Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Аліна В. id:44750

Аліна В.

350 грн/год

Аліна В.

«Репетитор онлайн з французької мови»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Освіта - Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, факультет іноземних мов.
Моє кредо: " Ніколи не треба зупинятися на досягнутому результаті, завжди треба рухатись вперед. Хто не пробує – у того не виходить."
Викладання для мене - це не професія, це стиль мого життя, моє покликання. Я завжди щиро вірю в успіх кожного з моїх учнів. Яке ж щастя бачити радість в очах учнів після успішного завершення курсу, зданого на "відмінно" іспиту, після чого людина раз і назавжди забуває про мовний бар'єр. Тож, вивчити іноземну мову можна цікаво та легко, за допомогою ілюстративних, відео та аудіо матеріалів, використовуючи комунікативний підхід та розвиваючи креативне та творче мислення. Важливим принципом є перехід від простого до складного, розуміння, а не зубріння. І звичайно ж- зацікавленість, це може бути власне хобі, подорож, книга, улюблений фільм, серіал, музика, знайомство, спорт, кулінарія та будь-що, що вас зацікавить.
Я з радістю допоможу вам засвоїти французьку мову, разом, спільними зусиллями, ми досягнемо вашу мету.

Освіта:

Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), магістр, 2020

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

63 відгуків про Аліна В.

5/5

5+

40

5

23

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Юля

5+

29.06.2022

Французька мова, Розмовна мова

5+

Я вперше звернулася до онлайн репетитора. Французьку мову почала вчити з нуля, але дякуючи Аліні Вікторівні вже досягла досить високих результатів. Методи викладання репетитора є дуже цікавими. Вона використовує аудіофайли, матеріал сприймається легко і просто. Все, що є незрозумілим Аліна Вікторівна пояснює дуже доступно і змістовно. Хочу подякувати їй за хорошу роботу.

Влада

5+

21.04.2022

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже дякую Аліні за заняття! Вся робота підібрана індивідуально під учня і його рівень, всі побажання при початку навчання також були враховані. Дякую!

Світлана

5+

18.11.2021

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Вперше почала вивчати французьку мову і дуже боялася, але з Аліною все виявилося цікаво і просто. Легка в спілкуванні, матеріал подає доступно та зрозуміло. Час на граматику, говоріння та лексику розподіляє дуже вдало. Я безмежно рада, що маю такого викладача.

Наталія

5+

21.04.2022

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Робота з Аліною для мене стала дуже корисною. Високий професійний рівень викладачки дозволив підтягнути розмовну навичку і швидкість мови. У роботі Аліна використовує індивідуальний підхід до занять. Враховує всі мої побажання, а я дуже прискиплива студентка :) Аліна дуже чуйна педагогиня, з якою приємно ще спілкуватися як з людиною. Відповідає на додаткові питання під час вільний від занять. Спасибі їй велике за корисні заняття, що проходять в атмосфері дружелюбності і підтримки. Дуже рекомендую Аліну як хорошу професійну викладачку французької мови!

Максим

5+

10.01.2022

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Дуже добрі пояснення, завдання і матеріали. Викладач допомогла суттєво покращити навички усного спілкування і словниковий запас.

Анастасія

5+

05.10.2021

Французька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Дуже хороший репетитор. Гарно пояснює, приділяє увагу всім аспектам мовлення.

Софія Балюк

5+

08.06.2021

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Заняття проходять дуже комфортно, доступна подача матеріалу в сукупності з приємним "людським" спілкуванням. Безумовно рекомендую всім, хто цікавиться репетиторами з французької мови.

Олена

5+

03.11.2021

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Аліна Вікторівна – це учитель нового покоління, гарний спеціаліст, досвідчена і дуже позитивна, має своє бачення подачі французької мови, чудова вимова. Займається з моєю донькою 6 місяців за програмою 6 класу. Пунктуальна, завжди йде на зустріч, прислухається до потреб учениці. Відповідально готується до уроку, матеріал дуже цікавий, подає зрозуміло та розширено. Донька займається із задоволенням, вчитель легко знайшла спільну мову, тому у вивченні французької мови значний прогрес. Дуже вдячні, плануємо навчатися далі.

