Репетитор - Юлія К. id:31191

«Індивідуальний підхід, включення нотної грамоти, музичної теорії, композиції і гармонії, розвиток музичних здібностей, онлайн-навчання»

250 грн/год

Юлія К.

id: 31191

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівська національна музична академія ім. М.В. Лисенка

Рік закінчення:

2019

Вік:

26-35

Рівні викладання

Молодші класи 1-4 Репетитор для дітей Репетитор для початківців До вступу в музичні заклади Базовий рівень Спеціалізовані курси Підвищення майстерності

Про себе

У своїй практиці орієнтуюся на навчанні дорослих з нуля, початкової або середньої музичною освітою. З дітьми займаюся від 8 років.

За роки своєї роботи було більше 80-ти учнів різної вікової категорії, музичними задатками і потребами. Досвід викладання близько 10 років, з них останні 3 роки присвятила себе розвитку педагогіки для дорослих з нуля, адже вона в корені відрізняється від дитячої, і в Україні зараз досить малорозвинена.

Закінчила Криворізьке музичне училище, де активно брала участь в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Далі отримала ступінь бакалавра і магістра в Львівській національній музичній академії імені Лисенка.

!!!! Переконливе прохання дивитися на мій вільний час в розкладі - воно є дійсним, при заявці обов'язково вказуйте бажаний час для занять. Локально займаюся тільки на своїй території.

Прошу переходити по youtube посиланням в відеопрезентації для ознайомлення з моєю грою і грою моїх учнів.

Часто перші ПИТАННЯ
1. З дітьми до 8 років я не займаюся.
2. «Я поставив кількість годин для занять, який запропонував сайт, і не знаю скільки насправді потрібно часу.»
У більшості випадків для дорослих на постійній основі потрібно займатися один раз в тиждень по 1-1,5 години (при нашій подальшій роботі і вашої необхідності, наявністю у мене вільного часу, можлива домовленість 2 рази в тиждень), з дітьми - по 45 хвилин 2 рази в тиждень (ціна за 45 хв. залишається ніж за годину - 250 грн).
3. Як здійснюється оплата.
Оплата за перший урок здійснюється після його проведення. Далі ми з вами домовляємося працювати або по змінному графіку навчання (кожен раз різні години і дні), або на постійному (однакові години і дні). Змінний графік - кожен раз оплата здійснюється після уроку, постійний графік - оплата проводиться щомісячно (всі невикористані уроки переносяться на наступний місяць). Єдине правило - скасування заняття відбувається до 21.00 попереднього дня, незалежно від того ви відвідуєте змінний або постійний графік, при відмінні занять після 21.00 попереднього дня або в цей же день - оплата урок повністю згоряє.
4. «Я з іншого міста, але хочу вчитися у вас, онлайн-заняття приносять результат?»
Так, приносять. Зараз на час карантину всі локальні учні у мене перейшли на онлайн-навчання - ніхто не помітив різницю, кілька учнів перейшли на онлайн навчання на постійній основі. За інформативності та результативності ці уроки ніяк не відрізняються від звичайних.
5. Мені вже далеко за 30 (40 або 50), чи зможу я навчитися грати на фортепіано?
Так, зможете, головне бажання і віра в свої сили)

Гра на фортепіано - деталі про досвід викладання:

Маю досвід роботи в музичній школі, також працювала концертмейстером в ЛНМА ім. Лисенка. Близько 10 років займаюсь індивідуальними уроками гри на фортепіано.

Музика - деталі про досвід викладання:

За час викладання музики та гри на фортепіано мала більше 80 учнів різної вікової категорії та з різними музичними потребами.

Сольфеджіо - деталі про досвід викладання:

Близько 10 років займаюсь індивідуальними уроками гри на фортепіано.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

Дуже раді, що знайшли такого чудового репетитора, як Юлія! Швидко знайшла спільну мову з донькою, кожен урок проходить із задоволенням. Дуже подобається, як Юлія підбирає темп занять, дитина встигає добре освоїти матеріал і розібрати завдання додому. Грамотно пояснює теорію, паралельно практиці, дочка почала добре розбиратися в музичній термінології. Радимо всім звертатися до Юлії!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Дуже чудовий викладач!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Прекрасний викладач з індивідуальним підходом. Вражаюче почуття музики і вміння ділитися цим талантом. Найкращі рекомендації, спасибі, що є такі репетитори!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Юля дуже позитивна і добрав людина, вчить дуже якісно і доступно для розуміння людині, яка вперше пробує вивчити такий не легкий інструмент. Локація 5, репетитор 5, людина 5*)

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для початківців

Надзвичайно хороша і кваліфікована викладачка. Рекомендую всім початківцям (як я) і не тільки!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Найкращий репетитор з гри на фортепіано у Львові!

