Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Юрій К. id: 33994

Юрій К.

1000грн/год
1000 грн/год

«Спеціаліст широкого профілю у всіх основних напрямках Риторики, Логопедії, Психології, Майстерності Актора + вокал та гітара. Працюю з Дітьми від 7 р.»

Юрій К.

«Спеціаліст широкого профілю у всіх основних напрямках Риторики, Логопедії, Психології, Майстерності Актора + вокал та гітара. Працюю з Дітьми від 7 р.»

Предмети

Гра на гітарі

Акторська майстерність

Філософія

Уроки вокалу

Логопед

Риторика

Психолог (практик-терапевт)

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Музики: її види, класи, жанри, форми, значення та поняття. 2/Гімнастика для Рук, постановка Тіла та Інструменту, вправи для Техніки, Слуху, відчуття тону, ритму і такту. 3/Опановуємо Класику, Естраду, Рок, Блюз, Джаз, Фламенко, різні напрямки та стилі. Акомпануємо і граємо Соло! 4/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально займаюся з Дітьми (від 7років), Школярами та Підлітками. 5/Практичні основи Вокального Мистецтва + Секрети роботи на Сцені та в Студії.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Акторського Мистецтва: його стилі, жанри, правила, форми та поняття. 2/Ставлю Голос для Сценічного, Теле і Радіо Мовлення: розвиток Діафрагми, Дихання та Артикуляції. 3/Запропоную Систему Тренінгів для розвитку ваших Почуттів, Емоцій, Темпераменту та Акторських Амплуа. 4/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально готую Дітей до школи та Підлітків до ВНЗ. 5/Навчаю Бойовій Риториці для подолання Комплексів і Страхів, для психологічної Безпеки і Впевненості в Собі.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Легко та цікаво пояснюю Теорію Філософії: її народження, розвиток, класи, напрямки, стилі, форми, види, правила і свободи. 2/Філософія Древніх Світів (Греція, Рим, Індія, Китай, Єгипет, Персія), Середньовіччя та Епоха Ренесансу, 19-20 сторіччя + сучасні Напрямки. 3/З великою Щирістю і Бажанням, відповідально займаюся зі Школярами та готую Підлітків до ВНЗ. 4/Паралельно навчаю Психології філософського Світогляду відносно власного Життя, Соціуму, феномену Всесвіту, Душі, Розуму і поняття ТВОРЕЦЬ

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Музики та Пісні: стилі, види, класи, форми, значення та поняття. 2/Розвиток Дихання та Вокального Апарату, вправи для Техніки, вдосконалення Слуху, дикції, такту і ритму. 3/Опановуємо Класику, Естраду, Джаз, Рок, Реп, різні техніки і манери, вчимося екстремальним жанрам Вокалу. 4/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально займаюся з Дітьми (від 7 р), Школярами і Підлітками. 5/Практичні основи Акторського Мистецтва + Авторські Секрети роботи на Сцені та в Студії.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

- Мій Досвід Практики Логопедії та Риторики, становить більш ніж 15р. сумлінної на результативної роботи! Тому за цей солідний термін, я зміг попрацювати з Дітьми (та дорослими), різних вікових, соціальних груп та психологічних категорій, що дало мені можливість створити свою Унікальну Методику Навчання в області Мовної Комунікації, основану на знанні Людської Психіки, Образному Мисленні та Підсвідомих Чинниках, які в кінцевому результаті, і визначають природу нашого Мовлення, Дій, та Досягнень.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Риторики: її стилі, жанри, правила, форми, значення та поняття. 2/Ставлю Голос для Сценічного, Теле і Радіо Мовлення: розвиток Діафрагми, Дихання та Артикуляції. 3/3 великим натхненням, Щирістю і Бажанням, відповідально готую Дітей до школи та Підлітків до ВНЗ. 4/Навчаю Бойовій Риториці для подолання Комплексів і Страхів, для психологічної Безпеки і Впевненості. 5/Запропоную Систему Тренінгів для вашого Першого і подальших Виступів + Авторські Таємниці та Секрети.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Пояснення Теорії Психології для подальшого розуміння моєї Методики. 2/Діагностика Психо-Сфер: Фізичної, Статевої, Соціальної, Емоційної, Творчої, Інтелектуальної, та Духовної. 3/Аналіз вашої Свідомості та занурення до глибин Підсвідомих сфер вашої Психіки, з метою виявлення Інграмм – деструктивних програм Пригнічення Людської Свободи. 4/Подолання Страхів, дитячих Психо-Травм, Комплексів здобутих у Підлітковому та Зрілому періодах, і невпевненості у своєму Статевому чи Соціальному Лібідо!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1/Легко та цікаво пояснюю Теорію Ораторського Мистецтва: його стилі, жанри, правила, форми та поняття. 2/Ставлю Голос для Сценічного, Теле і Радіо Мовлення: розвиток Діафрагми, Дихання та Артикуляції. 3/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально готую Дітей до школи та Підлітків до ВНЗ. 4/Навчаю Бойовій Риториці для подолання Комплексів і Страхів, для психологічної Безпеки і Впевненості. 5/Запропоную Систему Тренінгів для вашого Першого і подальших Публічних Виступів + Авторські Таємниці.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця, Бориспільська