Анастасія

5+

08.12.2021

Французька мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2

5+

Прекрасний викладач! Я її просто обожнюю. З радістю рекомендую!

Корнієнко Світлана

5+

25.06.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

З Аліною Вікторівною займаюся близько п‘яти місяців, розпочинала вивчення французької з нуля, хоч і мала французьку в школі протягом семи років. Зараз мої знання значно покращились, тому що навчання структуроване, регулярне та поступове. Пані Аліна чітко викладає матеріал і завжди пояснює незрозумілі моменти. У нас багато домашніх завдань, завдяки яким можна закріпити знання. Також на заняттях ми багато розмовляємо ще з перших уроків і таким чином поступово пропадає страх говорити. У мене є досвід співпраці з репетиторами, тому що вже вивчала дві іноземні мови. Тому роботою з Аліною Вікторівною повністю задоволена і всім рекомендую, через її індивідуальне ставлення до кожного, цікаві уроки та відповідальність за прогрес учнів.

Дар'я

5+

24.02.2021

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Ми з Аліною займаємося близько 2-х тижнів і я дуже задоволена заняттями. Уроки ретельно сплановані, але при цьому відчувається гнучкість викладача - тобто, можна зробити ухил на розмовну частину або розібрати незрозумілі моменти в граматиці прямо під час заняття. В цілому, все організовано так, щоб учневі було цікаво і максимально комфортно. Таке ставлення репетитора Аліни цінно, тому зі свого боку je la recommande vivement. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю ❤

Roksolana

5

19.03.2021

Французька мова, Носій мови, Рівень B1-B2

5

Я шукала викладача, який би володів французькою на рівні носія, оскільки мій рівень вже В1-В2, мав філологічну профільну освіту та міг би пояснити українською граматику чи перекласти незрозумілі слова, в разі потреби. І ось так я вибрала Аліну. Аліна справді відповідає моїм очікуванням - вона цілий урок говорить французькою, перекладає невідомі слова на українську, якщо необхідно, а також пояснює граматику українською за потреби. Також Аліна має багато додаткових плюсів - вона погодилася на мій графік занять на ранковий час і завжди приходить вчасно, з нею досить комфортно психологічно, адже вона підлаштовується під потреби, ритм навчання, зайнятість учня. На даному етапі я повністю задоволена Аліниною роботою.

Selena Moon

5+

26.02.2021

Французька мова, Рівень C1-C2

5+

Я дуже задоволена Аліною як викладачем французької мови. Вона прекрасний викладач У неї незвичайний рівень французького і чудове вимова. Її терпіння і відданість справі просто фантастичні. Вона завжди вчасно і завжди добре підготовлена. Головне. Вона може викладати на будь-якому рівні: зараз у неї уроки беруть обидві дитини (15 і 8 років), один на просунутому академічному рівні, а другий з нуля. Вона дуже добре викладає обидва рівня . Обидві дитини дуже задоволені учителем, отримують задоволення від навчання і хочуть продовжити уроки. Вона дуже гнучка та адаптується до потреб учнів. Мій малюк - гіперактивний дитина, тому не багато вчителів можуть утримати його на місці і зацікавити. Мій старший вивчає академічны французьку мову і повинен готуватися до іспиту DELF. Він називає Аліну своєю секретною зброєю, щоб домогтися успіху у французькому. Він дуже задоволений уроками Аліни, і ми бачимо значний прогрес. Вона охоплює всі аспекти: читання; розмова, аудіювання та здатність розуміти на льоту. Я дуже рада, що вона також використовує французький для пояснення матеріалу і переключається на іншу мову тільки тоді, коли учень просить про це. Це дуже правильний метоод вивчати мови! Уміння вільно говорити і розуміти швидку мову є найбільш важними для мов, і ми бачимо хороший прогрес і в що вражає. Важливо відзначити, що вона представляє нові матеріали як конструкції і фрази, а не як окремі слова, що є кращим способом вивчити нову мову і особливо французьку мову. Вона дуже ефективно використовує час, сповнена ентузіазму. Вона може пояснювати концепції дуже простими словами, які спрощують запам'ятовування. Вона використовує широкий спектр матеріалів в самому різному форматі, щоб домогтися максимального результату. Дуже складно знайти хорошого вчителя для старших класів (особливо для гіперактивних дітей), і я думаю, що нам з Аліною дуже пощастило, вона - скарб.

