Репетитор - Аліна В. id: 44750

Перевірений репетитор

Аліна В.

1000 грн/год
1000 грн/год

Репетитор онлайн з французької мови

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Аліна В. 5.0(відгуків: 70)

Репетитор онлайн з французької мови

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Французька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Освіта - Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, факультет іноземних мов.
Моє кредо: " Ніколи не треба зупинятися на досягнутому результаті, завжди треба рухатись вперед. Хто не пробує – у того не виходить."
Викладання для мене - це не професія, це стиль мого життя, моє покликання. Я завжди щиро вірю в успіх кожного з моїх учнів. Яке ж щастя бачити радість в очах учнів після успішного завершення курсу, зданого на "відмінно" іспиту, після чого людина раз і назавжди забуває про мовний бар'єр. Тож, вивчити іноземну мову можна цікаво та легко, за допомогою ілюстративних, відео та аудіо матеріалів, використовуючи комунікативний підхід та розвиваючи креативне та творче мислення. Важливим принципом є перехід від простого до складного, розуміння, а не зубріння. І звичайно ж- зацікавленість, це може бути власне хобі, подорож, книга, улюблений фільм, серіал, музика, знайомство, спорт, кулінарія та будь-що, що вас зацікавить.
Я з радістю допоможу вам засвоїти французьку мову, разом, спільними зусиллями, ми досягнемо вашу мету.

Освіта:
Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

70 відгуків про Аліна В.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

24

5+

46

Лілія

5+

07.04.2024

Французька мова, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2

5+

Я дуже задоволена співпрацею і викладанням нашого репетитора Аліни Вікторівни для мого сина Власа. Він радісно і самостійно виконує всі завдання для всіх уроків без нагадування. Йому подобається вивчати французьку мову з Аліною, тому що йому легко і зрозуміло.💙💛💙💛💙💛💙💛... більше»
Зоя

5

19.06.2023

Французька мова, 5-6-й класи

5

Задоволена, претензій немає.... більше»
Оксана

5+

18.06.2023

Французька мова, Розмовна мова

5+

Близько року займаюсь з Аліною вивченням французької мови. Раніше я не вивчала французьку і Аліна допомогла мені опанувати основи які є вкрай важливі. Вона організувала роботу так, щоб було комфортно і ефективно. Також, Аліна доброзичлива та готова допомогти. Неодноразово виручала з перекладом офіційних документів, які мені були необхідні. Рекомендую)... більше»
Sophie

5+

15.06.2023

Французька мова, Репетитор для дітей

5+

Аліна - чудовий викладач! Вона терпляча, доброзичлива, вміє мотивувати, дуже розумна та кмітлива. Вона завжди готова простягнути руку допомоги. Мені дуже подобається що ми змогли легко знайти спільну мову, так як Аліна врахувала всі мої побажання. Перед початком занять ми узгодили навчальний план і все чітко структурували. Це значно полегшило моє навчання. Спробуйте хоча б один урок, я гарантую що ви не пошкодуєте та будете займатися й далі з цим професійним викладачем. Кваліфікація вищого рівня!!! Рекомендую!!!... більше»
Віталій

5+

16.08.2022

Французька мова, Репетитор для дітей

5+

Викладач займається з 15-річною дитиною. Роботою викладача дуже задоволені. Заняття динамічні та насичені за змістом, динаміка навчання відповідає нашим побажанням. Матеріал для занять повністю враховує початковий рівень знань дитини. Також усе завжди дуже пунктуально. Викладач заслуговує максимальної оцінки.... більше»
Владислава Сосюра

5+

30.07.2022

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже дякую пані Аліні за заняття! Завдання були різноманітні й індивідуально підібрані для мене. Працювали над різними навичками від говоріння до написання. Повністю задоволена роботою з викладачем та буду продовжувати займатися, адже таке навчання - задоволення!... більше»
Ірина

5+

28.07.2022

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Заняття сподобалися. Аліна враховує побажання щодо занять, зосереджуємося на проблемних місцях і пропрацьовуємо їх. Цікаві і легкі уроки.... більше»
Юля

5+

22.06.2022

Французька мова, Розмовна мова

5+

Я вперше звернулася до онлайн репетитора. Французьку мову почала вчити з нуля, але дякуючи Аліні Вікторівні вже досягла досить високих результатів. Методи викладання репетитора є дуже цікавими. Вона використовує аудіофайли, матеріал сприймається легко і просто. Все, що є незрозумілим Аліна Вікторівна пояснює дуже доступно і змістовно. Хочу подякувати їй за хорошу роботу.... більше»
Влада

