Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Петро Г. id:143421

Петро Г.

150 грн/год

Петро Г.

«Молодий, але досвідчений репетитор з хімії. Знайду підхід до кожного учня і якісно його підготую до ЗНО чи інших іспитів, а також до олімпіад.»

Предмети

Хімія

Біологія

Анатомія

Уроки фотошопа (Photoshop)

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

1)Готові методички, з яких зручно вчитися. 2)Наявність реактивів, які дозволять на власні очі побачити різні хімічні реакції. 3)Чітка програма, перевірена роками, яка спрямована на розвиток пам'яті та мислення. 4) Трьохрівнева перевірка знань(авторські тести, диктанти та модульні контрольні).

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Вулиця Богдана Котика 7, Львів

Онлайн:

так

Про себе

Доброго Дня! Я Галатин Петро, студент 1 курсу, а також староста 4 потоку ЛНМУ. Позиціоную себе як веселу, комунікабельну та впевнену в собі особу, яка рада новим знайомствам та готова до співпраці.

З раннього дитинства мене дуже цікавили біологія, хімія та особливості будови й функціонування людського організму. Після 8 класу, я вступив у Львівський фізико-математичний ліцей у хіміко-біологічний профіль, де я міг поглиблено вивчати хімію та біологію для майбутньої професії лікаря. Також я брав участь і неодноразово перемагав у обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах з хімії. До вступу в ліцей, я також брав участь в районних та обласних олімпіадах з біології, фізики та інформатики. Окрім навчання, я також займався спортом, а саме настільним тенісом та волейболом. Також я закінчив музичну школу №11, де вчився грати на фортепіано. Згодом я також самостійно освоїв новий музичний інструмент, а саме гітару.  Всі ці фактори сприяли розвитку в мені відповідальності, наполегливості, здатності нестандартно мислити і швидко думати. Зараз хочу поділитися своїми знаннями з учнями різної вікової категорії та допомогти їм вивчити цей предмет.

Освіта:

Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького (ЛНМУ), студент

Вік:

18-25

Досвід:

більше 2 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять