Репетитор - Юрій К. id:33994

Юрій К.

500 грн/год

Юрій К.

«Спеціаліст широкого профілю у всіх основних напрямках Риторики, Логопедії, Психології, Майстерності Актора + Вокал та Гітара. Працюю з Дітьми від 7 р.»

Предмети

Уроки вокалу

Гра на гітарі

Акторська майстерність

Філософія

Риторика

Ораторське мистецтво

Логопед

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання:

10-11-й класи

Університетські курси

Деталі про досвід викладання:

1/Легко та цікаво пояснюю Теорію Філософії: її народження, розвиток, класи, напрямки, стилі, форми, види, правила і свободи. 2/Філософія Древніх Світів (Греція, Рим, Індія, Китай, Єгипет, Юдея), Середньовіччя та Епоха Ренесансу, 19-20 сторіччя + сучасні Напрямки. 3/З великою Щирістю і Бажанням, відповідально займаюся зі Школярами та готую Підлітків до ВНЗ. 4/Паралельно навчаю Психології філософського Світогляду відносно власного Життя, Соціуму, феномену Всесвіту, Душі, Розуму і поняття "ТВОРЕЦЬ"

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Акторського Мистецтва: його стилі, жанри, правила, форми та поняття. 2/Ставлю Голос для Сценічного, Теле і Радіо Мовлення: розвиток Діафрагми, Дихання та Артикуляції. 3/Запропоную Систему Тренінгів для розвитку ваших Почуттів, Емоцій, Темпераменту та Акторських Амплуа. 4/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально готую Дітей до школи та Підлітків до ВНЗ. 5/Навчаю Бойовій Риториці для подолання Комплексів і Страхів, для психологічної Безпеки і Впевненості в Собі.

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

До вступу в музичні заклади

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Музики: її види, класи, жанри, форми, значення та поняття. 2/Гімнастика для Рук, постановка Тіла та Інструменту, вправи для Техніки, Слуху, відчуття тону, ритму і такту. 3/Опановуємо Класику, Естраду, Рок, Блюз, Джаз, Фламенко, різні напрямки, стилі. Акомпануємо і граємо Соло! 4/З великою Щирістю і Бажанням, відповідально займаюся з Дітьми (від 7 років), Школярами та Підлітками. 5/Практичні основи Вокального Мистецтва + Секрети роботи на Сцені та в Студії.

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Музики та Пісні: їх стилі, види, класи, форми, значення та поняття. 2/Розвиток Дихання та Вокального Апарату, вправи для Техніки, вдосконалення Слуху, дикції, такту і ритму. 3/Опановуємо Класику, Естраду, Джаз, Рок, різні техніки та манери, вчимося екстремальним жанрам Вокалу. 4/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально займаюся з Дітьми (від 7 р), Школярами та Підлітками. 5/Практичні основи Акторського Мистецтва + Авторські Секрети роботи на Сцені та в Студії.

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

- Мій Досвід Практики Логопедії та Риторики, становить більш ніж 15р. сумлінної на результативної роботи! Тому за цей солідний термін, я зміг попрацювати з Дітьми (та дорослими), різних вікових, соціальних груп та психологічних категорій, що дало мені можливість створити свою Унікальну Методику Навчання в області Мовної Комунікації, основану на знанні Людської Психіки, Образному Мисленні та Підсвідомих Чинниках, які в кінцевому результаті, і визначають природу нашого Мовлення, Дій, та Досягнень.

Рівні викладання:

Університетські курси

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

1/Легко і цікаво пояснюю Теорію Риторики: її стилі, жанри, правила, форми, значення та поняття. 2/Ставлю Голос для Сценічного, Теле і Радіо Мовлення: розвиток Діафрагми, Дихання та Артикуляції. 3/3 великим натхненням, Щирістю і Бажанням, відповідально готую Дітей до школи та Підлітків до ВНЗ. 4/Навчаю Бойовій Риториці для подолання Комплексів і Страхів, для психологічної Безпеки і Впевненості. 5/Запропоную Систему Тренінгів для вашого Першого і подальших Виступів + Авторські Таємниці та Секрети.

Рівні викладання:

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

1/Легко та цікаво пояснюю Теорію Ораторського Мистецтва: його стилі, жанри, правила, форми та поняття. 2/Ставлю Голос для Сценічного, Теле і Радіо Мовлення: розвиток Діафрагми, Дихання та Артикуляції. 3/З великою Щирістю та Бажанням, відповідально готую Дітей до школи та Підлітків до ВНЗ. 4/Навчаю Бойовій Риториці для подолання Комплексів і Страхів, для психологічної Безпеки і Впевненості. 5/Запропоную Систему Тренінгів для вашого Першого і подальших Публічних Виступів + Авторські Таємниці.

Рівні викладання:

Базовий рівень

Психолог-практик

Психолог для дітей

Психолог для дорослих

Деталі про досвід викладання:

1/Пояснення Теорії Психології для подальшого розуміння моєї Методики. 2/Діагностика Психо-Сфер: Фізичної, Статевої, Соціальної, Емоційної, Творчої, Інтелектуальної, та Духовної. 3/Аналіз вашої Свідомості та занурення до глибин Підсвідомих сфер вашої Психіки, з метою виявлення Інграмм – деструктивних програм Пригнічення Людської Природи. 4/Подолання Страхів, дитячих Психо-Травм, Комплексів здобутих у Підлітковому та Зрілому періодах, і невпевненості у своєму Статевому і Соціальному Лібідо!

Місця занять

В учня:

Київ:

Голосіївський

Іподром, ВДНГ (Виставковий центр), Васильківська, Голосієво, Деміївка, Добрий шлях, Конча Заспа, Корчувате, Либідська, Ліко-Град, Мишоловка, Олімпійський, Палац Україна, Паньківщина, Сонячна брама, Теремки 1, Теремки 2, Феофанія, Ширма

Деснянський

Биківня, Лісова, Лісовий масив, Троєщина

Оболонський

Героїв Дніпра, Мінський масив, Оболонь, Почайна (Петрівка), Пуща-Водиця

Подільський

Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Куренівка, Поділ, Поштова площа, Тараса Шевченка

Солом'янський

Батиєва гора, Відрадний, Жуляни, Залізничний масив, Караваєві дачі, Олександрівська Слобідка, Совки, Солом'янка, Чоколівка

Дарницький

Бориспільська, Бортничі, Вирлиця, Нова Дарниця, Осокорки, Позняки, Славутич, Харківський масив, Червоний хутір

Дніпровський

Березняки, Воскресенка, ДВРЗ, Дарниця, Лівобережний масив, Райдужний, Русанівка, Соцмісто, Стара Дарниця, Чернігівська

Печерський

Арсенальна, Видубичі, Дружби народів, Звіринець, Кловська, Липки, Майдан Незалежності, Новопечерські липки, Палац спорту, Печерськ, Хрещатик, Царське село, Чорна гора

Святошинський

Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Житомирська, Коцюбинське, Михайлівська Борщагівка, Новобіличі, Петропавлівська Борщагівка, Південна Борщагівка, Святошино, Софіївська Борщагівка

Шевченківський

Берестейська, Дорогожичі, Залізничний Вокзал, Золоті Ворота, КПІ (Політехнічний інститут), Лук'янівка, Льва Толстого, Нивки, Сирець, Старий Київ, Татарка, Театральна, Університет, Шулявка
У викладача:

Оболонский проспект 9-А, Київ

Онлайн:

так

Про себе

УВАГА! Всі мої Заняття проводяться Українською і Російською мовами! Шановні Пані та Панове, авторська Методика мого Викладання, буде актуальна як для лідерів, політиків, юристів, дипломатів, журналістів, теле/радіоведучих, керівників, бізнесменів, фахівців з комунікацій та продажів, так і для менеджерів, педагогів, студентів, школярів, підростаючих дітей, а також для всіх тих, хто бажає досягти Впевненості та Успіху, як в Особистому Житті, так і у сфері своєї Професійної діяльності та Творчого дозвілля!

Шановні Батьки, хочу Вам повідомити, що маю Великий Досвід у навчанні Підлітків і Дітей (від 7 р), та в підготовці Молоді до вищих Навчальних Закладів будь-якого напрямку! Особливість моєї Методики полягають в тому, що навіть найскладніші Визначення, Поняття і Техніки, я викладаю доступно, легко, весело та цікаво!

Відвідуючи Заняття під товариським грифом моєї Співдружності, Ви безсумнівно здобудете та розвинете в собі всі необхідні Таланти і Навички, які допоможуть Вам, як у приватному Житті, в Бізнесі, так і при проведенні Переговорів, різних Презентацій, Публічних Виступів, а також в навчальних Лекціях, інформативно-дипломатичних Виступах, Диспутах, чи інших соціально-публіцистичних Доповідях!

Шановні Друзі, пройшовши курс Навчання у співтоваристві зі мною, Ви (або ваші Діти):
розкриєте весь Потенціал своєї унікальної Особистості, позбудетесь від Психологічних і Фізичних затискачів!

