Репетитор - Юлія К. id:31191

«Різна вікова категорія, індивідуальний підхід, включення нотної грамоти, музичної теорії та гармонії, розвиток музичних здібностей.»

250 грн/год

Юлія К.

id: 31191

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівська національна музична академія ім. М.В. Лисенка

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2019

Вік:

26-35

Рівні викладання

Репетитор для дітей Репетитор для початківців До вступу в музичні заклади Базовий рівень Спеціалізовані курси Підвищення майстерності

Про себе

У своїй практиці орієнтуюсь на навчанню дорослих з нуля, з початковою чи середньою музичною освітою. З дітьми займаюсь з 8 років.
За роки своєї роботи мала більше 80-ти учнів різної вікової категорії, музичними завдатками та потребами. Досвід викладання близько 10-ти років, з них останні 2 роки присвятила себе розвитку педагогіки для дорослих з нуля, адже вона в корні відрізняється від дитячої, і, на даний момент часу, дуже малорозвинена, адже більшість музичних педагогів приділяють свою увагу для навчання дітей.
Закінчила Криворізьке музичне училище, де активно приймала учать у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Далі здобула ступінь бакалавра та магістра у Львівській національній музичній академії імені Лисенка.
Велике прохання дивитись на мій вільний час в розкладі, він є дійсним, при заявці вказуйте бажаний час для занять. Займаюсь лише на своїй території.

Гра на фортепіано - деталі про досвід викладання:

Маю досвід роботи в музичній школі, також працювала концертмейстером в ЛНМА ім. Лисенка. Близько 10 років займаюсь індивідуальними уроками гри на фортепіано.

Музика - деталі про досвід викладання:

За час викладання музики та гри на фортепіано мала близько 50 учнів різної вікової категорії та з різними музичними потребами.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для початківців

Надзвичайно хороша і кваліфікована викладачка. Рекомендую всім початківцям (як я) і не тільки!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Найкращий репетитор з гри на фортепіано у Львові!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Хороший викладач.

Гра на фортепіано, Базовий рівень

Дякую Юлії, що так легко та впевнено викладає та навчає грі на фортепіано, дуже рекомендую!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Юлія чудовий педагог і дуже крутий вчитель! Уроки проходять насичено і цікаво, а після кожного заняття відчувається прогрес у навчанні. Кожного тижня з нетерпінням чекаю уроку :).

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Заняттями цілком задоволений. Подобається що в Юлії індивідуальний підхід до учнів, заняття проходять цікаво та в невимушеній атмосфері, а саме головне - дійсно видно результат.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Зустрічі з фортепіано ніколи не було, але слухати, як грає інструмент різні композиції - неймовірно. Мотивували відео різні і я загорівся. Чому ні, якщо воно приносить величезне задоволення. Живемо тільки один раз. Думав, що буду навчатись по відеоурокам різним на ютубі, но мені сказали, що краще за все викладач, який зможе контролювати все. Розпочався пошук викладача. Знайшов цей сайт і я переглядав різні анкети, і натрапив на анкету Юлі. Мені сподобалось, що вона має дуже великий досвід у цьому напрямку, не один рік навчає. Перше заняття було дуже круте і хотілось ще)) Видно, що Юлі подобається те, чим вона займається і у неї це дуже добре виходить. Цікавилась, що саме хочу отримати від занять. Уже місяць займаюсь і бажання ще більше є йти далі, і не зупинятись, Юля в цьому допомагає)) У кого подібна ситуація (і не тільки), то не зволікай, став ціль і розпочинай рухатись до неї. Досягнути ціль допоможе - Юля))

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

Юлія швидко вийшла на зв'язок. Завжди пунктуально займається , знаходить спільну мову з дитиною, спостерігає за тим , чи втомилася донька, тоді міняє діяльність. Дочка займається з задоволенням.

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для дітей

Я надзвичайно задоволена заняттям моєї донечки з Юлією Миколаївною. Вона викладає музику в широкому сенсі цього слова - і теорію, і практику, розповідає про історію музики, цікаві факти про композиторів, що надзвичайно захоплює і занурює дитину в процес навчання. Вона швидко знайшла підхід, змогла зацікавити, я вже бачу успіхи в навчанні. Юлія вихована, пунктуальна і приємна дівчина, хочу всім її рекомендувати.

Гра на фортепіано, До вступу в музичні заклади

Надзвичайно задоволений що почав займатися саме з Юлією, вона чудовий та креативний педагог. Вже з першого заняття вона зрозуміла що саме потрібно виправити в моїй грі і як найшвидше досягти своєї поставленої цілі. Має власну методику, пояснює все доступно і зрозуміло, подобається що вона використовує різноманітний музичний матеріал, не зациклюється на якійсь одній книжці, використовує саме ту методику викладання, яка найкраще підходить мені. Результат наших занять я побачив вже після першого пробного уроку. Кожне заняття надзвичайно інформативне, ми встигаємо повторити минулий матеріал і вивчаємо щось нове. Також мені подобається що на уроках ми не лише граємо на фортепіано, але вивчаємо і теоретичний матеріал, а саме сольфеджіо, гармонію, історію та теорією музики, що допомогло мені заповнити мої "білі пробіли" в знаннях. Надзвичайно задоволений своїм вибором, також рекомендую Юлію всім охочим навчитися грати на фортепіано.