Дніпровський

Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця, Соцмісто, Райдужний, Чернігівська

Деснянський

Лісовий масив, Троєщина, Лісова, Биківня

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Київ, Оболонський, Оболонь, Оболонский проспект 9-А
По скайпу:
Так

Про себе:

УВАГА! Всі мої Заняття проводяться Українською і Російською мовами! Шановні Пані та Панове, авторська Методика мого Викладання, буде актуальна як для лідерів, політиків, юристів, дипломатів, журналістів, теле/радіоведучих, керівників, бізнесменів, фахівців з комунікацій та продажів, так і для менеджерів, педагогів, студентів, школярів, підростаючих дітей, а також для всіх тих, хто бажає досягти Впевненості та Успіху, як в Особистому Житті, так і у сфері своєї Професійної діяльності та Творчого дозвілля! Шановні Батьки, хочу Вам повідомити, що маю Великий Досвід у навчанні Підлітків і Дітей (від 7 р), та в підготовці Молоді до вищих Навчальних Закладів будь-якого напрямку! Особливість моєї Методики полягають в тому, що навіть найскладніші Визначення, Поняття і Техніки, я викладаю доступно, легко, весело та цікаво! Відвідуючи Заняття під товариським грифом моєї Співдружності, Ви безсумнівно здобудете та розвинете в собі всі необхідні Таланти і Навички, які допоможуть Вам, як у приватному Житті, в Бізнесі, так і при проведенні Переговорів, різних Презентацій, Публічних Виступів, а також в навчальних Лекціях, інформативно-дипломатичних Виступах, Диспутах, чи інших соціально-публіцистичних Доповідях! Шановні Друзі, пройшовши курс Навчання у співтоваристві зі мною, Ви (або ваші Діти): розкриєте весь Потенціал своєї унікальної Особистості, позбудетесь від Психологічних і Фізичних затискачів! 1. Ви усунете небажаний Діалект, неприємні слова-паразити, та різні вербальні Деструкції, ментальні Девіації та Дефекти у своїх Думках, Словах і Діях. 2. Під доброзичливим контролем мого Викладання, Ви знайдете нові якості своєї внутрішньої Волі, рішучу МОГУТНіСТЬ впливу на Свідомість та Емоції Людей. 3. Розкриєте в собі природну Чарівність, Шарм, Магнетизм і Харизму притягання Уваги з боку оточуючи Вас Спостерігачів. 4. Ваше нове Дихання стане Повним і Глибоким, а Голос, отримавши потрібну опору на Діафрагмі, та підсилившись феноменом Імпедансу, різними резонаторами і обертонами, буде Гучним і Красивим, Чітким та Виразним, Переконливим і Артистичним. 5. Ви подолаєте всі свої надумані Хвилювання та нереальні Страхи, дитячі Психо-Травми та Комплекси здобуті у підлітковому періоді. 6.Трансформуєте свої ментальні Обмеження, внутрішню і зовнішню Нерішучість, а також невпевненість у своєму Статевому чи Соціальному Лібідо. 7. Отримавши Стрілу непохитного Наміру і ключі від своєї Свободи, Ви безсумнівно, досягнете всіх своїх поставлених Задач, Цілей, Завдань, і такого бажаного Вами Успіху, Досягнень та ТРіУМФІВ! 8. Ви станете Оратором і майстерним Психологом, а значить, будете розуміти Матрицю навколишнього Світу глибше, ніж це доступно звичайній Людині. 9. ДРУЗі! Рішуче приєднуйтесь до джерела бурхливої Сили океану Мудрості, що дарує нам Імператриця Наук — Красуня РИТОРИКА, та її вірні помічники-захисники — Психологія, Логіка, майстерність Актора, Логопедія, етос, пафос та Логос! І до скорої Зустрічі в спільному Ореолі наших майбутніх Звершень та ПЕРЕМОГ! ! !