Вероніка

5+

23.02.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Більше місяця займаємося, все дуже подобається! Матеріал дуже якісно подається, а під час кожного уроку завжди доброзичлива атмосфера, що, звичайно ж, дуже сприяє і розслабляє. Дуже рада співпраці!

Наталія

5

19.03.2021

Французька мова, Рівень B1-B2

5

Аліна використовує багато різних джерел, сучасні матеріали. Заняття проходять досить інтенсивно і різноманітно, час використовується максимально продуктивно! Рекомендую репетитора, якщо ви мотивовані досягти результатів швидко і готові багато працювати.

Марина

5+

21.02.2021

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Я почала вивчати французську з нуля, і шлях в мене довгий, тому розраховую на довгу співпрацю. Ми працюємо у швидкому темпі. Я викладач декількох мов і знаю, що мені потрібно. Аліна відповідає моїм стандартам! Я дуже задоволена співпрацею!

Світлана

5+

28.02.2021

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Дуже задоволена професіоналом та чудовою людиною. Після першого заняття хочеться продовжувати навчання далі і далі, бо матеріал подається різними способами, пояснення прості й зрозумілі, відчувається підтримка на кожному кроці.

Максим

5+

19.02.2021

Французька мова, Розмовна мова

5+

Займаюся з Аліною французькою близько місяця, все влаштовує, викладач компетентний і пунктуальний. Працюємо над лексикою і словниковим запасом, робимо все необхідне, щоб подолати розмовний бар'єр. Викладач вимогливий, розбираємо всі незрозумілі моменти досконально. Упевнений скоро зможу заговорити! Рекомендую цього викладача!

Ольга

5+

09.01.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Аліна - професійний репетитор. Цікаво і грамотно доносить інформацію, яка добре сприймається. Я всім задоволена. Спасибі! І велике спасибі вашому сайту!

Юлія

5+

25.02.2021

Французька мова, Інформатика, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Хочу залишити відгук про наш викладачі Аліна Верінчану. Моя донька почала вивчати в школі французьку і у нас виникли труднощі в розумінні, вимові і так само бажанні робити домашнє завдання, але завдяки Аліні, моя дочка полюбила цей предмет і чекає урок із задоволенням. Аліна відмінний викладач, відповідальна, все пояснює легко і доступно. І я рада, що саме вона займається з моєю дочкою.

Лариса

5+

08.12.2020

Французька мова, Рівень C1-C2

5+

Не можу не залишити відгук про мого найкращого репетитора з французької мови рівня С1-С2-Аліну Вікторівну. Перш за все, я перепробувала багатьох репетиторів з сайта, ціна яких була просто космічною, але дійсно покращення саме рівня С1-С2 не було. Саме з Аліною Вікторівною я дуже швидко відчула реальний результат. Я працюю у Бельгії вже 2 роки, тому впевнено можу сказати, що цей репетитор вільно володіє французькою мовою, так як неодноразово допомогала мені спілкуватися з моїми колегами по роботі та навіть здійснила професійно деякі переклади. Щодо уроків, вони дуже змістовні та ефективні. Це дійсно індивідуальний підбір матеріалів саме того рівня, який вам потрібен. Викладач акцентує увагу на всі аспекти мови, ми й слухаємо аудіо, й вчимо нову лексику, й розбираємо нові теми з граматики та розвиваємо розмовну практику, завжди цікаво та час проходить дуже швидко. Водночас, хочу похвалити викладачку за розклад занять, ми закріпили 2 дня в неділю та працюємо за цим зручним графіком. Багато людей не знають, що викладачі самі виставляють ціну на сайті, тому помиляються, вважають що чим ціна вища, тим кращий репетитор, це не так, читайте відгуки. Спробуйте побувати хоча б на одному уроці пані Аліни, ви точно не пожалкуєте. Це той випадок, коли молодий вік тільки допомагає енергійно, професіонально, на найвищому рівні здійснювати уроки. Тепер, вивчаючи ще якусь іноземну мову, буду вибирати тільки молодих спеціалістів. Дякую Букі що я змогла знайти викладача своєї мрії, чекаю з нетерпінням наступне заняття

Вероніка

5+

19.02.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена роботою з викладачем. Багато працюємо над говорінням і граматикою. Бачу прогрес у своїх знаннях і рівні володіння мовою. Викладач завжди йде на зустріч і тепло відкликається на прохання і пропозиції.