5+

21.04.2022

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже дякую Аліні за заняття! Вся робота підібрана індивідуально під учня і його рівень, всі побажання при початку навчання також були враховані. Дякую!... більше»
Наталія

5+

21.04.2022

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Робота з Аліною для мене стала дуже корисною. Високий професійний рівень викладачки дозволив підтягнути розмовну навичку і швидкість мови. У роботі Аліна використовує індивідуальний підхід до занять. Враховує всі мої побажання, а я дуже прискиплива студентка :) Аліна дуже чуйна педагогиня, з якою приємно ще спілкуватися як з людиною. Відповідає на додаткові питання під час вільний від занять. Спасибі їй велике за корисні заняття, що проходять в атмосфері дружелюбності і підтримки. Дуже рекоменду... більше»
Максим

5+

07.01.2022

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Дуже добрі пояснення, завдання і матеріали. Викладач допомогла суттєво покращити навички усного спілкування і словниковий запас.... більше»
Світлана

5+

08.12.2021

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Вперше почала вивчати французьку мову і дуже боялася, але з Аліною все виявилося цікаво і просто. Легка в спілкуванні, матеріал подає доступно та зрозуміло. Час на граматику, говоріння та лексику розподіляє дуже вдало. Я безмежно рада, що маю такого викладача.... більше»
Олена

5+

02.11.2021

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Аліна Вікторівна – це учитель нового покоління, гарний спеціаліст, досвідчена і дуже позитивна, має своє бачення подачі французької мови, чудова вимова. Займається з моєю донькою 6 місяців за програмою 6 класу. Пунктуальна, завжди йде на зустріч, прислухається до потреб учениці. Відповідально готується до уроку, матеріал дуже цікавий, подає зрозуміло та розширено. Донька займається із задоволенням, вчитель легко знайшла спільну мову, тому у вивченні французької мови значний прогрес. Дуже вдяч... більше»
Анастасія

5+

05.10.2021

Французька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Дуже хороший репетитор. Гарно пояснює, приділяє увагу всім аспектам мовлення.... більше»
Анастасія

5+

26.07.2021

Французька мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2

5+

Прекрасний викладач! Я її просто обожнюю. З радістю рекомендую!... більше»
Софія Балюк

5+

16.06.2021

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Заняття проходять дуже комфортно, доступна подача матеріалу в сукупності з приємним "людським" спілкуванням. Безумовно рекомендую всім, хто цікавиться репетиторами з французької мови.... більше»
Корнієнко Світлана

5+

19.05.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

З Аліною Вікторівною займаюся близько п‘яти місяців, розпочинала вивчення французької з нуля, хоч і мала французьку в школі протягом семи років. Зараз мої знання значно покращились, тому що навчання структуроване, регулярне та поступове. Пані Аліна чітко викладає матеріал і завжди пояснює незрозумілі моменти. У нас багато домашніх завдань, завдяки яким можна закріпити знання. Також на заняттях ми багато розмовляємо ще з перших уроків і таким чином поступово пропадає страх говорити. У мене є дос... більше»
Наталія

5

18.03.2021

Французька мова, Рівень B1-B2

5

Аліна використовує багато різних джерел, сучасні матеріали. Заняття проходять досить інтенсивно і різноманітно, час використовується максимально продуктивно! Рекомендую репетитора, якщо ви мотивовані досягти результатів швидко і готові багато працювати.... більше»
Roksolana

5

18.03.2021

Французька мова, Носій мови, Рівень B1-B2

5

Я шукала викладача, який би володів французькою на рівні носія, оскільки мій рівень вже В1-В2, мав філологічну профільну освіту та міг би пояснити українською граматику чи перекласти незрозумілі слова, в разі потреби. І ось так я вибрала Аліну. Аліна справді відповідає моїм очікуванням - вона цілий урок говорить французькою, перекладає невідомі слова на українську, якщо необхідно, а також пояснює граматику українською за потреби. Також Аліна має багато додаткових плюсів - вона погодилася на мій ... більше»
Дар'я

