Репетитор - Наталія Н. id: 15129

Перевірений репетитор

Наталія Н.

600 грн/год
600 грн/год

Італійська та англійська для тих, хто виїхав за кордон. Підготовка до іспитів CILS, CELI, PLIDA. Підготовка до ЗНО з англійської мови.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Наталія Н. 4.9(відгуків: 18)

Італійська та англійська для тих, хто виїхав за кордон. Підготовка до іспитів CILS, CELI, PLIDA. Підготовка до ЗНО з англійської мови.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Італійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Англійська мова для лікарів (починаючи з рівня А2). Підготовка до ЗНО з англійської мови. Англійська мова для школярів, допомога з домашніми завданнями. Розмовна англійська мова. Загальний курс англійської мові рівнів А1-А2, В1-В2, С1-С2. Английська мова для роботи за кордоном. Викладаю по британським та американським підручникам. Досвід від 20 років.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Інтенсивна італійська мова для тих, хто перебуває в Італії. Загальний курс італійської мови рівнів А1-А2, В1-В2, С1-С2. Італійська мова для роботи за кордоном. Італійська для складання іспитів CILS, CELI, PLIDA. Викладаю по італійським підручникам затвердженім в ЄС. Досвід від 20 років.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвідчений Скайп репетитор! З 2016 року живу у Італії.
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет.
З 1998 по 2001 рр. Навчалася в Італії в Universita degli studi di Milano.
У 2001 р я здала іспит в Societa 'Dante Aligieri в Мілані і отримала сертифікат PLIDA про володіння італійською мовою на рівні С2.
Участь у конференціях для викладачів іноземних мов:
- лютий 2021 приймала участь у конференції Creativity Plus Technology in Digital Teaching and Learning. Організатор PeopleCert Qualifications Ltd., London.
- лютий 2021 приймала участь у конференції Come migliorare l'apprendimento dell'italiano in DIECI facili mosse. Організатор Alma Edizioni, Firenze.
C 2003 по 2005 рр. Працювала фахівцем міжнародних відносин при Харківській міськраді.
Протягом 5 років працювала викладачем у ВУЗі.
Більше 15 років працюю репетитором.
Займаюся з дітьми (середній і старший шкільний вік) і дорослими. Готую дорослих для виїзду за кородон. Вікладаю спецкурс з англійської мови для лікарів (починаючи з рівня А2). Школярів готую до ЗНО, ДПА з англійської мови, допомагаю в навчальному процесі.
Для підготовки до ЗНО з англійської мови я використовую підручники виданнь Оксфорду та Кембріджу, які були розроблені само для України та скаладання іспитів з ЗНО. Вони дають більш повну підготовку. Українські підручники використовуются для тренування зі складання тестів.
Вчу за підручниками Oxford University Press, Collins, Macmillan.
З італійської мови, я готую дорослих і дітей середнього і старшого шкільного віку для виїзду за кордон, вступу до навчальних закладів в Італії, здачі іспитів CILS, CELI, PLIDA. Спецкурс італійської мови для лікарів (починаючи з рівня А2).
Для навчання італійської мови використовую підручники, видані видавництвами Edilingua, Alma Edizione Firenze. Застосовую методики, затверджені в країнах Євросоюзу.
Рівень А1-А2 коштує 600 грн. (15 евро) в годину (60 хв.)
Розмовна італійська рівня А1-А2 коштує 400 грн (12 евро) на годину (60 хв.)
Рівень В1-В2 коштує 800 грн. (20 евро) в годину (60 хв.)
Рівень С1-С2 коштує 1000 грн. (25 евро) в годину (60 хв.)
Lezioni di russo per gli italiani
Cari amici!
Sono un'insegnante del russo per gli italiani ed anche insegno l'italiano per gli studenti che parlano in russo, ucraino.
Per gli italiani, insegno il russo sia ai livelli elementare, intermedio e avanzato che la lingua parlata.
I miei studenti sono gli adulti che vogliono imparare la lingua russa per business, lavoro, viaggi, la vita nei paesi dove la gente parla nella lingua russa.
Una lezione dura 60 minuti. Il prezzo dipende dal livello:
Livello Elementare - € 15 o l'equivalente in hryvnia al corso attuale del cambio in Privatbank;
Livello Intermedio - € 20 o l'equivalente in hryvnia al corso attuale del cambio in Privatbank;
Livello Avanzato - € 25 o l'equivalente in hryvnia al corso attuale del cambio in Privatbank.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет, магістр, 2001
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

18 відгуків про Наталія Н.

4.9/5

2

0

3

0

4

1

4+

1

5

6

5+

10

Інна

5

20.04.2023

Італійська мова, Розмовна мова

5

Заняттями з викладачем задоволені, Наталія Анатолієвна гарно подає матеріал, завжди входить в ситуацію, маємо гарний результат.... більше»
Андрій

4

18.04.2023

Італійська мова, Рівень А1-А2

4

Залишився задоволений роботою репетитора. Цілі навчання були досягнені.... більше»
Олександра

5+

01.02.2023

Італійська мова, Вступ за кордон

5+

Наталія Анатоліївна - чудовий викладач! Дуже доступно та зрозуміло пояснює матеріал, за 5 місяців вивчення італійської мови, з повного нуля зараз можу зрозуміти прості діалоги і деякі відео носіїв. Повністю задоволена роботою викладачки!... більше»

Відповідь:

Шановна Олександра, дякую!

