Репетитор - Яна П. id:43986

«Репетитор з результатом 200 по хімії, 197 з біології, досвідом 5 років для школярів, абітурієнтів, студентів! Допоможу з поясненням, підготовкою до ЗНО.»

200 грн/год

Яна П.

id: 43986

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний медичний університет ім. Богомольця (НМУ)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2022

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Підготовка до олімпіад Університетські курси

Про себе

Пропоную допомогу по хімії, біології в освоєнні навчального матеріалу, підготовці до контрольних, ДПА, ЗНО, ЗНО, іспитів в університеті. Також займаюся підготовкою рівня університету по біохімії, біоорганічної хімії, фізіології, біології, медичної хімії, анатомії.
Викладаю вже 5 років, заняття можливі як очно в спеціалізованому кабінеті для занять, так і на онлайн платформі з інтерактивною дошкою.

Мій власний результат ЗНО з хімії - 200 балів, біології - 197
закінчила ліцей з поглибленим вивченням математики і природничих наук із золотою медаллю. Маю підсумковий бал 12 по всім природно-математичних дисциплін.
Крім того є багаторазовим переможцем міських та обласних олімпіад з хімії, біології; учасником 4 етапи (Всеукраїнської) олімпіади з біології, призер Малої академії наук (2015) і переможець Всеукраїнського нейроконкурса «Нейро 2016», переможець 2 і 3 етапи олімпіад з хімії 2014-2016
У 2015 році проходила навчання з природничих наук (naturwissenschaften) від Гете-Інституту, Німеччина
Зараз я студентка НМУ ім. О.О.Богомольця та маю високі бали (5) з даних дисциплін, безліч наукових робіт і виступів на конференціях по біохімії, фізіології і медичним дисциплін.

Я регулярно відвідую тренінги для викладачів, освоюю навички роботи як з дітьми різного віку, так і з дорослими; Завдяки своєму досвіду виробила власну методику, якої користуюся вже 5 років. У стрічці фотографій можете побачити кілька відгуків про роботу.

У своїй роботі використовую авторські конспекти, власні схеми, величезна кількість тестового матеріалу, відеофайли, електронні підручники, завдання різних рівнів складності, в тому числі власне створені.
Учнів чекає розбір всіх питань для ЗНО, регулярна перевірка рівня знань, поради, як успішно здати ЗНО і вступити в омріяний ВНЗ. Також підбирається індивідуальний підхід до кожного учня, відслідковується динаміка занять і здійснюється регулярна зворотній зв'язок з батьками.

Фізіологія - деталі про досвід викладання:

Маю високий бал на ЗНО - 197 балів, маю високу 5 ( А) за фізіологію в університеті, є учасником секції фізіології НМУ Богомольця, маю підготовлені схеми для пояснення матеріалу і підготовки.

Анатомія - деталі про досвід викладання:

Маю високий бал на ЗНО - 197 балів, маю високу 5 ( А) за анатомію в університеті, маю підготовлені матеріали для пояснення матеріалу і підготовки.

Біохімія - деталі про досвід викладання:

Маю 200 балів з хімії на ЗНО, регулярно оновлюю знання з біохімії, у тому числі використовуючи закордонні підручники. Допоможу з поясненням матеріалу та підготовкою.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

10 відгуків з середньою оцінкою 4.9

Хімія, 7 - 9 класи

Займаємося один місяць, моя мета, щоб син засвоїв ази Хімії. Продуктивність занять покаже семестрова оцінка :). На даному етапі можу сказати, Яна володіє організаційними навичками, вміє направити учня в потрібне русло. Матеріал дається доступно для розуміння дитини. Урок проходить у вигляді діалогу, що змушує дитину думати і брати активну участь. Рекомендую. Завдяки Яні я тепер знаю, що Хімія не так страшна :)

Хімія, Університетські курси

Чудовий контакт з учнем. Відповідне і високопрофесійне ставлення до своєї роботи, добре знання предмета і вміння зацікавити ним. Все чітко і зрозуміло.

Біологія, Підготовка до ЗНО

Хороший репетитор, заняттями задоволена.

Хімія, Університетські курси

Яна дуже добре пояснює матеріал, дохідливо роз‘ясняє тему. Мотивує навчатись. Також Яна ввічлива та завжди вчасно розпочинає урок.

Хімія, Університетські курси

Відмінний репетитор, який знає свій предмет. Оперативно допомогла розібратися з темою. Дуже дякую!

Біохімія, Університетські курси

Яночка молодий, компетентний репетитор, всі побажання виконує добросовісно, з предмету біохімія дуже допомогла у виконанні лабораторних робіт.

Хімія, Англійська мова, Університетські курси

I am really satisfied with my tutor. She has made my studying a lot easier. I recommend her as a excellent tutor!

Хімія, 10 - 11 класи

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені її роботою

Хімія, Університетські курси

Залишилася дуже задоволена репетитором. У нас було всього кілька занять, але вони значно допомогли підтягнути хімію в університеті і успішно закрити іспит на сесії) дівчина дуже приємна і вихована, спілкуватися було легко і невимушено. У разі чого, обов'язково ще вдамося до послуг яни)

Хімія, 7 - 9 класи

Спасибі велике. Нам дуже подобається займатися з Яною. Дуже уважний викладач. Все добре пояснює. Синові цікаво займатися, хоча хімію, відверто, не любив... Дякую.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

В статті я поділилася порадами, які мені дуже допомагають. Сподіваюсь, і для Вас вони будуть корисними!

Поради від мене не тільки як від викладача, але й як від людини, яка сама складала ЗНО пару років тому)

В этой статье я поделюсь секретами о том, как мне удалось получить свои 200 баллов на ЗНО по химии

Схожі анкети Київ

Анна Д.

Репетитор з біології, німецької та англійської мови. Поєдную любов до точних наук та мов, руйную стереотипи про гуманітарний склад мислення.

300грн/год
200грн/год

Альона В.

Репетитор з біології, викладаю біологію учням та студентам

5
170грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Яна П. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Хімія
 2. Біологія
 3. Анатомія
 4. Фізіологія
 5. Біохімія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 200 грн/год.