Репетитор - Вікторія К. id:51032

«ПЕРЕД ПОДАЧЕЮ ЗАЯВКИ ПРОШУ УВАЖНО ЧИТАТИ АНКЕТУ, де є уся необхідна інформація. Працюю безпосередньо зі французами. Готую до DELF / TCF.»

200 грн/год

Вікторія К.

id: 51032

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2016

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 DELF, DALF, TCF Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві

Про себе

ДОСВІД : Працюю у франко-українській фармацевтичній компанії, тому впевнено говорю французькою і маю постійний контакт з носіями мови. Маю сертифікат іспиту DELF ( В2 ). Можу підготувати до здачі міжнародних екзаменів, а також викладаю бізнес/ділову мову, в особливості медичну французську.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЗАНЯТТЯ : працюю по двом методикам :
До рівня В1 - ситуативна методика. Тобто, вивчаємо одночасно лексику і граматику, і одразу її застосовуємо на практиці (на прикладі певної ситуації).
Рівень В1 і вище - комунікативна методика. Тобто, весь урок проходить на французській мові. Маю багато додатково матеріалу (книги, відео, аудіо), щоб зробити уроки цікавими і продуктивними.

ОПЛАТА : працюю тільки по ПЕРЕДОПЛАТІ.


ПРОШУ МЕНЕ НЕ ТУРБУВАТИ, якщо маєте особисті не вирішенні питання і не знаєте, коли ви хочете почати, а також тим, кого цікавить лише короткострокова співпраця (менше 3 місяців). ТАКОЖ не співпрацюю з дітьми молодше 10 років.
.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Французька мова, Рівень А1-А2

Дуже хороший учитель. Я займаюся французькою з Вікторією і результат з нуля є вже буквально за місяць. Заняття починаються в обговорений час, завжди займаємося чітко мовою, від теми не відступаємо. Все пояснює зрозуміло, дає матеріал і завдання, що закріплює результат. Дуже задоволена, що вчуся у Вікторії.

Французька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

Ми з чоловіком уже 2 місяці вчимо французьку з Вікторією і дуже задоволені методикою викладання репетитора. Вікторія пояснює всі теми зрозуміло і конкретно. Заняття завжди починаємо з пригадування минулих тем і опитування, це дуже корисно. Дякую Вам велике!!! :)

Французька мова, Рівень B1-B2

Непогані уроки для тих, хто вчится в школі/універі і потрібно просто робити домашку. Заняття не були систематично побудовані, доводилось часто нагадувати надіслати завдання.

Відповідь:

Хотілось би детально оглянути ваш відгук, тому що ваші дії і слова не відповідають одне одному. По-перше, "несистематично побудовані заняття", то, напевно, коли ви переносили уроки за короткий час до заняття. По-друге, якщо мій рівень - це "просто робити домашку", то що ви забули на цьому сайті, якщо ви собі дозволяєте оцінювати мій рівень? По-третє, підсумовуючи вищевикладене, то чому ми провели більше 10 занять під час яких мені НІ РАЗУ не зробили зауважень з приводу моєї роботи чи подачі матеріалу? Скоріше всього, вона не отримала того результату якого хотіла за такий короткий час й звинуватила мене у цій проблемі. Але заняття були нерегулярні, тому не дивно.

Французька мова, Репетитор для початківців

Я дуже задоволена репетитором Вікторією! Вона доступно пояснює матеріал та мотивує на швидке освоєння французької мови. За короткий період часу вона допомогла мені розвинути навики говоріння та розуміння зовсім нової для мене мови. Уроки проходять дуже цікаво та результативно. Тому, я з задоволенням можу порекомендувати Вікторію як репетитора для вивчення французької мови!

Французька мова, Рівень А1-А2

З Вікторією займаюся французькою 2 місяць. Кожне заняття ми розпочинаємо з конверсації і також обговорюємо нову лексику і граматику. Також після кожного заняття, я отримую цікаві домашні завдання,що в свою чергу теж допомагає засвоїти матеріал швидше і краще. Я дуже задоволена заняттями і рада, що Вікторія мій репетитор)

Французька мова, Репетитор для початківців

Вікторія - дуже хороший репетитор і приємна людина !!! Уроки були добре сплановані. Багато практики, багато діючих Лайфхак французької мови. Доступно пояснює. Коли я запланувала вчити французьку мову, я думала, що це дуже складно і результат прийде через великий проміжок часу, але завдяки Вікторії прогрес збільшувався від уроку до уроку. Спасибі тобі велике! Я рада, що ти перший і єдиний мій репетитор)

Французька мова, Розмовна мова

Знайшла репетитора Вікторію на цьому сайті buki.com, дуже чудовий репетитор, займаюсь з нею французькою мовою. Мені дуже з нею подобається працювати, не важливо який в тебе рівень знань мови Вікторія знайде до кожного підхід) Все чудово пояснює, вчити з нею французьку мову дуже легко, з нею все зрозуміло)) Чудовий викладач, рекомендую))

Французька мова, Рівень А1-А2

Приємно і зручно працювати, підготовкою задоволена.