Освіта:
Київська Державна Академія імені Л.О.Утьосова, магістр, 2011
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

Відгуки

28 відгуків про Юрій Ю.

5.0/5

1

0

2

0

3

0

4

0

5

28

Олег

5

11.06.2022

Логопед, Базовий рівень

5

Доброго дня! Хочу залишити свій відгук про педагога Юрія! По-перше, педагог – це трохи не те слово. Я сказав би «наставник». Тому що Юрій трансформує насамперед мислення, яке згодом впливає і на якість мови та якість життя. Особисто мені допомагає змінюватися, як особистості, змінювати характер, але це дуже і дуже непросто зробити самому. По-друге, Юрій робить більше, іноді значно більше для мене, ніж обговорювали ми заздалегідь. Він допомагає мені розвинути ті навички і виправити ті помилки, ... більше»
Дмитро

5

06.04.2022

Риторика, Базовий рівень

5

Юрій дуже знайомий та відповідальний викладач. Мені дуже сподобалося вчитися у Юрія. Бо він має намір донести знання до учня. Він ретельно повідомляє інформацію та особисто показує, як те, про що він говорив, треба робити. Було, що Юрій додатково після заняття надіслав мені аудіофайл, де він назвав роз'яснення вправи, що проходили з прикладами. Я вважаю, що Юрій справний спеціаліст своєї справи, і як у вас є потреба в отриманні системних та міцних знань, можете з цього приводу звернутися до цьог... більше»

Відповідь:

Велике Спасибі! / Дякую!! / ВіВАТ!!!

Наталія

5

04.04.2022

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Дякую пану Юрію за чудово роботую. Заняття завжди цікаві та змістовні.... більше»

Відповідь:

Красно вдячний Вам за Позитивний Відгук, що до мого Викладання!

Олена

5

07.12.2021

Логопед, Репетитор для дітей

5

Юрій – прекрасний викладач. Дуже харизматичний, багатогранний, комунікабельний, відповідальний, професійний учитель. Завжди викладається на 200%! Моя дитина його обожнює, заняття завжди проходять легко та із задоволенням. Я вважаю, величезним везіння співпрацювати з Юрієм. Всім рекомендую!... більше»

Відповідь:

Дякую! = : - ) Щиро Дякую! = : - ) Надзвичайно Щиро Дякую! = : - )

Яна

5

17.11.2021

Гра на гітарі, Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5

Вважаю, що мені дуже пощастило знайти такого викладача, як Юрій, для свого молодшого брата. Дуже харизматичний, з величезним багажом знань і, що саме головне, він із запалом ділиться ним. Просто фантастично легко знаходить контакт з учнем! Працює на результат! З кожного заняття отримуєш набагато більше ніж очікував. Велечезне дякую, Вам Юрію! Без сумнівів рекомендую!... більше»

Відповідь:

Дуже! - Дуже!! - Дуже ДЯКУЮ!!!

Ксенія

5

28.10.2021

Логопед, Базовий рівень

5

Юрій - чудовий викладач, швидко сприяє своєму і заняття проходять в дуже комфортній атмосфері. На заняттях багато практики, яка структурована попередньою теорією. Юрій – дуже уважний викладач, який з першого слова розуміє, що саме вам потрібне. Дякуємо за найціннішу інформацію та отримані розмовні навички, всім рекомендую!... більше»

Відповідь:

Велика Вам подяка за цей полум'яний Відгук! Дуже приємно отримувати подібні компліменти з приводу моїх людських та професійних навичок! Щиро вам Дякую, шановна пані Ксенія!!!

Вікторія

5

15.10.2021

Ораторське мистецтво, Спеціалізовані курси, Базовий рівень

5

Я хочу поділитися своїм відгуком про заняття ораторським мистецтвом з Юрієм. Мені дуже подобається займатися з ним. Він викладає грамотно, конкретно і цікаво. Завдяки його викладанню я побачила свої прогалини і зробила кілька кроків вперед у своєму розвитку на цьому шляху. Буду продовжувати з ним працювати далі, так як бачу результати в моїй вимові і навіть змінюється моя поведінка, що вже було помічено колегами. Дякую Юрій. Ви дійсно якісно викладаєте.... більше»

Відповідь:

Виражаю і Вам свою Повагу, Вдячність та Пошану! Будемо крокувати далі. . .