Ірина Зінкович

5+

19.09.2022

Італійська мова, Репетитор для початківців

5+

Наталія – чудовий викладач італійської мови, досвідчений педагог та професіонал своєї справи. Займаємося онлайн вже півроку, я та мої сини (12 та 15 років). Чітка подача матеріалу, серйозний підхід та швидкий темп. Репетитор для серйозних мотивованих студентів. Рекомендую.... більше»
Тетяна

5

07.09.2022

Англійська мова, Італійська мова, Розмовна мова

5

Хороший викладач доступно пояснює матеріал.... більше»
Настя

5+

22.08.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач, все доступно пояснює, подобається, що з новими дієсловами завжди наводить приклади, звертає увагу на якісь відмінності в словах, а також розповідає цікаві факти про італійську мову.... більше»
Вікторія

5+

15.08.2022

Італійська мова, Рівень А1-А2

5+

Наталю, дякуємо за можливість бути серед ваших учнів. Хочеться відзначити динамічність уроків, гнучкість до темпераменту учня та, звичайно ж, високу професійну підготовку та викладацький дар.... більше»
Бабичева Надія

5+

29.09.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже задоволена уроками англійської з Наталею. Вона професіонал своєї справи, ввічлива, терпляча, приємна в спілкуванні. Мені подобається її програма навчання, все добре пояснює, приділяє увагу деталям, де потрібно підтягнути, і таким чином мені добре вдається все зрозуміти і вивчити)... більше»
Анна

5

24.09.2021

Італійська мова, Розмовна мова

5

Дуже добре, подобається займатися! 5!!... більше»
Алла

5

05.04.2021

Італійська мова, Розмовна мова

5

Гарний викладач. Все добре.... більше»
Наталія

5+

23.03.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Роботою репетитора задоволені. Готує сина до ЗНО. Сучасні матеріали, чітко йдуть за програмою, дуже пунктуальна, з дитиною знайшли спільну мову. Рекомендую!... більше»
Марина

5+

13.02.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Так, я задоволена роботою репетитора з моєю дитиною. Дочці подобається спосіб викладання та подача матеріалу.... більше»
Анна

5+

09.01.2021

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Чудовий викладач. Все дуже доступно і дохідливо. Спасибі.... більше»
Шандор Бреннер

5+

16.09.2019

Італійська мова, Розмовна мова

5+

Результат всього двох тижнів занять з Наталією Анатоліївною перевершив всі очікування. За допомогою цього талановитого педагога вдалося освоїти розмовну італійську мову всього за 3 тижні. Після, я проїхав по півдню Італії на машині 2400 км, побував у 7 містах, скрізь говорив вільно, і тому відчував себе в Італії "сухо і комфортно". У це важко повірити, але її унікальна методика спрацювала, і ще як! Я освоїв практичний розмову на теми: у літаку, в готелі, в ресторані та барі (так в Італії називаю... більше»
Катерина

5

27.03.2019

Італійська мова, Репетитор для початківців

5

Дуже подобається. Дякую.... більше»
Олена

5

23.10.2018

Італійська мова, Репетитор для початківців

5

Відмінний репетитор! Приємні уроки, зручне спілкування по скайпу. Моя оцінка 10 з 10... більше»
Наталія

5+

29.09.2017

Італійська мова,

5+

Моя мрія вивчити італійську мову, я дуже вдячна репетиторові за те, що допомагає мені. На даний момент ми ще займаємося. Вчитель підбирає на кожен урок цікаві теми, я говорю, читаю та, звичайно, вивчаю нові правила, і все це в дуже приємній атмосфері. Наталія дуже відповідально ставиться до кожного заняття, завжди вчасно зі мною зідзвонюється.... більше»
Тамелла

4+

30.10.2016

Англійська мова, Розмовна мова

4+

З Наталією Анатоліївною займалися дуже довгий період часу. Вона дає гарні знання і доступно пояснює. Репетитором залишилися задоволені.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Міланський діалект формувався протягом кількох століть. На його сучасний вигляд вплинули лінгвістичні процеси, що протікали в 19 столітті. Він проникнув у всі верстви суспільства і вніс свій склад у р

Я починаю цикл статей, де хочу розповісти про міланський діалект, тому що він дуже відрізняється від класичної італійської мови, яку позичальники вивчають за підручниками.

В цій статті ми розберемо невірні стратегії, пов'язані з вигадуванням нових слів, які можуть завести бесіду в глухий кут або бути причиною непорозумінь. І також розберемо способи, які допоможуть вийти

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Анастасія П. id: 27138

Анастасія П.

Викладач англійського та французького. Для дітей і взрослых.

4.9
600грн/год
Тетяна К. id: 13583

Тетяна К.

Репетитор з англійської мови та хімії. Викладаю школярам середньої та старшої школи, студентам, дорослим. Підготовка до ЗНО.

5
700грн/год
Afolabi M. id: 132293

Afolabi M.

I am a very good tutor , I take my time to let my students understand why they are paying for a class and make sure they get what they paid for .

500грн/год
Ілля Р. id: 163773

Ілля Р.

Ciao a tutti! Mi chiamo Illia sono di Ucraina però abito da tempo in Italia visto che ho studiato le lingue qua in Sicilia. Mi sono laureato presso UNIVERSITÀ DEGLI STUDI DI PALERMO. Sono fluente in italiano e inglese quindi posso insegnare sia agli stranieri sia agli ucraini. Io sono una persona molto aperta quindi non esitare a scrivermi!

500грн/год
Лариса К. id: 41530

Лариса К.

Викладач із великим досвідом роботи. Англійська та французька мови. Заняття онлайн

4.9
500грн/год