Репетитор - Вікторія К. id:51032

Вікторія К.

300 грн/год

Вікторія К.

«Перед подачей ЗАЯВКИ ПРОШУ ВНИМАТЕЛЬНО ЧИТАТЬ АНКЕТУ. Делаю акцент на разговорном языке, гарантирую результат. Отвечаю на заявки до 1 часа.»

Предмети

Французька мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

5-6-й класи

Університетські курси

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

DELF, DALF, TCF

Деталі про досвід викладання:

Маю власну програму, що допоможе вам почати говорити за декілька уроків, націлена на результат. Мої учні працюють у світових франкомовних компаніях : La roche, Cartier, Chanel.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Вінниця

Онлайн:

так

Про себе

ДОСВІД: Працюю безпосередньо зі французами, тому впевнено говорю французькою мовою і маю постійний контакт з носіями мови. Маю сертифікат DALF (C1), що свідчить про вільне володіння. Працювала у Женеві у фірмі Cartier

Чому варто саме зі мною займатись французькою мовою:
1)Вже з перших уроків багато приділяю розмовній мові, тому допоможу вам подолати мовний бар'єр;
2)Граматика простими словами;
3) Цікаві й актуальні завдання. Постійно шукаю щось нове, тому лексика и теми для дискусій завжди оновлюються;
4) Професійно готую до сертифікатів рівня C1 (Delf I TCF);
5) Уроки проходять в дружній атмосфері;
6) Підтримую зворотній зв'язок після заняття;

ОПЛАТА: працюю тільки по ПЕРЕДОПЛАТІ.

Графік занять : всі вільні години вказані внизу анкети ( лишились понеділок, вівторок, п'ятниця і неділя по декілька годин )
ПРОШУ МЕНЕ НЕ турбувати, якщо маєте особисті невирішені питання і не знаєте, коли ви хочете почати, а також тим, кого цікавить лише короткострокова співпраця (менше 3 місяців). ТАКОЖ НЕ співпрацюю з дітьми молодше 8 років.

Освіта:

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), спеціаліст, 2016

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер
П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

36 відгуків про Вікторія К.

4.9/5

5+

31

5

4

4+

0

4

0

3

1

2

0

1

0

Володимир

5+

25.08.2021

Французька мова, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволені результатами занять з Вікторією, вона досвідчений і цілеспрямований викладач і працює на результат. Рекомендуємо.

Ольга

5+

23.12.2020

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Ми в захваті! Відповідальна, турботлива! Переживає за успіхи дитини. Індивідуальний підхід. Приємна в спілкуванні. Підбір програми занять під дитину, розуміє, які проблеми в знаннях і намагається їх заповнити!!! Ми і дитина задоволені!!! Оцінки стали кращі!!! Рекомендую!!!

Наталія

5+

19.11.2020

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Висловлюю подяку Вікторії Анатоліївні за приємні та плідні уроки з моєю дитиною (5 клас)!!! Не дивлячись на те, що ми почали все з "нуля", після 2-3 заняття, почали говорити по-французьки. Дивовижний результат! Професійно і грамотно побудовані уроки. За короткий час наздогнали навчальну програму, за якою відставали в термінах. Навчальний матеріал завдяки Вікторії Анатоліївні, засвоюється легко і швидко! Продовжуємо навчання....!!!

Ольга

5+

19.11.2020

Французька мова, Університетські курси

5+

Викладач підбирає матеріал під рівень знань, підхід цікавий, багато часу приділяється на спілкування саме французькою мову, що радує! Дуже задоволена!))

Дар'я

5+

22.10.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена співпрацею з Вікторією, навіть за місяць почала краще сприймати французьку, стало легше говорити та формулювати речення. Зрозуміло та чітко пояснює матеріал, дуже приємно спілкуватися!

Марія Засієнко

5+

23.10.2020

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Чудовий викладач, гарна людина. Відповідальна, пунктуальна, уважна. Знайшла підхід до дитини, дитина (11р) вчить французьку із задоволенням.