Ліна

5+

29.12.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже рекомендую! Завжди дуже динамічно і цікаво!

Юля

5

02.12.2020

Французька мова, Розмовна мова

5

Аліна - дуже приємна та розуміюча людина. Інколи у нас були неспівпадіння щодо часу занять, але ми це вирішували. Рекомендую Аліну для початкового та середнього рівня вивчення французької. Merci beaucoup pour votre service buki:)

Анна

5

23.04.2021

Французька мова, Репетитор для початківців

5

Аліна - дуже гарний репетитор, вона має високий рівень знань, досвідчена, відповідальна.

Аліна

5+

27.11.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Аліна Вікторівна - чудовий викладач! З нетерпінням чекаю нашого кожного уроку! Наші уроки проходять позитивно та непомітно швидко. Аліна врахувала всі основні моменти, які для мене є важливими і склала чудову програму нашого навчання. Я дуже рада, що знайшла такого прекрасного вчителя! Дякую!

Сергій

5

27.10.2020

Французька мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5

Задоволений викладачем. Доступно пояснює матеріал. Ввічлива та компетентна. Уроки проходять цікаво. Дитині подобаються уроки. Чекає на нове заняття. Рекомендую.

Юлія

5+

11.12.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже подобаються уроки з Аліною, а особливо індивідуальний підхід до клієнта, завжди є відповіді на мої запитання з приводу мови. Так само хочеться відзначити, що у репетитора відмінна французька! Графік завжди можна коригувати, що дуже зручно. В цілому, планую і далі займатися, тому що все доступно і зрозуміло.

Вікторія

5+

07.10.2020

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Неймовірно кваліфікаваний викладач! Дуже приємно та комфортно з нею працювати!

Альона

5+

05.10.2020

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Можу впевнено сказати, що пані Аліна легко знайшла підхід до мого сина шестикласника, з яким займається французькою мовою. Заняття системні, результати відображені у шкільних оцінках та впевненості сина. Дитина із превеликим задоволенням відвідує заняття! Рекомендую викладача!

Анастасія

5+

06.08.2020

Французька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Дуже гарний репетитор, спокійна, відповідальна, вміє зацікавити. Я дуже задоволена

Aнна

5+

31.08.2020

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Доброго дня! Я шукала репетитора по французькій мові і на вашому сайті прочитала про Аліну Вікторівну. У неї багато відзнак і вона знає багато мов. Аліна Вікторівна мені сподобалась і ми з першого заняття знайшли спільну мову. Дуже легко подається матеріал та швидко засвоюється. Заняття минають дуже швидко і хочеться ще займатись. Раджу всім займатися французькою тільки з Аліною Вікторівною.

Юлія

5

07.09.2020

Французька мова, Розмовна мова

5

Хороший вчитель з індивідуальним підходом! Сумлінно виконує свою роботу, враховуючи всі побажання. Дякую.

Анна

5+

17.12.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена роботою репетитора, наразі ще співпрацюємо.

Марина

5

13.07.2020

Румунська мова, Вступ за кордон

5

Співпрацею з Аліною Вікторівною задоволена.

Денис

5

22.07.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Незважаючи на юний вік, Аліна є дуже кваліфікованим фахівцем з чималим досвідом викладання. Дуже пунктуальна і відповідальна людина. Матеріал подається дуже просто і доступно. Звертається увага на особливості мови. Процесом навчання повністю задоволений. Рекомендую.

Євгенія

5+

26.06.2020

Французька мова, Граматика

5+

Чудовий викладач, добре все пояснює, дуже приємно працювати.))

Алла

5

07.08.2020

Румунська мова

5

Найкраща компанія та кваліфікований репетитор. Заняттями та результатами задоволена. Рекомендую.

Ян

5+

10.07.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Аліна Вікторівна займається зі мною румунською мовою, подобаються заняття з репетитором.