Олена

5

20.08.2021

Риторика, Базовий рівень

5

Хороший репетитор.... більше»

Відповідь:

Відмінна Учениця!!! Дуже дякую за Ваш скромний, але такий приємний для мене Відгук!

Ольга

5

05.08.2021

Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Донька займалася з репетитором влітку. Дитина стала по-іншому поводитися, заняття пішли на користь. Дякуємо.... більше»

Відповідь:

Щиро Дякую! Спасибі за теплий Відгук.

Ольга

5

03.08.2021

Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Ми дуже задоволені заняттям з Юрієм, відмінний педагог, дуже яскравий і харизматичний чоловік, заняття проходять з позитивним настроєм. Раджу всім Юрія!!!... більше»

Відповідь:

Дякую! - Дякую!! - Дякую!!! = : - )

Олег

5

07.06.2021

Уроки вокалу, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Можливо з Юрієм ви знайдете не зовсім те що шукали, але саме те що вам було необхідно. Одразу помітно що Юрій горить своєю професією, і це неодмінно підкуповує. Заняття проходять цікаво, динамічно та без нудятини. Швидше за все, записавшись на якусь одну дисципліну, ви покращите свої навички одразу і всіх суміжних. Три за ціною одного) Юрія звісно ж рекомендую. Записуйтесь на заняття і ви не пожалкуєте.... більше»

Відповідь:

. ОЛЕЖЕ, без коментарів, бо все що буде сказано далі, лише знівелює всю потужність і креатив Вашого Чемпіонського ВіДГУКУ! ! ! .

Лейтіс Юлія

5

11.04.2021

Психолог (практик-терапевт), Психолог для дітей

5

Дуже уважний і професійний викладач, з першого ж заняття знайшов підхід до сина, кожен урок проходить весело і захоплююче. Юрій надає багато важливої і корисної інформації, всім раджу цього репетитора.... більше»

Відповідь:

Красно Вам дякую за найвищу оцінку моїй Праці та Старанням! Нехай Щастить Вам, вашій Родині та Дитині, і до зустрічі.

Артем

5

16.03.2021

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5

Задоволений на всі 120%.... більше»

Відповідь:

Коротко та лаконічно, як і має бути у справжніх Чоловіків! Дякую!! ВiВАТ!!!

Надя

5

15.03.2021

Логопед, Репетитор для дітей

5

Сину дуже подобається займатися з паном Юрієм. Мені теж подобається, бо син почав слідкувати за своєю вимовою і намагається говорити правильно.... більше»

Відповідь:

Шановна пані Надія, велика вам Вдячність та Повага! Бо ж для мене дуже важливий кожний відгук від імен та сердець моїх Клієнтів. Тому, що саме Ви створюєте та формуєте на сайті мій Авторитет і Репутацію, як перед Адміністрацією сайту, так і перед моїми майбутніми Учнями, які завдяки відгукам Людей, (які вже пройшли навчання під моїм дружнім керівництвом та сумлінною опікою), приймають тверде рішення обрати саме мене своїм Педагогом та Вчителем, в тій чи іншій дисципліні, які представленні в моєм

Олена

5

28.02.2021

Акторська майстерність, Уроки вокалу, Риторика, Базовий рівень

5

Дуже вдячні вашому сайту, що у вашій базі педагогів виявився такий педагог, як Юрій і самому Юрію, що прийняв заявку і почав навчання з сином. Чудова людина, прекрасний педагог, цікава особистість! Чесність, чуйність, тактовність, гумор, ерудиція - всі ці якості притаманні Юрію. Уміє зацікавити і запалити іскру натхнення, зміцнити віру в свої сили і здібності! Так нехай же ніколи не пропаде бажання і далі ділитися всім цим з учнями. Всіх благ!... більше»

Відповідь:

Красно дякую!! Сердечне спасибі! Бажаю Вам Щастя і всіх Благ!!!

