Репетитор - Вікторія В. id:56774

Вікторія В.

250 грн/год

Вікторія В.

«На своїх заняттях використовую перевірені досвідом та часом відомі закордонні методики та аудіозаписи.»

Предмети

Французька мова

Іспанська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Деталі про досвід викладання:

Брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови у м. Луцьк. Перемогла в ІІ турі ІІ етапу (compréhension écrite).L’ enseignement comme un processus permet de voir un résultat positif de mes étudiants. Je tache de faire chaque leçon très intéressante et instructive. Pendant mes cours j’utilise des méthodologies étrangères et bien connues.

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

Підготовка до DELE

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

Грамота за результативну працю з розвитку творчого потенціалу обдарованих гімназистів Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Луцьк

Онлайн:

так

Про себе

Маю вищу освіту. Працювала вчителем іспанської мови в школі. Була науковим керівником наукової роботи. Займалась підготовкою учнів до міських та обласних олімпіад з іспанської мови.Здала екзамен DELE B2 . Брала участь у практичній конференції «Language Booster» від мовного центру Mandarin у м.Луцьк та у методичному семінарі для вчителів іспанської мови від видавництва Edelsa та компанії Лінгвіст на основі популярних навчальних курсів Español? ¡Por supuesto! та Vente у м. Київ. Відвідала семінар від видавництва SM та Асоціації іспаністів України у м. Львів на тему: Estrategias de aprendizaje y práctica comunicativa de contenidos en ELE Ectual.
Брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови у м. Луцьк. Перемогла в ІІ турі ІІ етапу (compréhension écrite)

Освіта:

Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, магістр, 2015

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

відгуки

9 відгуків про Вікторія В.

5/5

5+

6

5

3

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Катя

5+

17.09.2020

Іспанська мова, Розмовна мова

5+

За короткий термін часу, вже розмовляю мовою! Що радує найбільше, так це те, що з кожним разом подобається все більше і більше! Дуже задоволена !!!

Тетяна

5+

16.07.2020

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Гарний репетитор, дитині подобалися заняття, максимальний бал.

Надія

5+

19.03.2020

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5+

Стала краще розуміти саму мову, набагато краще розібралася в часах, хоча раніше це здавалося нереальним. Словниковий запас завжди був слабкою ланкою, а зараз так добре поповнюємо його). Заняття проходять дуже легко, викладач не закінчує урок рівно через 60 хвилин, вони можуть тривати на 10 хвилин довше навіть. Продовжую займатися) 5 + /5)

Ольга

5

16.02.2020

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5

Вивчаю іспанську мову з Вікторією по скайпу раз на тиждень. Всім задоволена. Вікторія дає багато інформації на уроці та матеріалів для самостійного вивчення. Навантаження порівняно з вивченням в групі або самостійним навчанням набагато вище. Рекомендую!

Дар'я

5+

02.04.2020

Іспанська мова, Розмовна мова

5+

Вивчаю іспанську з нуля, успіхи чудові. Велике спасибі за це Вікторії! Вона дуже гарний репетитор. Я задоволена!

Ірина

5+

01.02.2020

Іспанська мова, Рівень B1-B2

5+

Вікторія - найкращий викладач ever. Заняттями дуже задоволена. Все дуже професійно, чітко, позитивно і результативно, що найголовніше. Багато різного цікавого матеріалу, не скучні домашні завдання. З нетерпінням чекаю кожного уроку. Рекомендую!

Юлія

5+

22.11.2019

Іспанська мова, Розмовна мова

5+

Задоволена репетитором на всі 100%! Якщо ви хочете не просто вивчити мову, а ще й подолати мовний бар'єр та вільно говорити, Вікторія вам у цьому допоможе: відповість на всі запитання і дасть поради щодо швидкого засвоєння матеріалу. Після заняття розумію, що можу сказати набагато більше, і хочеться вчити ще! Рекомендую!

Яна

5

23.10.2019

Іспанська мова, Розмовна мова

5

Професійний викладач та приємна людина, відразу знайшли контакт, цілком рекомендую!

Кошова Оксана Вікторівна

5

16.10.2019

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5

Найкращий викладач з іспанської, якого я зустрічала. Мені подобається акцент на розмовній практиці, автентичні матеріали та позитивне ставлення і розуміння викладача.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Мовець, який звертається до евфемізмів, відчуває психологічний дискомфорт, що зумовлений існуванням табу, зокрема й у мовленні. Первісні народи накладали табу: на імена богів і духів, імена людей, найменування тварин, рослин, явищ природи, найменування х

Слід визначити, що евфемізми відносяться до розряду лексики, який відрізняється несталістю та динамічністю. Тем не менш із достатнім ступенем надійності можна простежити особливості евфемізації на певних часових зрізах.

Одним із основних напрямів лексикологічних досліджень є вивчення слова в його мовному оточенні. Контекстуальна синонімія – один з найменш опрацьованих розділів синонімії.

Відеопрезентація