Аліна

5+

04.09.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Після тривалої перерви у вивченні французької я вирішила відновити навчання. Довго шукала серед різних репетиторів та нарешті зупинилась на Вікторії - і не помилилась. Спочатку ми закріпили вже існуючі знання, а потім почали потрохи рухатись далі. Більшу частину заняття Вікторія приділяє розмовній французькій, що дозволяє одразу відшліфовувати всі недоліки та виправляти помилки. Письму та граматиці також приділяється достатньо уваги. Окрім того, Вікторія постійно надсилає цікаві домашні завдання (відео, статті на актуальні теми), а також задає цікаві питання для написання невеличких есе та складання усних доповідей. Окрім цього, у Вікторії є дуже багато цікавих матеріалів та схем з вивчення різноманітних тем. Вже з перших занять я відчула результат, якого не помічала протягом майже року вивчення мови раніше у школі. Я Всім рекомендую заняття з Вікторією, якщо хочеться отримувати максимум знань та плідно навчатись заради досягнення своєї мети з вивчення французької!

Олександра

5+

30.08.2020

Французька мова, DELF, DALF, TCF, Рівень А1-А2

5+

Вікторія чудовий викладач! Завдяки їй мої знання з французької стрімко покращуються. Вікторія завжди доступно та зрозуміло пояснює новий матеріал, уважна до деталей. Приємна людина та талановитий викладач! Заняття проходять дуже цікаво та ефективно. Я дуже задоволена результатом.

Розлуцка Олена

5+

19.03.2021

Французька мова, 7-9-й класи

5+

Вікторія дуже талановитий репетитор французької мови, дитина ходить на заняття із задоволенням.

Дар'я

5+

17.08.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена викладачем, чітко викладає матеріал, змушує говорити з самого початку, що допомагає перетнути мовний бар‘єр і страх розмовляти,надає багато цікавої інформації, тому вивчення мови не здається «нудним», підлаштовується під графік учня.

Оксана

5

16.07.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5

Вікторія чудовий викладач. добре знає мову, має багато цікавого матеріалу. Тому заняття всі проходили з користю.

Вадим

5+

29.05.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже хороший учитель. Я займаюся французькою з Вікторією і результат з нуля є вже буквально за місяць. Заняття починаються в обговорений час, завжди займаємося чітко мовою, від теми не відступаємо. Все пояснює зрозуміло, дає матеріал і завдання, що закріплює результат. Дуже задоволена, що вчуся у Вікторії.

Галина

5+

28.05.2020

Французька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Ми з чоловіком уже 2 місяці вчимо французьку з Вікторією і дуже задоволені методикою викладання репетитора. Вікторія пояснює всі теми зрозуміло і конкретно. Заняття завжди починаємо з пригадування минулих тем і опитування, це дуже корисно. Дякую Вам велике!!! :)

Юлія

5+

16.07.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Гарний викладач. Займались саме більш розмовною мовою, добре пропрацювали мовний бар'єр.

Діана

5+

01.05.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена репетитором Вікторією! Вона доступно пояснює матеріал та мотивує на швидке освоєння французької мови. За короткий період часу вона допомогла мені розвинути навики говоріння та розуміння зовсім нової для мене мови. Уроки проходять дуже цікаво та результативно. Тому, я з задоволенням можу порекомендувати Вікторію як репетитора для вивчення французької мови!

Іванна

5

15.03.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5

З Вікторією займаюся французькою 2 місяць. Кожне заняття ми розпочинаємо з конверсації і також обговорюємо нову лексику і граматику. Також після кожного заняття, я отримую цікаві домашні завдання,що в свою чергу теж допомагає засвоїти матеріал швидше і краще. Я дуже задоволена заняттями і рада, що Вікторія мій репетитор)

Марія

5+

24.04.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Вікторія - дуже хороший репетитор і приємна людина !!! Уроки були добре сплановані. Багато практики, багато діючих Лайфхак французької мови. Доступно пояснює. Коли я запланувала вчити французьку мову, я думала, що це дуже складно і результат прийде через великий проміжок часу, але завдяки Вікторії прогрес збільшувався від уроку до уроку. Спасибі тобі велике! Я рада, що ти перший і єдиний мій репетитор)

Люба

5+

19.02.2020

Французька мова, Розмовна мова

5+

Знайшла репетитора Вікторію на цьому сайті buki.com, дуже чудовий репетитор, займаюсь з нею французькою мовою. Мені дуже з нею подобається працювати, не важливо який в тебе рівень знань мови Вікторія знайде до кожного підхід) Все чудово пояснює, вчити з нею французьку мову дуже легко, з нею все зрозуміло)) Чудовий викладач, рекомендую))

Катерина

5+

04.03.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Приємно і зручно працювати, підготовкою задоволена.

