Скільки часу потрібно займатись на фортепіано?

Коли починаєш навчатись гри на фортепіано, завжди цікавлять питання - скільки часу це займе? Скільки уваги потрібно приділяти грі на фортепіанно для досягнення найкращого і найоптимальнішого результату? Ці питання надзвичайно цікавлять не тільки новачків в світі фортепіанної музики, але і професійних піаністів.

Зараз розберемо питання, скільки часу потрібно приділяти для гри на фортепіанно, щоб отримати найкращий результат.

Отже, тут головне треба зрозуміти одне - немає одного єдиного правила, яке підхоть усім. Адже кожна людина - це індивідуальність та неповторність, у кожної людини свої музичні здібності і завдатки, фізичні і часові можливості, тому рекомендувати щось одне для всіх просто немає сенсу. Тому кожен випадок потрібно розглядати як унікальний, і підбирати оптимальний час для занять саме окремо визначенній людині. Але слід відмітити основні правила, яких рекомендовано дотримуватись кожному.

Перше правило - вибирати час для занять ви повинні виходячи зі своєї основної цілі та бажаного результату. Якщо ви хочете грати популярну музику - часу для досягнення своєї кінцевої цілі потрібно буде менше, ніж коли ви націленні на засвоєння, наприклад, сонат Бетховена чи Моцарта, або джазової імпровізації. Під час вашого навчання гри на фортепіано та індивідуального творчого процесу стане більш зрозуміло, скільки саме часу потрібно буде витратити на вивчення, засвоєння і запам'ятовування музичного матеріалу, який цікавий саме вам.

Але є одне виключення з правил, яке стосується кожного - це щоденні заняття. Нехай це буде 20-30 хвилин в день, можливо навіть 15, але це буде набагато ефективніше, ніж раз в тиждень, але 3 години, в надії вивчити і засвоїти весь музичний матеріал.

Чому? Тому що музична діяльність тісно переплітена з м'язовою пам'яттю, а її потрібно тренувати на постійній основі, бо в інакшому випадку навички просто не закріпляться, і грати "коли руки грають самі" майже не вийде.

Тому для досягнення найефективнішого і найшвидшого результату потрібно заматись кожного дня. Це, так званна, "рутинна робота", яка, на жаль, може швидко набриднути.

Отже, якщо ви будете займатись 3-4 рази на тиджень - результат буде, але не такий ефективний і швидкий ніж з щоденними заняттями, якщо будете займатись раз на тиждень - то вам треба буде запастись терпінням, бо результат можливо прийде зовсім не скоро.

Загалом кожен вибирає свій варіант занять, але головне в цій справі - отримувати задоволення від вашого творчого процесу.

Скільки часу потрібно займатись на фортепіано?

Автор: Юлія К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Останні блоги

Раніше дітей вчили зубною щіткою чистити зуби, а тепер - малювати. Нащо потрібно і що може з цього вийти? Відповідаю на питання.

Автор: Анжеліка Г.

Тут мы поговорим о наболевшем и о том, как это наболевшее «вылечить». В изучении языка любого есть один камень преткновения – это правила!

Автор: Вікторія К.

У статті йдеться про 10 найпоширеніших дієслів, після яких вживаємо герундій в англійській мові. Стаття може бути корисна для всіх, хто вивчає граматику англійської мови

Автор: Маркіян Т.

Хочете отримати одновлену підбірку цікавих (справді цікавих!) і сучасних ресурсів для вивчення англійської? Тоді вам саме до нас. Англомовні YouTube канали, Instagram профілі, сайти, щирі рекомендації. Я чекаю на Вас.

Автор: Яна Д.

О том, что является важнейшим условием эффективного и безопасного тренинга.

Автор: Олександра П.