5+

01.03.2021

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Ми з Аліною займаємося близько 2-х тижнів і я дуже задоволена заняттями. Уроки ретельно сплановані, але при цьому відчувається гнучкість викладача - тобто, можна зробити ухил на розмовну частину або розібрати незрозумілі моменти в граматиці прямо під час заняття. В цілому, все організовано так, щоб учневі було цікаво і максимально комфортно. Таке ставлення репетитора Аліни цінно, тому зі свого боку je la recommande vivement. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю ❤... більше»
Selena Moon

5+

24.02.2021

Французька мова, Рівень C1-C2

5+

Я дуже задоволена Аліною як викладачем французької мови. Вона прекрасний викладач У неї незвичайний рівень французького і чудове вимова. Її терпіння і відданість справі просто фантастичні. Вона завжди вчасно і завжди добре підготовлена. Головне. Вона може викладати на будь-якому рівні: зараз у неї уроки беруть обидві дитини (15 і 8 років), один на просунутому академічному рівні, а другий з нуля. Вона дуже добре викладає обидва рівня . Обидві дитини дуже задоволені учителем, отримують задоволенн... більше»
Юлія

5+

24.02.2021

Французька мова, Інформатика, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Хочу залишити відгук про наш викладачі Аліна Верінчану. Моя донька почала вивчати в школі французьку і у нас виникли труднощі в розумінні, вимові і так само бажанні робити домашнє завдання, але завдяки Аліні, моя дочка полюбила цей предмет і чекає урок із задоволенням. Аліна відмінний викладач, відповідальна, все пояснює легко і доступно. І я рада, що саме вона займається з моєю дочкою.... більше»
Вероніка

5+

21.02.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Більше місяця займаємося, все дуже подобається! Матеріал дуже якісно подається, а під час кожного уроку завжди доброзичлива атмосфера, що, звичайно ж, дуже сприяє і розслабляє. Дуже рада співпраці!... більше»
Вероніка

5+

19.02.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена роботою з викладачем. Багато працюємо над говорінням і граматикою. Бачу прогрес у своїх знаннях і рівні володіння мовою. Викладач завжди йде на зустріч і тепло відкликається на прохання і пропозиції.... більше»
Максим

5+

18.02.2021

Французька мова, Розмовна мова

5+

Займаюся з Аліною французькою близько місяця, все влаштовує, викладач компетентний і пунктуальний. Працюємо над лексикою і словниковим запасом, робимо все необхідне, щоб подолати розмовний бар'єр. Викладач вимогливий, розбираємо всі незрозумілі моменти досконально. Упевнений скоро зможу заговорити! Рекомендую цього викладача!... більше»
Марина

5+

12.02.2021

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Я почала вивчати французську з нуля, і шлях в мене довгий, тому розраховую на довгу співпрацю. Ми працюємо у швидкому темпі. Я викладач декількох мов і знаю, що мені потрібно. Аліна відповідає моїм стандартам! Я дуже задоволена співпрацею!... більше»
Світлана

5+

08.02.2021

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Дуже задоволена професіоналом та чудовою людиною. Після першого заняття хочеться продовжувати навчання далі і далі, бо матеріал подається різними способами, пояснення прості й зрозумілі, відчувається підтримка на кожному кроці.... більше»
Ольга

5+

05.01.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Аліна - професійний репетитор. Цікаво і грамотно доносить інформацію, яка добре сприймається. Я всім задоволена. Спасибі! І велике спасибі вашому сайту!... більше»
Лариса

5+

01.01.2021

Французька мова, Рівень C1-C2

5+

Не можу не залишити відгук про мого найкращого репетитора з французької мови рівня С1-С2-Аліну Вікторівну. Перш за все, я перепробувала багатьох репетиторів з сайта, ціна яких була просто космічною, але дійсно покращення саме рівня С1-С2 не було. Саме з Аліною Вікторівною я дуже швидко відчула реальний результат. Я працюю у Бельгії вже 2 роки, тому впевнено можу сказати, що цей репетитор вільно володіє французькою мовою, так як неодноразово допомогала мені спілкуватися з моїми колегами по роботі... більше»
Ліна

5+

27.12.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже рекомендую! Завжди дуже динамічно і цікаво!... більше»
Юля

5

02.12.2020

Французька мова, Розмовна мова

5

Аліна - дуже приємна та розуміюча людина. Інколи у нас були неспівпадіння щодо часу занять, але ми це вирішували. Рекомендую Аліну для початкового та середнього рівня вивчення французької. Merci beaucoup pour votre service buki:)... більше»
Анна