Юра Саварин

5

14.02.2021

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Уроки з Юрієм збагачують сприйняття світу. Чудовий, вдумливий, досвідчений, приголомшливий ВИКЛАДАЧ. Направляє в потрібне русло та завжди задоволенням допомагає. В дні коли немає уроків надсилає додатковий матеріал та контролює його освоєння. Це душевний ВИКЛАДАЧ, котрий передає величезну кількість енергії під час уроку. Завжди приділяє максимальну кількість вільного часу учневі. Допомагає розкривати свою особистість. Перед початком занять з Юрієм, я сам в повній мірі не розумів, що саме мені... більше»

Відповідь:

ОГО!!! Мені здається, що Вам уже не потрібен Викладач! Такі Пристрасті, Харизма і Красномовство, що аж Дух захватує! Дякую, шановний пане ЮРіЮ! Щиро і дуже Дякую!!!

Анна

5

05.11.2020

Логопед, Базовий рівень

5

Юрій Андрійович висококваліфікований викладач. Нові методики.... більше»

Відповідь:

Абсолютно точно та вірно! Підписуюсь під кожним Вашим Словом!! І без сорому, та з вишуканою гідністю, підкреслюю, що дійсно являюсь, саме як Ви сказали, Висококваліфікованим Викладачем з Новими Методиками!!! Ця позиція мене повністю влаштовує та надихає на подальшу перспективу Розвитку та Вдосконалення у моїй допомозі ЛЮДЯМ, при вирішенні їх проблем та ситуацій. Сердечно Дякую, і до Зустрічі!

Микита

5

31.10.2020

Гра на гітарі, Акторська майстерність, Уроки вокалу, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Відмінний викладач!... більше»

Відповідь:

Танго танцюють двоє, Сер! Я відмінний Викладач, тому що Ви не менш відмінний УЧЕНЬ! Дякую, і до наступної зустрічі, пане Миколаю. P/S: і врешті решт, вчіть іспанську "Малаґенью", скільки вже ми можемо її пиляти? Треба ж опановувати і інші напрямки Фламенко! Чекаю. .

Наталя

5

27.09.2020

Акторська майстерність, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для дітей

5

Хороший вчитель - доступно пояснює, говорить простими, але зрозумілими словами.... більше»

Відповідь:

Шановна пані Наталя, надзвичайно приємно отримати від Вас позитивний і теплий відгук, який доказово та наочно підкреслює сумлінність і результативність моєї праці та методики навчання під моїм дружнім керівництвом! Дякую!! Будьте здорові та нехай Вам та щастить!

Влад

5

18.09.2020

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5

Все було чудово. Тверда - 5.... більше»

Відповідь:

Щиро та сердечно дякую за найвищу оцінку моїй праці та старанням! ! !

Єлизавета

5

27.07.2020

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5

Юрій Андрійович - дуже душевний і відповідальний репетитор! Дуже добре готує до вступу, висилає поштою додаткові завдання. Велика подяка репетитору!... більше»

Відповідь:

Велика Вам Подяка за теплі слова і конкретні підкреслення, що до моєї сумлінної та відповідальної роботи! Щиро Вам Дякую, шановна пані Єлизавето, нехай Вам Здоровиться та Щастить, на всіх дорогах Вашого особистого та професійного Життя! ! !

Таісія

5

13.07.2020

Логопед, Репетитор для дітей

5

Юрій дуже чудовий логопед! Одним словом - професор! Нам дуже пощастило з таким відповідальним викладачем! Мені як мамі дуже подобається віддача на всі 100%, а син ходить на заняття із задоволенням, для мене це дуже важливо! Ми будемо продовжувати свої уроки у Юрія, зараз з сином вчимо ті букви та звуки, які не вимовляли раніше, результат єсть! Юрій, дякую Вам велике за вашу працю, відданість та професійність! Бажаю Вам в майбутньому успіхів та процвітання, Ви заслуговуєте на саме краще!... більше»

Відповідь:

ОГО-о-о!! Щиро Вам Дякую за таку приємну та емоційну оцінку моїй сумлінній Праці та моїм завзятим Старанням! Але, як-то кажуть, Танго танцюють двоє: старається Ваш Син, ну а я лише йому допомагаю і направляю на правильний Шлях. Головне щоб наші Заняття та Навчання відбувалися від Серця до Серця, як-то кажуть, від Душі до Душі, і це, слава БОГУ, нам вдається! ! !