1. Ви усунете небажаний Діалект, неприємні слова-паразити, та різні вербальні Деструкції, ментальні Девіації та Дефекти у своїх Думках, Словах і Діях.

2. Під доброзичливим контролем мого Викладання, Ви знайдете нові якості своєї внутрішньої Волі, рішучу МОГУТНіСТЬ впливу на Свідомість та Емоції Людей.

3. Розкриєте в собі природну Чарівність, Шарм, Магнетизм і Харизму притягання Уваги з боку оточуючи Вас Спостерігачів.

4. Ваше нове Дихання стане Повним і Глибоким, а Голос, отримавши потрібну опору на Діафрагмі, та підсилившись феноменом Імпедансу, різними резонаторами і обертонами, буде Гучним і Красивим, Чітким та Виразним, Переконливим і Артистичним.

5. Ви подолаєте всі свої надумані Хвилювання та нереальні Страхи, дитячі Психо-Травми та Комплекси здобуті у підлітковому періоді.

6.Трансформуєте свої ментальні Обмеження, внутрішню і зовнішню Нерішучість, а також невпевненість у своєму Статевому чи Соціальному Лібідо.

7. Отримавши Стрілу непохитного Наміру і ключі від своєї Свободи, Ви безсумнівно, досягнете всіх своїх поставлених Задач, Цілей, Завдань, і такого бажаного Вами Успіху, Досягнень та ТРіУМФІВ!

8. Ви станете Оратором і майстерним Психологом, а значить, будете розуміти Матрицю навколишнього Світу глибше, ніж це доступно звичайній Людині.

9. ДРУЗі! Рішуче приєднуйтесь до джерела бурхливої Сили океану Мудрості, що дарує нам Імператриця Наук — Красуня РИТОРИКА, та її вірні помічники-захисники — Психологія, Драматургія, Логопедія, Еристика, РАбулістика, Логос та Етос! І до скорої Зустрічі в спільному Ореолі наших майбутніх Звершень та ПЕРЕМОГ! ! !

Освіта:

Київська Державна Академія імені Л.О.Утьосова, магістр, 2011

Вік:

36-45

Досвід:

більше 20 років

відгуки

18 відгуків про Юрій К.

5/5

5+

13

5

5

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Олег

5+

08.06.2021

Уроки вокалу, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Можливо з Юрієм ви знайдете не зовсім те що шукали, але саме те що вам було необхідно. Одразу помітно що Юрій горить своєю професією, і це неодмінно підкуповує. Заняття проходять цікаво, динамічно та без нудятини. Швидше за все, записавшись на якусь одну дисципліну, ви покращите свої навички одразу і всіх суміжних. Три за ціною одного) Юрія звісно ж рекомендую. Записуйтесь на заняття і ви не пожалкуєте.

Відповідь:

. ОЛЕЖЕ, без коментарів, бо все що буде сказано далі, лише знівелює всю потужність і креатив Вашого Чемпіонського ВіДГУКУ! ! ! .

Лейтіс Юлія

5+

15.04.2021

Психолог (практик-терапевт), Психолог для дітей

5+

Дуже уважний і професійний викладач, з першого ж заняття знайшов підхід до сина, кожен урок проходить весело і захоплююче. Юрій надає багато важливої і корисної інформації, всім раджу цього репетитора.

Відповідь:

Красно Вам дякую за найвищу оцінку моїй Праці та Старанням! Нехай Щастить Вам, вашій Родині та Дитині, і до зустрічі.

Артем

5+

16.03.2021

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Задоволений на всі 120%.

Відповідь:

Коротко та лаконічно, як і має бути у справжніх Чоловіків! Дякую!! ВiВАТ!!!

Олена

5+

03.03.2021

Акторська майстерність, Уроки вокалу, Риторика, Базовий рівень

5+

Дуже вдячні вашому сайту, що у вашій базі педагогів виявився такий педагог, як Юрій і самому Юрію, що прийняв заявку і почав навчання з сином. Чудова людина, прекрасний педагог, цікава особистість! Чесність, чуйність, тактовність, гумор, ерудиція - всі ці якості притаманні Юрію. Уміє зацікавити і запалити іскру натхнення, зміцнити віру в свої сили і здібності! Так нехай же ніколи не пропаде бажання і далі ділитися всім цим з учнями. Всіх благ!

Відповідь:

Красно дякую!! Сердечне спасибі! Бажаю Вам Щастя і всіх Благ!!!

