 року (викладач біологічної хімії у Львівському національному університеті ім. Івана Франка), зокрема, в медичному вузі - 10 років (викладач біологічної та біоорганічної хімії в Національному медичному університеті ім. А.А. Богомольця українською, російською та англійською мовами; -викладач неорганічної та органічної хімії в Українському медичному ліцеї при НМУ ім. А.А. Богомольця). Викладання також російською та англійською мовами.Репетиторський досвід - 15 років.Моя стратегія підготовки учнів/абітурієнтів/студентів - це:1. Вивчення основних понять і законів біології та хімії.2. Вивчення ключових питань біології та хімії та прикладів, що ілюструють знання цих питань.3. Формування природничо-наукової ерудиції (особливо важливо для майбутніх студентів-біологів і медиків).4. Створення у свідомості цілісної картини живої природи.Моя методика допомагає абітурієнту:- Добре вивчити основні біологічні та хімічні закони, визначення і терміни;- Правильно розуміти і пояснювати закономірності явищ навколишнього світу, зокрема процесів, що лежать в основі життєдіяльності організмів;- Вільно орієнтуватися в загальнобіологічних і хімічних питаннях;- Швидко і ефективно накопичити великий обсяг знань;- Легко оперувати отриманими знаннями;- Якісно підготуватися до проходження ЗНО.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Латинь, Університетські курси

Зверталася тільки один раз, потрібна була допомога у підготовці до контрольної роботи з латині. Тільки позитивні відгуки, роботою Марини Вікторівни залишилася задоволена. Швидко та якісно мені допомогла.

Олександра (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Марина Вікторівна чудовий викладач, доступно пояснює матеріал. У сина після занять залишився гарний, хороший конспект. Рівень знань Кості по хімії покращився. Тільки позитивні відгуки. Ми залишилися задоволеними!

Олена Миколаївна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети