Репетитор - Марина С. id: 158857

Марина С.

200 грн/год
200 грн/год

Захоплювалась історією України впроровдж всього часу навчання. Люблю дізнаватися цікаві факти про вже відомі історичні події та можу цікаво про них розповісти.

Марина С.

Захоплювалась історією України впроровдж всього часу навчання. Люблю дізнаватися цікаві факти про вже відомі історичні події та можу цікаво про них розповісти.

Предмети

Історія України

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Розповідати нові факти про відомі події які точно запам’ятаються.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладати матеріал намагаюсь максимально доступно з додаванням цікавих деталей які полегшують запам’ятовування та дають змогу учням краще засвоювати матеріал.

Освіта:
Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Вікторія С. id: 167586

Вікторія С.

Закінчила магістратуру з відзнакою!Працюю вчителем уже 7 років. Готую до ЗНО та НМТ з нуля. Найвищий бал 2021 р. - 195., 2022 р. - 200 балів!

250грн/год
Валерія С. id: 118021

Валерія С.

Я репетитор який прагне легко доносити інформацію пов'язану з минувшиною нашої Держави та ділитися цікавими фактами, що розвинути Ваш кругозір. Надзвичайно люблю своє ремесло та історію України і радо ділюсь цим з учнями та оточуючими ❤

5
200грн/год
Тетяна І. id: 139473

Тетяна І.

Доступно пояснюю матеріал. Використання різнопланових матеріалів. Учні отримають високі результати. Всі навчальні матеріали пересилаю учням, сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Це презентації, історичні пам'ятки, портрети історичних особистостей, різнопланові тренажери .

220грн/год
Анастасія К. id: 97166

Анастасія К.

Професійно та відповідально допомагаю розвивати дитячі здібності, завдяки сучасним методикам та знанням дитячої психологію - навчаю!

5
200грн/год
Марія Д. id: 155256

Марія Д.

Мене звати Марія, проживаю у Чернівцях Навчаюся в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та у Чернівецькому національному університеті ( спеціальності «Філологія» та « Журналістика» Склала ЗНО з мови та історії на 190 балів.

170грн/год