Репетитор - Аніта В. id: 176435

Аніта В.

350 грн/год
350 грн/год

Мене звати Аніта. Мені 25 років. Викладаю математику більше 3-х років.

Аніта В.

Мене звати Аніта. Мені 25 років. Викладаю математику більше 3-х років.

Предмети

Математика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Крім основної програми вивчення математики, застосовую особисту методику, яка допомагає не лише зрозуміти матеріал, а першочергово закохує в себе.
В моєму викладанні, я створюю стимулююче середовище, де учні не лише розвивають навички рахунку, а й вчаться бачити красу та застосовувати математику у реальному житті.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я репетитор з математики, що збуджує зацікавлення учнів до світу чисел та логіки. Допомагаю діткам зрозуміти і бути впевненим в тому, що математика — це не лише виклик, але й можливість розвивати креативність та аналітичний мислення.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ольга Т. id: 25678

Ольга Т.

Викладач математики з великим досвідом. Веду заняття цікаво, заохочуючи учнів до навчання. Кожен рік мої учні успішно здають ЗНО і вступають у найкращі виші України та закордон.

5
400грн/год
Анастасія Х. id: 42270

Анастасія Х.

Математика - дуже важлива складова у розвитку особистості. Маючи навик вирішення елементарних математичних задач, можна сформувати аналітичне мислення, яке допоможе у майбутньому бути більш свідомим. У своїй практиці маю більше 20 учнів, з різними характерами та уподобаннями. Індивідуальний підхід до кожної дитини.

5
350грн/год
Ольга М. id: 86172

Ольга М.

Терпляча, з почуттям гумору. Вмію пояснювати матеріал зрозуміло й цікаво.

5
400грн/год
Тамара В. id: 150583

Тамара В.

Маю свої авторські напрацювання у викладанні математики, у т. ч. дітям, які мають гуманітарний склад розуму. При проведенні онлайн-і офлайн-уроків я використовую ВЕЛИКУ ШКІЛЬНУ ДОШКУ, яку добре видно на камеру. Це дозволяє максимально наочно, ефективно та без затримок давати навчальний матеріал. Готую до ДПА та ЗНО.

5
300грн/год
Артем С. id: 14760

Артем С.

Досвідчений репетитор фізики. Консультую з математики, алгебри та геометрії. Легко знаходжу спільну мову з дітьми будь-якого віку.

5
300грн/год