5

11.11.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5

Аліна - дуже гарний репетитор, вона має високий рівень знань, досвідчена, відповідальна.... більше»
Юлія

5+

06.11.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже подобаються уроки з Аліною, а особливо індивідуальний підхід до клієнта, завжди є відповіді на мої запитання з приводу мови. Так само хочеться відзначити, що у репетитора відмінна французька! Графік завжди можна коригувати, що дуже зручно. В цілому, планую і далі займатися, тому що все доступно і зрозуміло. ... більше»
Аліна

5+

02.11.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Аліна Вікторівна - чудовий викладач! З нетерпінням чекаю нашого кожного уроку! Наші уроки проходять позитивно та непомітно швидко. Аліна врахувала всі основні моменти, які для мене є важливими і склала чудову програму нашого навчання. Я дуже рада, що знайшла такого прекрасного вчителя! Дякую! ... більше»
Сергій

5

27.10.2020

Французька мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5

Задоволений викладачем. Доступно пояснює матеріал. Ввічлива та компетентна. Уроки проходять цікаво. Дитині подобаються уроки. Чекає на нове заняття. Рекомендую.... більше»
Вікторія

5+

07.10.2020

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Неймовірно кваліфікаваний викладач! Дуже приємно та комфортно з нею працювати!... більше»
Альона

5+

02.10.2020

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Можу впевнено сказати, що пані Аліна легко знайшла підхід до мого сина шестикласника, з яким займається французькою мовою. Заняття системні, результати відображені у шкільних оцінках та впевненості сина. Дитина із превеликим задоволенням відвідує заняття! Рекомендую викладача!... більше»
Юлія

5

04.09.2020

Французька мова, Розмовна мова

5

Хороший вчитель з індивідуальним підходом! Сумлінно виконує свою роботу, враховуючи всі побажання. Дякую.... більше»
Анастасія

5+

31.08.2020

Французька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Дуже гарний репетитор, спокійна, відповідальна, вміє зацікавити. Я дуже задоволена... більше»
Aнна

5+

29.08.2020

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Доброго дня! Я шукала репетитора по французькій мові і на вашому сайті прочитала про Аліну Вікторівну. У неї багато відзнак і вона знає багато мов. Аліна Вікторівна мені сподобалась і ми з першого заняття знайшли спільну мову. Дуже легко подається матеріал та швидко засвоюється. Заняття минають дуже швидко і хочеться ще займатись. Раджу всім займатися французькою тільки з Аліною Вікторівною.... більше»
Анна

5+

20.08.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена роботою репетитора, наразі ще співпрацюємо.... більше»
Денис

5

21.07.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Незважаючи на юний вік, Аліна є дуже кваліфікованим фахівцем з чималим досвідом викладання. Дуже пунктуальна і відповідальна людина. Матеріал подається дуже просто і доступно. Звертається увага на особливості мови. Процесом навчання повністю задоволений. Рекомендую.... більше»
Нана

5+

17.07.2020

Французька мова, 7-9-й класи, Рівень А1-А2

5+

Аліна вже рік займається з моєю донькою французькою мовою за програмою місцевої гімназії в Швейцарії, допомагає готується до численних тестів. Після початку занять у дочки відразу ж підвищилися оцінки з французької і навіть вчителька в гімназії це зазначила. Ми дуже задоволені і будемо продовжувати далі займатися.... більше»
Марина

5

09.07.2020

Румунська мова, Вступ за кордон

5

Співпрацею з Аліною Вікторівною задоволена.... більше»
Ян

5+

26.06.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Аліна Вікторівна займається зі мною румунською мовою, подобаються заняття з репетитором.... більше»
Євгенія

5+

26.06.2020

Французька мова, Граматика

5+

Чудовий викладач, добре все пояснює, дуже приємно працювати.))... більше»
Алла

5

24.05.2020

Румунська мова,

5

Найкраща компанія та кваліфікований репетитор. Заняттями та результатами задоволена. Рекомендую.... більше»
Ірина

5

30.04.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5

Співпрацюємо й на сьогодні, задоволена співпрацею.... більше»
Василь

5+

26.04.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Дуже задоволений. Рекомендую.... більше»
Валерія Гетьман

5

19.03.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5

Все дуже добре, дуже доступно, хвалю! Репетитор чудовий!... більше»
Катерина

5+

18.03.2020

Французька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитор чудовий. Володіє добре французькою та вміє підібрати цікавий та корисний матеріал для учня. Завжди знаходить підхід. Раді рекомендувати іншим такого професіонала.... більше»
Ірина