Гра на фортепіано, Музика, Підвищення майстерності

Юлія чудовий педагог, професіонал та дуже приємна людина. В найкоротший термін вона змогла доступною мовою пояснити чому саме такий довгий час я не міг подолати свою проблему, та знайшла шляхи її вирішення. На уроці вона дає надзвичайно багато корисної інформації, яку неможливо знайти в інтернеті. Я задоволений своїм вибором та рекомендую Юлію в якості педагога.

Гра на фортепіано, Підвищення майстерності

I really liked the lessons. She is nice, skillful and adapt the lesson to my own level and interest.

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для початківців

Юлія просто супер) Заняття проходять цікаво і насичено, з одночасним поєднанням теорії і практики. Відчувається індивідуальний підхід, Юлія враховує мої помилки і побажання, та на основі цього корегує заннятя для отримання найкращого результату. Місяць назад взагалі був не знайомий з музикою(повний 0), а зараз вже є результат: знаю елементарну теорію музики, граю прості твори. Займатися під керівництвом Юлії дуже подобається, однозначно рекомендую) P.S.Грає Юлія просто неперевершенно, перший раз почув як грає майстер)

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Перед першою зустріччю я лише знав, що у фортепіано є чорні та білі клавіші. На першому занятті Юля одразу ж поцікавилась що я хочу отримати від її уроків і які у мене цілі. Через місяць навчання я вже можу зіграти свою першу п'єсу і навіть приступив до вивчення наступної. Всі наші заняття проходять цікаво і у невимушеній обстановці, що неабияк сприяє навчанню. Викладач завжди пунктуальна і тактовна; з легкістю вміє пояснити що ти зробив не так і як це можна виправити. Також слід зауважити, що ми не просто "вчимось грати на піаніно", а вивчаємо музику у всій її красі, знайомимось з теорією і одразу ж застосовуємо це на практиці, слухаємо твори знаменитих композиторів. Під час заняття помітно, що для Юлі це не просто урок, а стиль життя до якого вона хоче і вміє залучити. Якщо б мене спитали чи рекомендував би я цього викладача, то відповідь була б - "Однозначно ТАК!"

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Викладач з ентузіазмом, знаходить підхід до кожного учня, має хороші педагогічні навики і дуже відповідальна. Рекомендую.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Заняття з попереднім викладачем не принесли бажаних результатів. Цього року я змінила викладача і дуже задоволена цим. Юля - вроджений педагог. Вона любить свою роботу, а тому кожна зустріч з нею - це динамічний урок, наповнений новою інформацією, важливими поясненнями і секретами успішної та приємної гри на фортепіано, які не описує жодний підручник і якими не завжди діляться навіть викладачі зі стажем.

Гра на фортепіано, Музика, Базовий рівень

Юля справила враження кваліфікованого педагога і позитивної людини. Заняття справді цікаві, стиль викладання — бадьорий і немонотонний. Відчувається, що Юля підходить до роботи з ентузіазмом :) Рекомендую!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Задоволений роботою з даним викладачем! Дуже позитивна і талановита дівчина!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Спасибі велике Юлії! Організована, освічена, тактовна викладач, яка відчуває музику і вміє навчити. Мій рівень був - 0, зараз я граю невеликі твори і найголовніше, я розумію, що граю. Я дивлюся в нотний зошит і для мене тепер це не набір точок з паличками на лінійках, а для мене це текст твору, зі своїм настроєм і сенсом. Юлія робить навчання особливим, вона ніби вкладає свої знання в голову. У Юлії є чіткий системний підхід в залежності від вашого рівня гри. Навчання проходить від основ і фундаменту без якого не можна вийти на хороший рівень гри, до просунутого рівня. Моя мета зіграти "До Елізи" Бетховена в обробці Скорика і я впевнено рухаюся до цього і навіть не сумніваюся, що зіграю ) Для тих хто шукає викладача, щоб реально навчиться грати - краще я не зустрічав. Рекомендую для дітей і дорослих!

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для дітей

Ми дуже вдячні Юлі за добротні та якісні заняття з музики: а це і основи, і сольфеджіо, і муз. література, і, звичайно грамотний педагогічний підхід до дитини! Заняття відбувались регулярно, чітко, все системно розплановано. Донечка дуже задоволена!

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Хороший викладач, подобається спосіб викладання))

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Чудова робота! Індивідуальний підхід! 5 з 5.

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Відразу ж, після підтвердження на сайті, віддзвонилась і призначила заняття найближчим часом. З цього ж першого заняття визначилася з програмою мого музичного курсу. Всі уроки проходять насичено: теорія, техніка, перші композиції — і все це логічно пов'язане одне з іншим. На кожному занятті відчувається, що Юлія, дійсно, хоче відкрити перед вами цей таємничий світ музики, і це класно виходить. До наших занять музика здавалася чимось таким загадковим і незрозумілим, але після кожної години, цікавої години, години, який пролітає, як одна мить, музика немов під мікроскопом демонструє всі свої початки. Я в захваті буквально від кожного уроку і дуже радий, що саме Юлія мій викладач.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Скільки потрібно часу щоб навчитись читати ноти з листа?

Скільки часу потрібно займатись на фортепіано?

Основні засади початкової гри на фортепіано

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Львів

Юлія С.

200 грн/год

4.8

Христина Ф.

180 грн/год

5

Тетяна Г.

250 грн/год

4.9

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Юлія К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Гра на фортепіано
  2. Музика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.