Надя

5+

18.03.2021

Логопед, Репетитор для дітей

5+

Сину дуже подобається займатися з паном Юрієм. Мені теж подобається, бо син почав слідкувати за своєю вимовою і намагається говорити правильно.

Відповідь:

Шановна пані Надія, велика вам Вдячність та Повага! Бо ж для мене дуже важливий кожний відгук від імен та сердець моїх Клієнтів. Тому, що саме Ви створюєте та формуєте на сайті мій Авторитет і Репутацію, як перед Адміністрацією сайту, так і перед моїми майбутніми Учнями, які завдяки відгукам Людей, (які вже пройшли навчання під моїм дружнім керівництвом та сумлінною опікою), приймають тверде рішення обрати саме мене своїм Педагогом та Вчителем, в тій чи іншій дисципліні, які представленні в моєму резюме на платформі даного Порталу! Одже, ще раз, щиро вам Дякую, бажаю вам ЩАСТЯ та Здоров'я, і до скорої Зустрічі, шановна пані Надія! ! !

Юра Саварин

5+

15.02.2021

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Уроки з Юрієм збагачують сприйняття світу. Чудовий, вдумливий, досвідчений, приголомшливий ВИКЛАДАЧ. Направляє в потрібне русло та завжди задоволенням допомагає. В дні коли немає уроків надсилає додатковий матеріал та контролює його освоєння. Це душевний ВИКЛАДАЧ, котрий передає величезну кількість енергії під час уроку. Завжди приділяє максимальну кількість вільного часу учневі. Допомагає розкривати свою особистість. Перед початком занять з Юрієм, я сам в повній мірі не розумів, що саме мені потрібно, а Юрій з перших хвилин допоміг мені знайти ті речі в своїй особистості, мовленні, психологічному стані, котрі потрібно виправити та піднімати на новий рівень, чим ми з Юрієм і займаємось. Маю надію, що мій відгук допоможе людям зрозуміти, що це ВИКЛАДАЧ на рівні Тих, котрі вчили А. Македонського завойовувати світ. Тому хто хоче покорити світ , звертайтесь. Низький поклін , і велика вдячність. До нових зустрічей.

Відповідь:

ОГО!!! Мені здається, що Вам уже не потрібен Викладач! Такі Пристрасті, Харизма і Красномовство, що аж Дух захватує! Дякую, шановний пане ЮРіЮ! Щиро і дуже Дякую!!!

Анна

5+

09.04.2021

Логопед, Базовий рівень

5+

Юрій Андрійович висококваліфікований викладач. Нові методики.

Відповідь:

Абсолютно точно та вірно! Підписуюсь під кожним Вашим Словом!! І без сорому, та з вишуканою гідністю, підкреслюю, що дійсно являюсь, саме як Ви сказали, Висококваліфікованим Викладачем з Новими Методиками!!! Ця позиція мене повністю влаштовує та надихає на подальшу перспективу Розвитку та Вдосконалення у моїй допомозі ЛЮДЯМ, при вирішенні їх проблем та ситуацій. Сердечно Дякую, і до Зустрічі!

Микита

5+

03.11.2020

Гра на гітарі, Акторська майстерність, Уроки вокалу, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Відмінний викладач!

Відповідь:

Танго танцюють двоє, Сер! Я відмінний Викладач, тому що Ви не менш відмінний УЧЕНЬ! Дякую, і до наступної зустрічі, пане Миколаю. P/S: і врешті решт, вчіть іспанську "Малаґенью", скільки вже ми можемо її пиляти? Треба ж опановувати і інші напрямки Фламенко! Чекаю. .

Влад

5+

16.12.2020

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5+

Все було чудово. Тверда - 5.

Відповідь:

Щиро та сердечно дякую за найвищу оцінку моїй праці та старанням! ! !

Наталя

5

17.12.2020

Акторська майстерність, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для дітей

5

Хороший вчитель - доступно пояснює, говорить простими, але зрозумілими словами.

Відповідь:

Шановна пані Наталя, надзвичайно приємно отримати від Вас позитивний і теплий відгук, який доказово та наочно підкреслює сумлінність і результативність моєї праці та методики навчання під моїм дружнім керівництвом! Дякую!! Будьте здорові та нехай Вам та щастить!