Гра на фортепіано, Підвищення майстерності

Дуже приємний і професійний викладач! За пару уроків мені дуже допомогла розібрати важкий твір і поставила аплікатуру. Мені дуже сподобалось, як Юлія подає матеріал і роз'яснює незрозумілі речі. Буду точно звертатись не один раз.

Гра на фортепіано, Музика, Базовий рівень

Репетитор гарний, заняття пройшли вдало.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Хороший викладач.

Гра на фортепіано, Базовий рівень

Дякую Юлії, що так легко та впевнено викладає та навчає грі на фортепіано, дуже рекомендую!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Юлія чудовий педагог і дуже крутий вчитель! Уроки проходять насичено і цікаво, а після кожного заняття відчувається прогрес у навчанні. Кожного тижня з нетерпінням чекаю уроку :).

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Заняттями цілком задоволений. Подобається що в Юлії індивідуальний підхід до учнів, заняття проходять цікаво та в невимушеній атмосфері, а саме головне - дійсно видно результат.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Зустрічі з фортепіано ніколи не було, але слухати, як грає інструмент різні композиції - неймовірно. Мотивували відео різні і я загорівся. Чому ні, якщо воно приносить величезне задоволення. Живемо тільки один раз. Думав, що буду навчатись по відеоурокам різним на ютубі, но мені сказали, що краще за все викладач, який зможе контролювати все. Розпочався пошук викладача. Знайшов цей сайт і я переглядав різні анкети, і натрапив на анкету Юлі. Мені сподобалось, що вона має дуже великий досвід у цьому напрямку, не один рік навчає. Перше заняття було дуже круте і хотілось ще)) Видно, що Юлі подобається те, чим вона займається і у неї це дуже добре виходить. Цікавилась, що саме хочу отримати від занять. Уже місяць займаюсь і бажання ще більше є йти далі, і не зупинятись, Юля в цьому допомагає)) У кого подібна ситуація (і не тільки), то не зволікай, став ціль і розпочинай рухатись до неї. Досягнути ціль допоможе - Юля))

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

Юлія швидко вийшла на зв'язок. Завжди пунктуально займається , знаходить спільну мову з дитиною, спостерігає за тим , чи втомилася донька, тоді міняє діяльність. Дочка займається з задоволенням.

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для дітей

Я надзвичайно задоволена заняттям моєї донечки з Юлією Миколаївною. Вона викладає музику в широкому сенсі цього слова - і теорію, і практику, розповідає про історію музики, цікаві факти про композиторів, що надзвичайно захоплює і занурює дитину в процес навчання. Вона швидко знайшла підхід, змогла зацікавити, я вже бачу успіхи в навчанні. Юлія вихована, пунктуальна і приємна дівчина, хочу всім її рекомендувати.

Гра на фортепіано, До вступу в музичні заклади

Надзвичайно задоволений що почав займатися саме з Юлією, вона чудовий та креативний педагог. Вже з першого заняття вона зрозуміла що саме потрібно виправити в моїй грі і як найшвидше досягти своєї поставленої цілі. Має власну методику, пояснює все доступно і зрозуміло, подобається що вона використовує різноманітний музичний матеріал, не зациклюється на якійсь одній книжці, використовує саме ту методику викладання, яка найкраще підходить мені. Результат наших занять я побачив вже після першого пробного уроку. Кожне заняття надзвичайно інформативне, ми встигаємо повторити минулий матеріал і вивчаємо щось нове. Також мені подобається що на уроках ми не лише граємо на фортепіано, але вивчаємо і теоретичний матеріал, а саме сольфеджіо, гармонію, історію та теорією музики, що допомогло мені заповнити мої "білі пробіли" в знаннях. Надзвичайно задоволений своїм вибором, також рекомендую Юлію всім охочим навчитися грати на фортепіано.

Гра на фортепіано, Музика, Підвищення майстерності

Юлія чудовий педагог, професіонал та дуже приємна людина. В найкоротший термін вона змогла доступною мовою пояснити чому саме такий довгий час я не міг подолати свою проблему, та знайшла шляхи її вирішення. На уроці вона дає надзвичайно багато корисної інформації, яку неможливо знайти в інтернеті. Я задоволений своїм вибором та рекомендую Юлію в якості педагога.

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

Юлія - чудовий репетитор, має гарний підхід до дітей, ми всім задоволені!

Гра на фортепіано, Підвищення майстерності

I really liked the lessons. She is nice, skillful and adapt the lesson to my own level and interest.

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для початківців

Юлія просто супер) Заняття проходять цікаво і насичено, з одночасним поєднанням теорії і практики. Відчувається індивідуальний підхід, Юлія враховує мої помилки і побажання, та на основі цього корегує заннятя для отримання найкращого результату. Місяць назад взагалі був не знайомий з музикою(повний 0), а зараз вже є результат: знаю елементарну теорію музики, граю прості твори. Займатися під керівництвом Юлії дуже подобається, однозначно рекомендую) P.S.Грає Юлія просто неперевершенно, перший раз почув як грає майстер)

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Перед першою зустріччю я лише знав, що у фортепіано є чорні та білі клавіші. На першому занятті Юля одразу ж поцікавилась що я хочу отримати від її уроків і які у мене цілі. Через місяць навчання я вже можу зіграти свою першу п'єсу і навіть приступив до вивчення наступної. Всі наші заняття проходять цікаво і у невимушеній обстановці, що неабияк сприяє навчанню. Викладач завжди пунктуальна і тактовна; з легкістю вміє пояснити що ти зробив не так і як це можна виправити. Також слід зауважити, що ми не просто "вчимось грати на піаніно", а вивчаємо музику у всій її красі, знайомимось з теорією і одразу ж застосовуємо це на практиці, слухаємо твори знаменитих композиторів. Під час заняття помітно, що для Юлі це не просто урок, а стиль життя до якого вона хоче і вміє залучити. Якщо б мене спитали чи рекомендував би я цього викладача, то відповідь була б - "Однозначно ТАК!"

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Викладач з ентузіазмом, знаходить підхід до кожного учня, має хороші педагогічні навики і дуже відповідальна. Рекомендую.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Заняття з попереднім викладачем не принесли бажаних результатів. Цього року я змінила викладача і дуже задоволена цим. Юля - вроджений педагог. Вона любить свою роботу, а тому кожна зустріч з нею - це динамічний урок, наповнений новою інформацією, важливими поясненнями і секретами успішної та приємної гри на фортепіано, які не описує жодний підручник і якими не завжди діляться навіть викладачі зі стажем.

Гра на фортепіано, Музика, Базовий рівень

Юля справила враження кваліфікованого педагога і позитивної людини. Заняття справді цікаві, стиль викладання — бадьорий і немонотонний. Відчувається, що Юля підходить до роботи з ентузіазмом :) Рекомендую!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Задоволений роботою з даним викладачем! Дуже позитивна і талановита дівчина!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Спасибі велике Юлії! Організована, освічена, тактовна викладач, яка відчуває музику і вміє навчити. Мій рівень був - 0, зараз я граю невеликі твори і найголовніше, я розумію, що граю. Я дивлюся в нотний зошит і для мене тепер це не набір точок з паличками на лінійках, а для мене це текст твору, зі своїм настроєм і сенсом. Юлія робить навчання особливим, вона ніби вкладає свої знання в голову. У Юлії є чіткий системний підхід в залежності від вашого рівня гри. Навчання проходить від основ і фундаменту без якого не можна вийти на хороший рівень гри, до просунутого рівня. Моя мета зіграти "До Елізи" Бетховена в обробці Скорика і я впевнено рухаюся до цього і навіть не сумніваюся, що зіграю ) Для тих хто шукає викладача, щоб реально навчиться грати - краще я не зустрічав. Рекомендую для дітей і дорослих!

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для дітей

Ми дуже вдячні Юлі за добротні та якісні заняття з музики: а це і основи, і сольфеджіо, і муз. література, і, звичайно грамотний педагогічний підхід до дитини! Заняття відбувались регулярно, чітко, все системно розплановано. Донечка дуже задоволена!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Хороший викладач, подобається спосіб викладання))

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Чудова робота! Індивідуальний підхід! 5 з 5.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Відразу ж, після підтвердження на сайті, віддзвонилась і призначила заняття найближчим часом. З цього ж першого заняття визначилася з програмою мого музичного курсу. Всі уроки проходять насичено: теорія, техніка, перші композиції — і все це логічно пов'язане одне з іншим. На кожному занятті відчувається, що Юлія, дійсно, хоче відкрити перед вами цей таємничий світ музики, і це класно виходить. До наших занять музика здавалася чимось таким загадковим і незрозумілим, але після кожної години, цікавої години, години, який пролітає, як одна мить, музика немов під мікроскопом демонструє всі свої початки. Я в захваті буквально від кожного уроку і дуже радий, що саме Юлія мій викладач.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Скільки потрібно часу щоб навчитись читати ноти з листа?

Скільки часу потрібно займатись на фортепіано?

Основні засади початкової гри на фортепіано

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Львів

Соломія В.

Пройшла всі етапи музичної освіти, закінчую Львівську національну музичну академію зі ступенем "магістр". Більше 5 років досвіду викладання.

5
200грн/год

Єва З.

Знайду підхід до кожного. Навчу любити музику і процес музикування❤️ Різноманітні, цікаві заняття з індивідуальним підходом до кожного учня:)

4.9
200грн/год

Юлія С.

Пізнання комплексів учнів та їх розкриття- моя основна ціль. Заняття проходять комплексно включаючи теорію і практику.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Юлія К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Гра на фортепіано
  2. Музика
  3. Сольфеджіо
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Молодші класи 1-4
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.