Репетитор - Тимур Л. id: 163327

Тимур Л.

350 грн/год
350 грн/год

Хеллоу! Мене звуть Тимур та Я викладач англійської мови! Зараз викладаю тільки для початківців, які тільки збираються ступити на шлях оволодіння цією прекрасною мовою!

Тимур Л.

Хеллоу! Мене звуть Тимур та Я викладач англійської мови! Зараз викладаю тільки для початківців, які тільки збираються ступити на шлях оволодіння цією прекрасною мовою!

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Зарубіжна література

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт! Мене звати Тімур, і саме Я - твій ідеальний викладач англійської! Зі мною Ви забудете про «сокіабле» і «кукумбер», а з часом зможете вільно подорожувати світом, працювати у міжнародних компаніях або ж просто підготуватися до складання екзаменів з англійської у Вашому учбовому закладі.
Я вивчаю англійську з дитинства та маю профільну вищу освіту (переклад з англійської та німецької мов), а також регулярно вдосконалюю свої навички. Уроки зі мною базуватимуться на комунікативному підході, що означає, що ми будемо активно спілкуватись, використовувати мову на практиці та займатися вправами, які сприятимуть якнайшвидшому розвитку Ваших мовних навичок та підготує Вас до використання англійської мови у реальних ситуаціях.
Я вірю, що для кожної людини треба знайти індивідуальний підхід, тому Я стараюся пристосовувати свої уроки до Вашого індивідуального стилю та потреб.
Я з нетерпінням чекатиму на початок нашої співпраці і буду дуже радий допомогти Вам розпочати свій шлях у вивченні англійської мови!

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2015
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Яна Д. id: 39725

Яна Д.

Репетитор з англійської та французької мов. Займаюсь з дітьми шкільного віку (7-11 класи), студентами та дорослими (до 25-28 років).

4.9
350грн/год
Маргарита М. id: 153678

Маргарита М.

Викладаю англійську для дітей і дорослих вже більше 2 років . В мене є спеціально розроблена програма, тому займатися буде комфортно і ефективно .

350грн/год
Міла М. id: 178242

Міла М.

Займаюся репетиторством більше 5 років. Навчаю англійській з абсолютного 0 дорослих та діток. Під час навчання приділяю увагу різним аспектам: чтанні,письму, граматиці, вимові.

350грн/год
Анна К. id: 149676

Анна К.

Мене звати Анна, мені 21 рік, я навчаюсь на 4 курсі ОП «Психологія» у КНУ ім. Шевченка та планую у найближчому майбутньому розвивати свою психологічну практику, а також здобути освіту ветеринара. Цікавлюся українською культурою, мовою та їх формуванням, також дуже люблю біологію.

300грн/год
Христина Ф. id: 91121

Христина Ф.

Мене звати Кристина та я вже давно працюю репетитором англійської мови тож знаю підхід до кожного учня. Завжди починаю з невеличкого тестування, щоб розуміти дійсний рівень студента. Співпрацюю с носіями мови, хочу щоб англійська стала вашою другою рідною мовою та ви могли вільно спілкуватись. Чекаю на Вас!

5
300грн/год