5+

23.02.2020

Румунська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший репетитор, задоволена заняттями. Все відмінно.... більше»
Алена

5

23.02.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві, Вступ за кордон

5

Аліна Вікторівна відмінний спеціаліст. Заняттями задоволена. Рекомендую.... більше»
Володимир

5+

25.01.2020

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Дуже гарний репетитор, відгук можу залишити лише найкращий... більше»
Інна

5

16.12.2019

Французька мова, Репетитор для початківців

5

Нема нарікань на викладача.... більше»
Анна

5

26.11.2019

Французька мова, 10-11-й класи

5

Гарний репетитор, дуже зрозуміло все пояснює... більше»
Володимир

5

15.11.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Відмінний викладач! Всім раджу. ... більше»
Катерина

5

15.11.2019

Французька мова, 7-9-й класи

5

Я задоволена роботою викладача.... більше»
Станіслав

5

19.10.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Співпраця з репетитором вдала, рекомендую викладача.... більше»
Володимир

5

11.10.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Репетитор чудовий викладач та людина. Всім задоволений.... більше»
Яна

5+

09.10.2019

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Аліна чудовий викладач, за урок вона встигає дати багато інформації, доступно пояснюючи її, і при цьому вона дає багато прикладів і вправ з допомогою чого матеріал засвоюється краще. Вона звертає увагу на всі види вивчення мови, читання, письмо, розмова і слухання. Знаходить індивідуальний підхід і будує схему занять на основі того, чого хоче досягти учень. Також Аліна дуже приємна і цікава людина. Я завжди з нетерпінням чекаю наших занять!... більше»
Сергій

5+

08.10.2019

Румунська мова, Репетитор для початківців

5+

Відмінний викладач! Рекомендую!... більше»
Олександра

5

05.10.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Аліна Вікторівна займалась зі мною румунською мовою, хороший викладач.... більше»
Людмила

5+

03.10.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Аліна - хороший репетитор і приємна дівчина. Заняття мене влаштовують, дякую.... більше»
Дмитро

5

02.10.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5

Професійний, хороший репетитор. Провели пару уроків. На даний час припинив навчання в зв'язку з тим, що знайшов у своєму місті викладача, з яким маю індивідуальні уроки. Без скайпу, а прямі зустрічі.... більше»
Віктор

5

09.06.2019

Румунська мова, Розмовна мова

5

Мені подобається викладач. Оцінка 5... більше»
Тетяна

5

03.06.2019

Французька мова, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2

5

Викладач уважна, викладає доступно і цікаво, дитина дуже задоволена!!... більше»
Оксана

5+

31.05.2019

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

5+

Дуже хороший педагог. Уроками задоволена, дякую!... більше»
Володимир Рой

5+

24.05.2019

Румунська мова, Вступ за кордон

5+

Все чудово. Задоволений на всі 100.... більше»
Роксолана

5

15.04.2019

Румунська мова, Репетитор для початківців

5

Проведеними заняттями учень задоволений,педагог висококваліфікований.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Який підхід до вивчення мови слід застосувати під час підготовки до здачі присяги? Що в ніякому разі не потрібно робити? Як досягти успішного результату?

Особливості утворення та вживання минулого часу "passé composé"

Французька мова надзвичайно багата на різні ідіоми та фразеологізми. Для того, щоб володіти іноземною мовою, спілкуватись з носієм мови та не потрапляти в незручну ситуацію, необхідно вивчити та знати

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Кармен Б. id: 172448

Кармен Б.

CIAO) Я - дипломований викладач іноземних мов з багаторічним досвідом(25 років) маю сертифікат з італійської мови на РІВЕНЬ С2 Проживала в Італії протягом 10 років - Італійська мова - Французька мова - Румунська мова (РІДНА МОВА)

5
800грн/год
Лілія Б. id: 72380

Лілія Б.

Мене звати Ліля, мені 21 рік. Закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича за спеціальністю "французько-український переклад". Вже близько 2 років проживаю у Франції. Склала іспит на володіння мови - DALF C1.

1200грн/год
Анастасія С. id: 37073

Анастасія С.

Викладаю французьку мову дітям та дорослим. Проживаю та працюю на території Франції протягом 2 років.

5
900грн/год