Репетитор - Дар'я К. id: 158762

Дар'я К.

300 грн/год
300 грн/год

Не позиціоную себе, як строгий викладач. Я завжди на одній хвилі з моїми учнями для нашого комфорту. На заняттях багато інтерактиву, жартів та говоріння з побудовою вимови. Всю граматику розбираємо легко, просто і детально. Хороша атмосфера забезпечена. При системних заняттях у моїх учнів дуже хороші результати ;)

Дар'я К. 5.0(відгуків: 1)

Не позиціоную себе, як строгий викладач. Я завжди на одній хвилі з моїми учнями для нашого комфорту. На заняттях багато інтерактиву, жартів та говоріння з побудовою вимови. Всю граматику розбираємо легко, просто і детально. Хороша атмосфера забезпечена. При системних заняттях у моїх учнів дуже хороші результати ;)

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Граматика

Деталі про досвід викладання:

Працюю з американським акцентом та загальною англійською для дорослих рівнів A1-B2 і для школярів віком від 14 років. Досвід маю і з дітками 7–10 років, з підлітками 8-11 клас і з дорослими 19-30+. При підготовці до заняття увага приділяється знанням учня, цілям і вподобанням, багато інтерактиву, говоріння з побудовою вимови. Я зацікавлена в тому, щоб мої учні мали хороший прогрес і в них з'явилась любов до англійської й прагнення до практики мови в подорожах!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчаюсь у ЛНУ ім. Івана Франка і моя спеціальність передбачає знання з англійської мови на рівні носія тому займаючись репетиторством завжди орієнтуюсь на нову та цікаву інформацію, як для учнів (враховуючи їх інтереси), так і для себе. Займаємось як по шкільній програмі, так і по моїм матеріалам (підручники, журнали, статті). Також по відео, фільмах, іграх і т.д. Люблю жартувати та розслабляти атмосферу, щиро спілкуватись та піднімати Вам настрій, якщо це потрібно. На моїх заняттях легко підтягнути speaking skills, бо разом зі мною ви станете дуже talkative).
Я за взаєморозуміння та повагу, тому якщо наші цінності співпадають – запрошую!

Я зібрала відгуки своїх учнів для вас:
Юрій: "Дякую тобі за заняття, ти дуже класно проводиш, на позитиві, енергійна, гарно пояснюєш, до тебе питань взагалі немає"
Катерина: "Я бачу по собі великий прогрес, в мене пропав страх говоріння, це для мене було дуже важливо. Плюс збільшився словниковий запас, ще не повністю всілися часи, але я розумію, що це все з часом і практикою. Тому я дуже задоволена!💓 Найкращий репетитор!!"
Віта: "Все добре! Мені подобаються наші заняття, і аж сумно що приходиться робити перерви("
Віка 8-9 клас: "Дуже подобаються заняття і те ,що використовується дуже багато різних цікавих фішок ,наприклад ,перегляд якогось фільму і завдання із ним ,і також подобається що на уроці майже повністю спілкуємось на англійській"
Христина: "Я дуже дякую вам за чудові заняття!❤️ У вас дуже чудово виходить доступно пояснювати складний матеріал , це робить процес навчання приємним і ефективним. Ваша підтримка та мотивація допомагають мені розуміти англійську, може в мене ще не так добре виходить, але я думаю що після року наших занять, я буду чудово розуміти та говорити🥰
Так як я живу в англомовному середовищі, то й результат мені легше побачити в порівнянні, бо я починаю краще розуміти, читати, говорити за досить короткий термін наших занять, я приємно вражена. З вами я полюбила англійську та мені завжди хочеться на наш урок бо він завжди проходить продуктивно,інтерактивно, та залишаються тільки позитивні емоції 😊Дуже ціную вашу працю і зусилля! Будемо і надалі працювати разом 😘😊"

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), студент, 2022
Вік:
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Покращу ваші знання з англійської та допоможу легко володіти мовою

Предмет:

Англійська мова

Ціна

300 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Наталія

5

01.06.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5

Репетитор мені підійшов, вона прислухалась до моїх побажань. Планую і далі займатись.... більше»

Схожі анкети

Юлія М. id: 178462

Юлія М.

Я- студентка 3-го курсу, вивчаю Сomputer Science, проживала за кордоном більше двох років, п'ять місяців з яких навчалася по програмі обміну ERASMUS+ в Lithuania Business College, Klaipeda, спілкувалася та навчалась виключно англійською. Маю друзів-громадян Британії(носії мови), з якими систематично зідзвонююсь, тому моя англійська завжди в тонусі.

300грн/год
Мар'яна Б. id: 131018

Мар'яна Б.

Hey! Мене звати Мар'яна. Я студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Вільно володію англійською на рівні С1.

5
300грн/год
Надія О. id: 55096

Надія О.

Ефективне навчання з використанням підручників, онлайн ресурсів та платформ. Інтенсивна методика вивчення мови, яка працює на результат.

4.9
270грн/год
Вікторія Ц. id: 101708

Вікторія Ц.

Репетитор з англійської мови для школярів.

4.9
300грн/год
Ірина М. id: 66230

Ірина М.

Репетитор з англійської мови, допоможу опанувати іноземну мову кожному!

4.8
300грн/год