Василь

5+

27.04.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Дуже задоволений. Рекомендую.

Ірина

5

16.06.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5

Співпрацюємо й на сьогодні, задоволена співпрацею.

Валерія Гетьман

5

24.06.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5

Все дуже добре, дуже доступно, хвалю! Репетитор чудовий!

Катерина

5+

08.07.2020

Французька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитор чудовий. Володіє добре французькою та вміє підібрати цікавий та корисний матеріал для учня. Завжди знаходить підхід. Раді рекомендувати іншим такого професіонала.

Ірина

5+

23.04.2020

Румунська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший репетитор, задоволена заняттями. Все відмінно.

Алена

5

16.04.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві, Вступ за кордон

5

Аліна Вікторівна відмінний спеціаліст. Заняттями задоволена. Рекомендую.

Володимир

5+

25.03.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Дуже гарний репетитор, відгук можу залишити лише найкращий

Інна

5

02.04.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5

Нема нарікань на викладача.

Анна

5

25.12.2019

Французька мова, 10-11-й класи

5

Гарний репетитор, дуже зрозуміло все пояснює

Катерина

5

15.11.2019

Французька мова, 7-9-й класи

5

Я задоволена роботою викладача.

Володимир

5

21.02.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Відмінний викладач! Всім раджу.

Людмила

5+

18.12.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Аліна - хороший репетитор і приємна дівчина. Заняття мене влаштовують, дякую.

Яна

5+

10.10.2019

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Аліна чудовий викладач, за урок вона встигає дати багато інформації, доступно пояснюючи її, і при цьому вона дає багато прикладів і вправ з допомогою чого матеріал засвоюється краще. Вона звертає увагу на всі види вивчення мови, читання, письмо, розмова і слухання. Знаходить індивідуальний підхід і будує схему занять на основі того, чого хоче досягти учень. Також Аліна дуже приємна і цікава людина. Я завжди з нетерпінням чекаю наших занять!

Нана

5+

20.07.2020

Французька мова, 7-9-й класи, Рівень А1-А2

5+

Аліна вже рік займається з моєю донькою французькою мовою за програмою місцевої гімназії в Швейцарії, допомагає готується до численних тестів. Після початку занять у дочки відразу ж підвищилися оцінки з французької і навіть вчителька в гімназії це зазначила. Ми дуже задоволені і будемо продовжувати далі займатися.

Сергій

5+

08.10.2019

Румунська мова, Репетитор для початківців

5+

Відмінний викладач! Рекомендую!

Дмитро

5

05.10.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Професійний, хороший репетитор. Провели пару уроків. На даний час припинив навчання в зв'язку з тим, що знайшов у своєму місті викладача, з яким маю індивідуальні уроки. Без скайпу, а прямі зустрічі.

Володимир

5

23.05.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Репетитор чудовий викладач та людина. Всім задоволений.

Станіслав

5

07.07.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Співпраця з репетитором вдала, рекомендую викладача.

Олександра

5

27.03.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Аліна Вікторівна займалась зі мною румунською мовою, хороший викладач.

Віктор

5

11.06.2019

Румунська мова, Розмовна мова

5

Мені подобається викладач. Оцінка 5

Тетяна

5

04.06.2019

Французька мова, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2

5

Викладач уважна, викладає доступно і цікаво, дитина дуже задоволена!!

Оксана

5+

31.05.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Дуже хороший педагог. Уроками задоволена, дякую!

Володимир Рой

5+

25.05.2019

Румунська мова, Вступ за кордон

5+

Все чудово. Задоволений на всі 100.

Роксолана

5

28.05.2019

Румунська мова, Репетитор для початківців

5

Проведеними заняттями учень задоволений,педагог висококваліфікований.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Який підхід до вивчення мови слід застосувати під час підготовки до здачі присяги? Що в ніякому разі не потрібно робити? Як досягти успішного результату?

Особливості утворення та вживання минулого часу "passé composé"

Французька мова надзвичайно багата на різні ідіоми та фразеологізми. Для того, щоб володіти іноземною мовою, спілкуватись з носієм мови та не потрапляти в незручну ситуацію, необхідно вивчити та знати якомога більше фразеологізмів.

Відеопрезентація