Репетитор - Вікторія К. id:51032

200 грн/год

Досвід більше 2 років

«Не працюю з дітьми менше 7 років. Готую під кожного індивідуальну програму. Зі мною ви почнете впевнено говорити.»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2016

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиРепетитор для дітейУніверситетські курсиРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2Рівень B1-B2DELF, DALF, TCFПідготовка до вступу за кордон

Про себе:

Працюю у франко-українській фармацевтичній компанії, тому впевнено говорю французькою і маю постійний контакт з носіями мови. Маю декілька сертифікатів, що підтверджують мій рівень мови, а саме сертифікати іспиту DELF ( В2 ).
Викладала французьку мову для різних вікових категорій. Маю всі необхідні матеріали, як в електронному, так і в друкованому вигляді. Постійно обновляю свою базу матеріалів, щоб вони відповідали всім необхідним сучасним вимогам.
Уроки проходять легко, підберу під кожного свою індивідуальну програму.
Вивчила за короткий час з нуля французьку мову, тому допоможу це і зробити вам в найкоротші терміни.

Відгуки клієнтів

Французька мова, Рівень А1-А2

З Вікторією займаюся французькою 2 місяць. Кожне заняття ми розпочинаємо з конверсації і також обговорюємо нову лексику і граматику. Також після кожного заняття, я отримую цікаві домашні завдання,що в свою чергу теж допомагає засвоїти матеріал швидше і краще. Я дуже задоволена заняттями і рада, що Вікторія мій репетитор)

Французька мова, Розмовна мова

Знайшла репетитора Вікторію на цьому сайті buki.com, дуже чудовий репетитор, займаюсь з нею французькою мовою. Мені дуже з нею подобається працювати, не важливо який в тебе рівень знань мови Вікторія знайде до кожного підхід) Все чудово пояснює, вчити з нею французьку мову дуже легко, з нею все зрозуміло)) Чудовий викладач, рекомендую))

Французька мова, Рівень А1-А2

Приємно і зручно працювати, підготовкою задоволена.

Французька мова, Підготовка до вступу за кордон

Ставлю 5+. Мені дуже подобається як викладач все детально розповідає, якщо щось не зрозуміло, то все тобі кілька раз повторе. Мені дуже подобається навчатися у Вікторії. Я до того і сам вчив, ходив до викладачів, на того результату.

Французька мова, Рівень А1-А2

Дуже подобаються заняття з Вікторією. Вона - прекрасна людина, талановитий викладач та цікавий співбесідник. Подання матеріалу добре структуроване! Вікторія підлаштовує матеріал зважаючи на ваші потреби. Також викладач дбає про те, щоб вам було цікаво, тобто може порекомендувати додатковий матеріал, який був би цікавим саме вам і за це просто величезне їй дякую - це важливий момент для того, аби вивчити будь-яку мову!

Французька мова, DELF, DALF, TCF

Я задоволена викладачем Вікторією. За кілька тижнів занять я значно просунулася у вивченні французької мови і особливо в граматиці. За що велике спасибі Вікторії!!

Французька мова, 7 - 9 класи

Дуже вдячна Вікторії за її працю. Перший результат був вже після першого заняття: на фоні оцінок від 1 до 3 з'явилася 7. З перших хвилин вчитель зумів встановити контакт з дитиною, викликати інтерес. Донька з нетерпінням чекає на чергове заняття. Окрема подяка за своєчасне інформування батьків про стан справ, постійний зв'язок. Наші найкращі рекомендації. Вчителю - найкращі побажання.

Французька мова, 10 - 11 класи

Дитина дуже задоволена заняттями. Все дуже добре.

Французька мова, 5 - 6 класи

Дуже ввічливий, відповідальний і компетентний викладач. Вікторія добре розуміється в усіх питання стосовно французької, відразу знайшла з нами спільну мову (син вивчає французьку 5 клас). Будемо продовжувати займатися, дуже задоволені, що нам запропонували саме Вікторію.

Французька мова, Репетитор для початківців

Займаюся відносно недавно з Вікторією французькою мовою. Репетитор підходить індивідуально до потреб учня і його можливостей. Вікторія дуже приємна в спілкуванні, дуже просто та доступно пояснює. Хоча недавно почала займатися, але з Вікторією французька не здається вже і такою складною) Рекомендую всім!

Французька мова, Рівень А1-А2

Чудовий викладач. Співпрацюємо вже близько трьох місяців. Успішно склала іспит на рівень А1. Планую і надалі співпрацювати з Вікторією.

Французька мова, Розмовна мова

Дуже задоволені, гарний репетитор, пунктуальна, грамотна, мені подобається.

Французька мова, Репетитор для початківців

Віка - супер викладач, легко і просто вчитися мову. Все доступно пояснює і дає багато Дод. матеріалу) рекомендую.

Французька мова, Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон

Дуже задоволені вибором репетитора. Всім раджу.

Французька мова, Репетитор для початківців

Вікторія чудово знає мову і знає як зацікавити і якісно пояснити. Я дуже прискіплива і завжди маю багато запитань - Вікторія завжди знаходить як пояснити вправно, зрозуміло і швидко. Лише за кілька занять я вже мала враження про мову і її структуру. Уроки проходять дуже цікаво - викладач завжди завчасно готова, має купу корисних матеріалів. Дуже раджу, я неймовірно задоволена!

Французька мова, Граматика

Дуже хороший репетитор! Роботою Вікторії я задоволений та впевнений що досягну своїх цілей.

Французька мова, 5 - 6 класи

Хороший і відповідальний викладач.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Кожне дієслово у французькій мові супроводжується чи зі прийменником, чи самостійно. У даній статті я хочу навести декілька прикладів дієслів.

Схожі анкети Вінниця

Любов К.

200 грн/год

5

Асту Ругуй С.

200 грн/год

Віталій С.

200 грн/год

4.5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Вікторія К. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Вінниця і проводить заняття з таких предметів:

 1. Французька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • DELF, DALF, TCF
 • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.