Репетитор - Teтяна Н. id: 140733

Teтяна Н.

200 грн/год
200 грн/год

Маю досвід у підготовці дітей до школи, у підготовці учнів до ДПА, для підтримання рівня знань, також виконуємо домашні завдання з поясненням.

Teтяна Н.

Маю досвід у підготовці дітей до школи, у підготовці учнів до ДПА, для підтримання рівня знань, також виконуємо домашні завдання з поясненням.

Предмети

Молодші класи

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Під час пробного заняття ми виявляється, які теми не засвоїли, і працюємо над цим.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У своїй роботі я орієнтуюсь на індивідуальні особливості учня, тоді вибудовуємо свою роботу.
Маю досвід викладання у школі, дитячому садку, у онлайн школі " Школа надії", також працюю з учнями тематично, для вдосконалення певної теми уроку. Більше 5 років готую дошкільнят до навчання в школі, учнів початкової ланки до успішної здачі ДПА.

Освіта:
Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (КОГПА), спеціаліст, 2012
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Вероніка Ч. id: 142072

Вероніка Ч.

Я навчалась у ТНПУ ім. В.Гнатюка та працюю вчителем монтессорі у Тернополі. Інтегровую цікаві, неординарні пояснення в подання матеріалу.

200грн/год
Мальва Б. id: 82250

Мальва Б.

Репетитор української мови.

5
250грн/год
Анастасія Ф. id: 182187

Анастасія Ф.

Мене звати Анастасія і я молода та сучасна репетиторка. Досвід роботи понад 3 успішних років. Проводжу цікаві та ефективні уроки. РЕЗУЛЬТАТИ ВЖЕ ЗА 1-2 МІСЯЦІ РЕГУЛЯРНИХ ЗАНЯТЬ.

220грн/год
Ірина К. id: 111145

Ірина К.

Я керівник і засновник центру розвитку дитини «Prana». ✅ Вчимо читати, швидкочитання ✅ Англійська мова від 4 років ✅ Шкільна математика 1-4 класи ✅ Підготовка до школи ✅ Ментальна арифметика ✅ БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок.

5
180грн/год
Юлія Б. id: 139408

Юлія Б.

Вища педагогічна освіта. Досвід роботи нянею, репетитором для молодших школярів більше 20 років. Можу надати рекомендації від батьків.

5
250грн/год