Репетитор - Тетяна Б. id: 160551

Тетяна Б.

180 грн/год
180 грн/год

Добрий день! Я випускниця філологічного факультету ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Маю досвід викладання в одній із Вінницьких шкіл. Швидко налагоджую контакт із дитиною.

Тетяна Б.

Добрий день! Я випускниця філологічного факультету ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Маю досвід викладання в одній із Вінницьких шкіл. Швидко налагоджую контакт із дитиною.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
10-11-й класи
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Вінниця, Центр, Пров. Цегельний
Онлайн:
Так

Про себе:

Головне моє завдання - якісна підготовка учня до ЗНО та подальшого вступу у вищі навчальні заклади.

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олена Л. id: 176252

Олена Л.

Люблю свою роботу. Швидко знаходжу підхід до дітей та підлітків. Навчаю так, що не хочеться завершувати урок. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча.

200грн/год
Олександр Л. id: 132138

Олександр Л.

Активна молода людина, що любить не тільки фізичні тренування, а й тренування для мозку. Люблю вивчати нову інформацію, читати книги і бути щирою людиною. Звісно, я, як і кожен свідомий громадянин наразі, працюю на користь Перемоги України!

5
200грн/год
Ганна Ш. id: 164775

Ганна Ш.

Творча та наполеглива, завжди досягаю поставленої мети. Володію навичками проведення цікавих уроків та різноманітних позакласних занять. У своїй роботі намагаюся розвивати у дітей емоційний інтелект та критичне мислення. Інтереси - професійний розвиток, читання, музика. Особисті якості - люблю дітей, чесна, об'єктивна, стримана, вимоглива.

200грн/год
Олена Д. id: 50620

Олена Д.

Працюю репетитор більше 2-ох років. Маю досвід роботи з дітьми .

150грн/год
Катерина П. id: 162999

Катерина П.

Привіт майбутній студенте! Я твій друг-викладач. Якщо ТИ хочеш покращити свій рівень знань з української та англійської мови, підготуватись до конкурсних та олімпіадних робіт, не боятись спілкуватись з іноземцями в подорожах, то тобі саме до мене! Заняття проводяться на платформі Zoom, Google Meet.

200грн/год

Переглянуті репетитори

Олена О.

Репетитор з фiзики, готую до ЗНО, заняття з учнями 6 - 11 класiв.

250 грн/год

Всі переглянуті репетитори