Репетитор - Олексій П. id: 159501

Олексій П.

200 грн/год
200 грн/год

Добрий день, мене звуть Олексій, і я живу у м. Києві. Мені приносить велике задоволення ділитися своїм досвідом і знаннями з іншими, допомагати їм досягати їх цілей.

Олексій П. 4.3(відгуків: 3)

Добрий день, мене звуть Олексій, і я живу у м. Києві. Мені приносить велике задоволення ділитися своїм досвідом і знаннями з іншими, допомагати їм досягати їх цілей.

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Історія України

Гра на фортепіано

Музика

Сольфеджіо

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я намагаюся знайти підхід до кожного учня, зробити наші заняття комфортними та приємними. Навчання має приносити задоволення, а не бажання його покинути) У той же час, я працюю на результат, по можливості максимально швидкий. Часто на одному своєму уроці я даю більше інформації, ніж дають протягом року у відповідному навчальному закладі.

Моя музична освіта включає музичну школу ім. Л.Ревуцького №5 за класом фортепіано, а також роки самоосвіти за консерваторськими підручниками та іншими курсами.

Щодо загальноосвітніх предметів, я закінчив школу з відзнакою та здав ЗНО на наступні бали: історія України – 198.5, українська мова та література – 194, англійська мова – 193. За підсумками вступної кампанії я вступив на бюджет КНУ ім. Шевченка за спеціальністю "Східна філологія та переклад".

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Олексій П.

4.3/5

2

0

3

0

4

2

4+

0

5

0

5+

1

Ирина

4

24.12.2023

Англійська мова, 7-9-й класи

4

Пунктуальний репетитор. На жаль , не вдалось досягти бажаного рівня володіння мовою.... більше»
Олександра

5+

07.06.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Із задоволенням займаюся англійською мовою у Олексія. Він дуже доступно пояснює. Має велике терпіння) для нього не проблема пояснити декілька разів. Моя мова значно покращилася за дуже короткий час. Ставлю 5 зірок. І дякую .... більше»
Аліса

4

02.05.2023

Англійська мова, Розмовна мова

4

Олексій гарний репетитор з англійської мови.... більше»

Схожі анкети

Ольга С. id: 50992

Ольга С.

Розмовна англійська для туризму і подорожей, підготовка з ДПА і ЗНО, допомога зі шкільною англійською))

250грн/год
Галина Л. id: 145565

Галина Л.

Я пенсіонерка. Маю величезний викладацький досвід. Люблю викладати англійську мову і навчати працьовитих студентів, які мають сильну мотивацію.

220грн/год
Ірина К. id: 149166

Ірина К.

Мені 19 років і я студентка 3-го курсу Києво-Могилянської академії. Моя спеціальність - германські мови та літератури.

170грн/год
Софія Л. id: 157931

Софія Л.

Привіт! Я студентка університету імені Б. Грінченка. Навчаюсь на 4 курсі інституту філології, вивчаю англійську та німецьку мову. Маю невеликий досвід викладання для дітей, але велике бажання працювати над собою і покращувати свої навички!

200грн/год
Катерина Д. id: 170935

Катерина Д.

Підвищую свою майстерність в вокально- хоровій студії по підготовці акторських кадрів в хор ім.Г.Верьовки, де викладають хор заслужені артисти України.

200грн/год