Анна

5+

15.04.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Вікторія дуже чуткий та відповідальний викладач. Вона чітко знає свою роботу, та чітко бачить свого ученика як з ним починати заняття з початків. З ії стараннями та чіткою співпрацею - французька мова з рівня 0 виросла до набагато кращого рівня. Вікторія дуже відповідальний, хороший, позитивний викладач. Професійно підбирає ключ до кожного учня. Ми точно будемо продовжувати наше навчання з нею.

Інна

5+

02.04.2020

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже гарний репетитор, чітко і доступно викладає, організована, виявляє ті моменти, які потрібно підтянути по знанням

Ярослав

5+

03.02.2020

Французька мова, Вступ за кордон

5+

Ставлю 5+. Мені дуже подобається як викладач все детально розповідає, якщо щось не зрозуміло, то все тобі кілька раз повторе. Мені дуже подобається навчатися у Вікторії. Я до того і сам вчив, ходив до викладачів, на того результату.

Ангеліна

5+

30.12.2019

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже подобаються заняття з Вікторією. Вона - прекрасна людина, талановитий викладач та цікавий співбесідник. Подання матеріалу добре структуроване! Вікторія підлаштовує матеріал зважаючи на ваші потреби. Також викладач дбає про те, щоб вам було цікаво, тобто може порекомендувати додатковий матеріал, який був би цікавим саме вам і за це просто величезне їй дякую - це важливий момент для того, аби вивчити будь-яку мову!

Людмила

5+

17.12.2019

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Я задоволена викладачем Вікторією. За кілька тижнів занять я значно просунулася у вивченні французької мови і особливо в граматиці. За що велике спасибі Вікторії!!

Наталія

5+

03.12.2019

Французька мова, 7-9-й класи

5+

Дуже вдячна Вікторії за її працю. Перший результат був вже після першого заняття: на фоні оцінок від 1 до 3 з'явилася 7. З перших хвилин вчитель зумів встановити контакт з дитиною, викликати інтерес. Донька з нетерпінням чекає на чергове заняття. Окрема подяка за своєчасне інформування батьків про стан справ, постійний зв'язок. Наші найкращі рекомендації. Вчителю - найкращі побажання.

Ірина

5+

18.03.2020

Французька мова, 10-11-й класи

5+

Дитина дуже задоволена заняттями. Все дуже добре.

Катерина

5+

04.11.2019

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Дуже ввічливий, відповідальний і компетентний викладач. Вікторія добре розуміється в усіх питання стосовно французької, відразу знайшла з нами спільну мову (син вивчає французьку 5 клас). Будемо продовжувати займатися, дуже задоволені, що нам запропонували саме Вікторію.

Марія

5+

28.10.2019

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Займаюся відносно недавно з Вікторією французькою мовою. Репетитор підходить індивідуально до потреб учня і його можливостей. Вікторія дуже приємна в спілкуванні, дуже просто та доступно пояснює. Хоча недавно почала займатися, але з Вікторією французька не здається вже і такою складною) Рекомендую всім!

Карина

5+

20.12.2019

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач. Співпрацюємо вже близько трьох місяців. Успішно склала іспит на рівень А1. Планую і надалі співпрацювати з Вікторією.

Юлія

5+

17.02.2020

Французька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволені, гарний репетитор, пунктуальна, грамотна, мені подобається.

Діана

5+

05.10.2019

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Віка - супер викладач, легко і просто вчитися мову. Все доступно пояснює і дає багато Дод. матеріалу) рекомендую.

Яніна

5

05.10.2019

Французька мова, Репетитор для початківців, Вступ за кордон

5

Дуже задоволені вибором репетитора. Всім раджу.

Тетяна

5+

05.09.2019

Французька мова, Репетитор для початківців

5+

Вікторія чудово знає мову і знає як зацікавити і якісно пояснити. Я дуже прискіплива і завжди маю багато запитань - Вікторія завжди знаходить як пояснити вправно, зрозуміло і швидко. Лише за кілька занять я вже мала враження про мову і її структуру. Уроки проходять дуже цікаво - викладач завжди завчасно готова, має купу корисних матеріалів. Дуже раджу, я неймовірно задоволена!

Володимир

5+

04.09.2019

Французька мова, Граматика

5+

Дуже хороший репетитор! Роботою Вікторії я задоволений та впевнений що досягну своїх цілей.

Ана

5

29.08.2019

Французька мова, 5-6-й класи

5

Хороший і відповідальний викладач.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.