Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівська національна музична академія ім. М.В. Лисенка (2019)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Репетитор для дітейРепетитор для початківцівДо вступу в музичні закладиБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерності

Про себе:

Ваш рівень підготовки для дорослих може бути різним - від повністю "нульового" (на сайті міститься моя стаття про навчання дорослих "з нуля"), до повернення навичок гри після музичної школи чи музичного коледжу. Для дітей - можу повністю проводити навчання гри на фортепіано з нуля до необхідного рівня, або надавати додаткові уроки, якщо дитина ходить до музичної школи, готувати до виступів на конкурсах чи фестивалях.
Закінчила Криворізьке музичне училище, де активно приймала учать у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Далі здобула ступінь бакалавра та магістра у Львівській національній музичній академії імені Лисенка. На даний момент додатково вивчаю гру на органі.

Гра на фортепіано - деталі про досвід викладання:

Маю досвід роботи в музичній школі, також працювала концертмейстером в ЛНМА ім. Лисенка. Більше 5ти років займаюсь індивідуальними уроками гри на фортепіано.

Відгуки клієнтів

Гра на фортепіано, Музика, Репетитор для початківців

Юлія просто супер) Заняття проходять цікаво і насичено, з одночасним поєднанням теорії і практики. Відчувається індивідуальний підхід, Юлія враховує мої помилки і побажання, та на основі цього корегує заннятя для отримання найкращого результату. Місяць назад взагалі був не знайомий з музикою(повний 0), а зараз вже є результат: знаю елементарну теорію музики, граю прості твори. Займатися під керівництвом Юлії дуже подобається, однозначно рекомендую) P.S.Грає Юлія просто неперевершенно, перший раз почув як грає майстер)

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Перед першою зустріччю я лише знав, що у фортепіано є чорні та білі клавіші. На першому занятті Юля одразу ж поцікавилась що я хочу отримати від її уроків і які у мене цілі. Через місяць навчання я вже можу зіграти свою першу п'єсу і навіть приступив до вивчення наступної. Всі наші заняття проходять цікаво і у невимушеній обстановці, що неабияк сприяє навчанню. Викладач завжди пунктуальна і тактовна; з легкістю вміє пояснити що ти зробив не так і як це можна виправити. Також слід зауважити, що ми не просто "вчимось грати на піаніно", а вивчаємо музику у всій її красі, знайомимось з теорією і одразу ж застосовуємо це на практиці, слухаємо твори знаменитих композиторів. Під час заняття помітно, що для Юлі це не просто урок, а стиль життя до якого вона хоче і вміє залучити. Якщо б мене спитали чи рекомендував би я цього викладача, то відповідь була б - "Однозначно ТАК!"

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Викладач з ентузіазмом, знаходить підхід до кожного учня, має хороші педагогічні навики і дуже відповідальна. Рекомендую.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Скільки часу потрібно займатись на фортепіано?

Основні засади початкової гри на фортепіано

Як навчитись грати на фортепіано.

Відеопрезентація викладача

Коротка інформація про репетитора

Юлія К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Гра на фортепіано
  2. Музика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.