Наталія

5

21.06.2020

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5

Юрію подобається його робота, а це дуже важливо для викладача. Енергійна, емоційна людина, намагається всьому, що знає, навчити учня. Раджу Юрія як викладача, що максимально хоче передати знання.... більше»

Відповідь:

Сердечно Дякую та підписуюсь Розписом своєї Професійної Якості під кожним словом пані Наталії! Шановні Друзі, звертайтесь до мене в контексті всіх тих Дисциплін та Наук, які я представляю як Майстер, Вчитель, та Ваш вірний Помічник у сфері Творчості, Бізнесу, соціального або особистого Життя. І даю Вам свій Персональний Гарант Успіху в Навчанні, що Ви на 100% НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!!! До зустрічі. . .

Олександр

5

08.06.2020

Логопед, Базовий рівень

5

Юрій прекрасний логопед, з логопедії вже прозаймався 3 мiсяця i можу рекомендувати цього викладача. Рекомендую всім, хто бажає покращити свої комунікативні, лідерські та акторські навики!... більше»

Відповідь:

Щиро Дякую Вам Олександре!!! І я також, Всім рекомендую себе як Педагога - Логопеда, Майстра Риторики, та Вчителя з Майстерності Актора та Психології. Моя Кваліфікована Допомога стане в пригоді саме тим Людям, хто бажає покращити свої Комунікативні, Лідерські та Акторські навички, отримати Комплексну Систему Розвитку своєї Особистості, та досягнути такого бажаного нами Успіху, Щастя і Перемог!

Дмитро

5

28.04.2020

Риторика, Підвищення майстерності

5

Дуже тлумачний репетитор в області риторики, плюс хороший психолог. На першому ж занятті чітко визначив всі мої недоліки над якими потрібно працювати. Рекомендую.... більше»

Відповідь:

ПСИХОЛОГіЯ (також, як Теорія та Практика) — це Фундаментальні Основи, на яких тримається Царство будь-якого Предмета чи Дисципліни! Дякую, Дмитре, що виділили в моєму Персональному Образі, вищезгадані позитивні Сторони та вагомі Плюси! Продовжуємо Навчатися та розвиватися далі. . .

Алла

5

10.12.2019

Акторська майстерність, Репетитор для дітей

5

Чудовий викладач. Заняття проводить змістовно і цікаво.... більше»

Відповідь:

Щиро дякую! Спасибі!!!

Наталі Герман

5

09.12.2019

Риторика, Базовий рівень

5

Юрій досвідчений, відповідальний викладач, його роботою ми повністю задоволені.... більше»

Відповідь:

Спасибі Вам за теплі і приємні слова, та за адекватну оцінку моїм Старанням та сумлінній Праці. Тому рішуче продовжуємо далі крокувати вперед, по творчій драбині Акторської Майстерності, і сміливо дивимося в горизонт наших майбутніх Звершень та Перспектив, під прапором Цариці Знання — її Величності "РИТОРИКИ"!

Анна

5

02.12.2019

Акторська майстерність, Репетитор для дітей

5

Хороші, цікаві уроки. Індивідуальний підхід до учня.... більше»

Відповідь:

Дякую за відгук. Спасибі!!!

Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Інна Б. id: 26756

Інна Б.

Я репетитор з риторики, майстерності актора, сценічної мови. Буду рада вам допомогти досягти нових висот у вашій діяльності!

5
1000грн/год
Людмила М. id: 89553

Людмила М.

пропоную мої авторські індивідуальні онлайн-тренінги для студентів-психологів, соціальних педагогів, соціальних робітників

1000грн/год
Олександр Д. id: 73761

Олександр Д.

Дипломований спец-ст ун.ім.Карпенко-Карого."Диктор та ведучий телепрограм."Телеведучий,тележурналіст,актор,диктор.СТБ,МТV,ІНТЕР,НОВИЙ КАНАЛ.

1000грн/год
Оксана С. id: 21402

Оксана С.

. Освіта-Київський педінститут, вчитель російської мови та літератури, Диплом з відзнакою, театральна - акстриса муз.-драм.театра

5
800грн/год
Ліна Ф. id: 83208

Ліна Ф.

Привіт!) Мене звуть Ліна. Здобула ступінь бакалавра НПУ ім. Драгоманова – сурдопедагог.

4.5
1000грн/год

Юрій К. репетитор - Гра на гітарі, Акторська майстерність, Філософія, Уроки вокалу, Логопед, Риторика, Психолог (практик-терапевт), Ораторське мистецтво. Київ.