Таісія

5

13.07.2020

Логопед, Репетитор для дітей

5

Юрій дуже чудовий логопед! Одним словом - професор! Нам дуже пощастило з таким відповідальним викладачем! Мені як мамі дуже подобається віддача на всі 100%, а син ходить на заняття із задоволенням, для мене це дуже важливо! Ми будемо продовжувати свої уроки у Юрія, зараз з сином вчимо ті букви та звуки, які не вимовляли раніше, результат єсть! Юрій, дякую Вам велике за вашу працю, відданість та професійність! Бажаю Вам в майбутньому успіхів та процвітання, Ви заслуговуєте на саме краще!

Відповідь:

ОГО-о-о!! Щиро Вам Дякую за таку приємну та емоційну оцінку моїй сумлінній Праці та моїм завзятим Старанням! Але, як-то кажуть, Танго танцюють двоє: старається Ваш Син, ну а я лише йому допомагаю і направляю на правильний Шлях. Головне щоб наші Заняття та Навчання відбувалися від Серця до Серця, як-то кажуть, від Душі до Душі, і це, слава БОГУ, нам вдається! ! !

Єлизавета

5+

31.07.2020

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

Юрій Андрійович - дуже душевний і відповідальний репетитор! Дуже добре готує до вступу, висилає поштою додаткові завдання. Велика подяка репетитору!

Відповідь:

Велика Вам Подяка за теплі слова і конкретні підкреслення, що до моєї сумлінної та відповідальної роботи! Щиро Вам Дякую, шановна пані Єлизавето, нехай Вам Здоровиться та Щастить, на всіх дорогах Вашого особистого та професійного Життя! ! !

Наталія

5+

22.06.2020

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Юрію подобається його робота, а це дуже важливо для викладача. Енергійна, емоційна людина, намагається всьому, що знає, навчити учня. Раджу Юрія як викладача, що максимально хоче передати знання.

Відповідь:

Сердечно Дякую та підписуюсь Розписом своєї Професійної Якості під кожним словом пані Наталії! Шановні Друзі, звертайтесь до мене в контексті всіх тих Дисциплін та Наук, які я представляю як Майстер, Вчитель, та Ваш вірний Помічник у сфері Творчості, Бізнесу, соціального або особистого Життя. І даю Вам свій Персональний Гарант Успіху в Навчанні, що Ви на 100% НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!!! До зустрічі. . .

Олександр

5

Логопед, Базовий рівень

5

Юрій прекрасний логопед, з логопедії вже прозаймався 3 мiсяця i можу рекомендувати цього викладача. Рекомендую всім, хто бажає покращити свої комунікативні, лідерські та акторські навики!

Відповідь:

Щиро Дякую Вам Олександре!!! І я також, Всім рекомендую себе як Педагога - Логопеда, Майстра Риторики, та Вчителя з Майстерності Актора та Психології. Моя Кваліфікована Допомога стане в пригоді саме тим Людям, хто бажає покращити свої Комунікативні, Лідерські та Акторські навички, отримати Комплексну Систему Розвитку своєї Особистості, та досягнути такого бажаного нами Успіху, Щастя і Перемог!

Дмитро

5+

28.04.2020

Риторика, Підвищення майстерності

5+

Дуже тлумачний репетитор в області риторики, плюс хороший психолог. На першому ж занятті чітко визначив всі мої недоліки над якими потрібно працювати. Рекомендую.

Відповідь:

ПСИХОЛОГіЯ (також, як Теорія та Практика) — це Фундаментальні Основи, на яких тримається Царство будь-якого Предмета чи Дисципліни! Дякую, Дмитре, що виділили в моєму Персональному Образі, вищезгадані позитивні Сторони та вагомі Плюси! Продовжуємо Навчатися та розвиватися далі. . .

Наталі Герман

5

20.03.2020

Риторика, Базовий рівень

5

Юрій досвідчений, відповідальний викладач, його роботою ми повністю задоволені.

Відповідь:

Спасибі Вам за теплі і приємні слова, та за адекватну оцінку моїм Старанням та сумлінній Праці. Тому рішуче продовжуємо далі крокувати вперед, по творчій драбині Акторської Майстерності, і сміливо дивимося в горизонт наших майбутніх Звершень та Перспектив, під прапором Цариці Знання — її Величності "РИТОРИКИ"!

Алла

5+

11.12.2019

Акторська майстерність, Репетитор для дітей

5+

Чудовий викладач. Заняття проводить змістовно і цікаво.

Відповідь:

Щиро дякую! Спасибі!!!

Анна

5

05.12.2019

Акторська майстерність, Репетитор для дітей

5

Хороші, цікаві уроки. Індивідуальний підхід до учня.

Відповідь:

Дякую за відгук. Спасибі!!!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки