Репетитор - Анастасія І. id: 54419

Перевірений репетитор

Анастасія І.

400 грн/год
400 грн/год

Репетитор з підготовки до складання ЗНО з української мови та літератури. Поясню всі складні й не тільки теми простими словами, розберу всі пастки ЗНО

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Анастасія І. 5.0(відгуків: 4)

Репетитор з підготовки до складання ЗНО з української мови та літератури. Поясню всі складні й не тільки теми простими словами, розберу всі пастки ЗНО

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Із кожним учнем працюю індивідуально. На заняттях простими словами пояснюю всі теми, які потрібно знати на ЗНО, розбираю з учнем усі пастки ЗНО, на що потрібно звертати увагу, як працювати з певними завданнями, як правильно писати власне висловлення. На кожному наступному занятті я перевіряю всі попередні теми, як учень їх засвоїв, знаходжу "слабкі місця", постійно пропрацьовую їх, аби надалі ці місця вже не були "слабкими".

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет у 2020 році, отримала диплом бакалавра, спеціальність "Угорська мова та література, англійська мова, переклад". Оскільки завжди обожнювала рідну українську мову, на магістратуру вступила в Київський національний університет ім. Т. Шевченка, де отримала спеціальність "Українська філологія та західноєвропейська мова".
Займаюся підготовкою до ЗНО з української мови та літератури вже 5 років. Заняття проводжу на будь-якій онлайн платформі. Із кожним учнем працюю індивідуально, на першому занятті визначаю рівень знань, згодом розробляю план навчання саме для цього учня, зважаючи на його сильні та слабкі сторони в цьому предметі. Надаю лише той матеріал, який передбачений програмою ЗНО.
На заняттях з учнем розбираємо нову тему, я пояснюю все простими словами, а не так, як пишеться в більшості підручників, згодом ми разом вирішуємо тести лише у форматі ЗНО, на д/з учень також отримує тести у форматі ЗНО, які вирішує самостійно без моїх пояснень. На наступному занятті ми перевіряємо д/з, аналізуємо помилки, щоб надалі уникати їх. На кожному занятті учень проходить або тест, або опитування з минулих тем, аби матеріал не забувався, а відповіді на питання доходили до автоматизму.
Щодо літератури: учень отримує переказ кожного твору, уся література поділена на місяці, тому учень не читатиме все за місяць до ЗНО. Після проходження творчості певного автора учень вирішує тести у форматі ЗНО. Ураховуючи результат навчання, я роблю акцент на темах, у яких виникли труднощі. Також обов'язковим є написання власних висловлень, які я перевіряю за критеріями перевірки творів на ЗНО, разом з учнем на занятті розбираємо помилки, робимо висновки, учимося писати твори за схемою. Від учня обов'язковим є виконання д/з.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

4 відгуків про Анастасія І.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

3

Микита

5+

23.11.2019

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Анастастасія гарний репетитор, доступно пояснює, маю успіхи у начанні. Вдячний викладачу.... більше»
Вадим

5+

29.10.2019

Українська мова, 10-11-й класи

5+

Викладач дуже хороший. Я особисто на заняттях не присутній, але сину дуже подобаються заняття. Рекомендую.... більше»
Максим

5

29.10.2019

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5

З Анастасією займатися ідеально. І цікаво, і є результат.... більше»
Світлана

5+

24.10.2019

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Репетитором дуже задоволені, дає всю необхідну інформацію і матеріали для підготовки до ЗНО. Заняття починаються з тестування і перевірки пройдених раніше тим. Вміє зацікавити дитину в своєму предметі. Раніше дитину не могла змусити що-небудь прочитати з літератури, А тепер душа не натішиться - мало того, що читає, ще й нам все прочитане переказує.... більше»

Схожі анкети

Олег Ю. id: 136716

Олег Ю.

Відкритий, молодий, небайдужий, творчій викладач.

350грн/год
Альона С. id: 22584

Альона С.

Репетитор з української мови та літератури. Здобула повну вищу освіту за спеціальністю - українська мова та література.

5
350грн/год
Олена Д. id: 113158

Олена Д.

КМС, Тренер з шахів, Чемпіонка України серед дівчат до 20 років з бліцу (2015), учасниця Чемпіонату Європи(2010, 2015), бакалавр комп'ютерних наук НТУУ КПІ.

5
450грн/год
Валентина П. id: 91443

Валентина П.

Відповідальна та вимоглива.

5
400грн/год
Альона Н. id: 141918

Альона Н.

Магістр факультету англійської та української філології. 9 років досвіду викладання. Навчаю Ваших дітей цікаво і у формі гри.

4.5
350грн/год