Французька мова, Репетитор для початківців

Вікторія дуже чуткий та відповідальний викладач. Вона чітко знає свою роботу, та чітко бачить свого ученика як з ним починати заняття з початків. З ії стараннями та чіткою співпрацею - французька мова з рівня 0 виросла до набагато кращого рівня. Вікторія дуже відповідальний, хороший, позитивний викладач. Професійно підбирає ключ до кожного учня. Ми точно будемо продовжувати наше навчання з нею.

Французька мова, Репетитор для початківців

Дуже гарний репетитор, чітко і доступно викладає, організована, виявляє ті моменти, які потрібно підтянути по знанням

Французька мова, Підготовка до вступу за кордон

Ставлю 5+. Мені дуже подобається як викладач все детально розповідає, якщо щось не зрозуміло, то все тобі кілька раз повторе. Мені дуже подобається навчатися у Вікторії. Я до того і сам вчив, ходив до викладачів, на того результату.

Французька мова, Рівень А1-А2

Дуже подобаються заняття з Вікторією. Вона - прекрасна людина, талановитий викладач та цікавий співбесідник. Подання матеріалу добре структуроване! Вікторія підлаштовує матеріал зважаючи на ваші потреби. Також викладач дбає про те, щоб вам було цікаво, тобто може порекомендувати додатковий матеріал, який був би цікавим саме вам і за це просто величезне їй дякую - це важливий момент для того, аби вивчити будь-яку мову!

Французька мова, DELF, DALF, TCF

Я задоволена викладачем Вікторією. За кілька тижнів занять я значно просунулася у вивченні французької мови і особливо в граматиці. За що велике спасибі Вікторії!!

Французька мова, 7 - 9 класи

Дуже вдячна Вікторії за її працю. Перший результат був вже після першого заняття: на фоні оцінок від 1 до 3 з'явилася 7. З перших хвилин вчитель зумів встановити контакт з дитиною, викликати інтерес. Донька з нетерпінням чекає на чергове заняття. Окрема подяка за своєчасне інформування батьків про стан справ, постійний зв'язок. Наші найкращі рекомендації. Вчителю - найкращі побажання.

Французька мова, 10 - 11 класи

Дитина дуже задоволена заняттями. Все дуже добре.

Французька мова, 5 - 6 класи

Дуже ввічливий, відповідальний і компетентний викладач. Вікторія добре розуміється в усіх питання стосовно французької, відразу знайшла з нами спільну мову (син вивчає французьку 5 клас). Будемо продовжувати займатися, дуже задоволені, що нам запропонували саме Вікторію.

Французька мова, Репетитор для початківців

Займаюся відносно недавно з Вікторією французькою мовою. Репетитор підходить індивідуально до потреб учня і його можливостей. Вікторія дуже приємна в спілкуванні, дуже просто та доступно пояснює. Хоча недавно почала займатися, але з Вікторією французька не здається вже і такою складною) Рекомендую всім!

Французька мова, Рівень А1-А2

Чудовий викладач. Співпрацюємо вже близько трьох місяців. Успішно склала іспит на рівень А1. Планую і надалі співпрацювати з Вікторією.

Французька мова, Розмовна мова

Дуже задоволені, гарний репетитор, пунктуальна, грамотна, мені подобається.

Французька мова, Репетитор для початківців

Віка - супер викладач, легко і просто вчитися мову. Все доступно пояснює і дає багато Дод. матеріалу) рекомендую.

Французька мова, Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон

Дуже задоволені вибором репетитора. Всім раджу.

Французька мова, Репетитор для початківців

Вікторія чудово знає мову і знає як зацікавити і якісно пояснити. Я дуже прискіплива і завжди маю багато запитань - Вікторія завжди знаходить як пояснити вправно, зрозуміло і швидко. Лише за кілька занять я вже мала враження про мову і її структуру. Уроки проходять дуже цікаво - викладач завжди завчасно готова, має купу корисних матеріалів. Дуже раджу, я неймовірно задоволена!

Французька мова, Граматика

Дуже хороший репетитор! Роботою Вікторії я задоволений та впевнений що досягну своїх цілей.

Французька мова, 5 - 6 класи

Хороший і відповідальний викладач.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Схожі анкети Вінниця

Лариса К.

Репетитор з французької та англійської мов,перекладач;кандидат філологічних наук,35 років педагогічної роботи у ВУЗі.

5
200грн/год

Асту Ругуй С.

Репетитора по Французькій мові

4.8
200грн/год

Tom D.

English, French, Motion and Graphic Design.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Вікторія К. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Вінниця і проводить заняття з таких предметів:

 1. Французька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • DELF, DALF, TCF
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.