Репетитор - Світлана С. id: 177071

Світлана С.

300 грн/год
300 грн/год

Вітаю! Мене звати Світлана, я викладаю словацьку мову для дітей, початківців, людей які хочуть покращити розмовну мову та граматику. Я проживаю в місті Братислава. Маю багато друзів словаків.

Світлана С.

Вітаю! Мене звати Світлана, я викладаю словацьку мову для дітей, початківців, людей які хочуть покращити розмовну мову та граматику. Я проживаю в місті Братислава. Маю багато друзів словаків.

Предмети

Словацька мова

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Розмовна мова
Репетитор для початківців
Вступ за кордон
Граматика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

До кожного з учнів знайду підхід. На уроках будемо більше розмовляти на словацькій мові аби з кожним разом виходило все краще і краще, але не бійтеся це не буде тяжко😊. Завжди якщо щось буде незрозуміло ви можете запитати мене, завжди буду рада ще раз вам все пояснити. З нетерпінням чекаю на вас на своєму уроці💗

Освіта:
Univerzita Komenskeho v Bratislave, студент, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Анна І. id: 156549

Анна І.

Мене звати Анна. Зараз я живу та працюю в місті Братислава. Навчалася на юридичному факультеті Університету Коменського в Братиславі. Репетиторство - моя любов і я вкладаю дуже багато сил і знань, аби мої учні знали щонайбільше і йшли від мене з впевненим рівнем володіння мовою.

350грн/год
Каріна Л. id: 178578

Каріна Л.

Мене звати Каріна, мені 19 років. Я студентка 2 курсу словацького університету Univerzita Pavla Josefa Šafarika v Košiciach. Брала участь у програмі Erasmus та навчалася англійською мовою у Празі.

5
300грн/год
Катерина Г. id: 82188

Катерина Г.

Орієнтований на результати репетитор англійської та словацької мов. Навчаю ПРАВИЛЬНО висловлювати свою думку іншою мовою!

5
300грн/год
Анастасія С. id: 146526

Анастасія С.

Вмію до кожно знайти підхід та підібрати відповідну методику навчання. Маю учнів різної вікової категорії. Найважливіше для мене на уроці, щоб учень комфортно себе відчував і щоб було цікаво займатись.

300грн/год
Віктор Н. id: 84703

Віктор Н.

Готовий працювати з учнями шкіл, абітурієнтами онлайн за невеликі гроші. Онлайн.

350грн/год

Переглянуті репетитори

Андрій А.

Технології програмування на платформі Java Standart Edition (java SE) Технології програмування на платформі Java Enterprise edition (java EE) Spring Framework JavaScript Проектування баз даних та SQL UML Patterns

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори