Репетитор - Марта С. id: 32114

Марта С.

700 грн/год
700 грн/год

Развитие творческих и креативных способностей от 6 лет-100 лет) Заняття можу проводити, як українською так і російською мовою, за бажанням учня

Марта С. 5.0(відгуків: 1)

Развитие творческих и креативных способностей от 6 лет-100 лет) Заняття можу проводити, як українською так і російською мовою, за бажанням учня

Предмети

Живопис

Малювання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Володію: олійною, акварельного, пастельного, темперного, акрилової технікою живопису, легко і цікаво доношу знання і ділюся досвідом.

Місця занять

В учня:

Печерський

Печерськ, Новопечерські липки, Дружби народів

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

- Викладаю малюнок і живопис для дітей і дорослих, готую абітурієнтів до вступних іспитів у вищі навчальні заклади мистецтв.
- Розробила спеціальну методику по навчанню і засвоєнню творчого матеріалу.
- Учні які навіть ніколи не тримали в руках олівець, дуже незабаром показують хороший результат.
- Знаю як зацікавити дітей, що б вони провели час з користю і радістю.
- Якщо хочете навчиться малювати, результат який зможе порадувати Вас, близьких і друзів, тоді ви за адресою)

Освіта:
Художня школа №9, підготовчі курси, НАОМА, КДІДПМіД ім. М. Бойчука, , 2016
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Олексій

5

03.10.2018

Малювання, Репетитор для дітей

5

Дуже задоволений співпрацею з Мартою! Дуже приємна, вихована і інтелігентна дівчина, яка є абсолютним професіоналом своєї справи! Моментально знайшла спільну мову з дитиною, зуміла захопити його предметом і зробити кожне заняття бажаним! 5 балів!... більше»

Схожі анкети

Барбара Д. id: 41437

Барбара Д.

Репетитор з живопису та малюнку

5
900грн/год
Валерія З. id: 96571

Валерія З.

Я висококваліфікований викладач, з рівнем магістра у сфері педагогіки та образотворчого мистецтва. Постійно підвищую кваліфікацію.

5
900грн/год
Олена Ш. id: 160590

Олена Ш.

Мене звати Олена, я професійний художник та архітектор-дизайнер і я допоможу вам ефективно підготуватися до вступу у ВУЗ завдяки перевіреним методикам та власним лайфхакам.(Всі мої учні отримали найвищі бали на творчих конкурсах!) Допоможу створити власне унікальне портфоліо. Разом ми легко опануємо креслення, а діти закохатися у процес малювання.

4.8
700грн/год
Владислав Р. id: 32264

Владислав Р.

Привіт! Мене звати Владислав, я вчитель мистецтва з України, живу в Києві. Я викладаю живопис, малюнок, композицію, змішані техніки. У мене свій підхід до кожного учня і будь-який рівень підійде для занятть, орієнтуюся на ваші особисті цілі в мистецтві. Завдань і варіантів навчання мистецтву дуже багато, давайте виберемо для найкращий для вас!

5
800грн/год
Надія Р. id: 94082

Надія Р.

Викладаю живопис для початківців вже більше року

600грн/год