Репетитор - Олексiй С. id: 57554

Олексiй С.

400 грн/год
400 грн/год

Репетитор з математики для учнів та абітурієнтів. Досвід 20 років. В умовах війни навчання проходить в Skype, Discord, Zoom за бажанням учня. ЗНО/НМТ

Олексiй С. 4.9(відгуків: 6)

Репетитор з математики для учнів та абітурієнтів. Досвід 20 років. В умовах війни навчання проходить в Skype, Discord, Zoom за бажанням учня. ЗНО/НМТ

Предмети

Математика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

В поточних умовах навчання проходить в Skype, Discord, Zoom за бажанням учня. Можлива інтенсивна підготовка до ЗНО. Розглянемо всі необхідні теми, різні типи задач, які будуть на ЗНО, підкажу деякі лайфхаки аби здати ЗНО було легше і на вищий бал. Маю великий досвід як репетитор з математики, і гарні результати учнів

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

В поточних умовах навчання проходить в Skype, Discord, Zoom за бажанням учня. Графік на наступний навчальний рік формується, можливі зміни, питайте. Можлива інтенсивна підготовка до ЗНО/НМТ. Графік краще уточнювати особисто, в деяких випадках можлива зміна існуючого графіку за наяності поважних причин.

До НМТ залишилось зовсім мало часу але ще не піздно зібрати докупи знання по основним темам аби бути впевненим в хороших результатах тесту.
Не відкладайте підготовку до іспитів на останні місяці, чим раніше почати, тим більша ймовірність встигнути добре підготуватися, багато хто робить таку помилку, а потім шкодують, крім того, чим далі від початку навчального року, тим менше ймовірність знайти репетитора, у якого є вільний час для занять.
Про себе: закінчив київський ліцей № 145 (з фіз-мат ухилом), червоний диплом магістра кафедри теоретичної фізики КНУ імені Т.Г.Шевченка з правом викладання
Можливо викладання російською або англійською.

Проблема сучасного навчання полягає в тому, що учні часто бачать предмет як сукупність розрізнених, не пов'язаних між собою тим, в результаті чого знижується мотивація і інтерес до їх вивчення, свою задачу бачу в тому числі в тому, щоб допомогти зрозуміти, що математика - це єдина наука, і все її розділи так чи інакше пов'язані між собою. Крім того, по ходу занять, показую застосування цієї абстрактної науки в повсякденному житті.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2002
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Олексiй С.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

5

5+

0

Яна

5

21.12.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Хороший викладач, синові подобається... більше»
Тетяна

5

21.04.2021

Математика, Підготовка до ЗНО, 10-11-й класи

5

Олексій – чудовий викладач. Залишилися задоволені, все гаразд.... більше»
Анна

5

30.04.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Найкраща компанія та гарний репетитор. Вдалося наздогнати програму та заповнити прогалини. Задоволені результатами. Рекомендую.... більше»
Любов

5

14.03.2020

Математика, Фізика, Підготовка до ЗНО

5

Олексій хороший репетитор. Заняття комфортні, цікаві та легкі. Знання покращились.... більше»
Ірина

5

29.01.2020

Математика, 5-6-й класи

5

Прекрасний викладач, співпрацюємо з січня і дуже задоволені. Продовжуватимемо і далі.... більше»
Альона

4+

04.01.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

4+

Займались з репетитором , все добре.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Вікторія Л. id: 11873

Вікторія Л.

Репетитор для учнів молодших класів. 1-4 клас. підготовка до школи,підготовка до ДПА. Підготовка до вступу в 5 клас.

5
400грн/год
Нікіта Г. id: 135775

Нікіта Г.

Студент КНУ імені Тараса Шевченка, спеціальності «Прикладна математика», закінчую 4 курс. Своє ЗНО здав на 194/200 балів (математика).

5
400грн/год
Владислав Р. id: 117243

Владислав Р.

ЗНО • НМТ • ДПА • вступні іспити у навчальні заклади • закордонні програми. За період викладання великій кількості учнів допоміг з вивченням позаукраїнської програми, що свдічить про універсальність математики, а моя мета, як викладача - підлаштуватися під учня та його обставини і показати, що навчатися цікаво.

5
400грн/год
Ольга Ф. id: 20799

Ольга Ф.

Знайду підхід до кожного! Уроки обов'язково будуть цікаві.

4.9
350грн/год
Валерій Т. id: 69903

Валерій Т.

Репетитор з математики. Готую школярів до ЗНО, ДПА, олімпіад та турнірів, а також допомагаю зі шкільною програмою.

350грн/год