Діана П.
Мене звуть Діана і я та сама людина, з якою ваші діти навчатимуть мову із задоволенням! Набираю нових учнів на вересень. (1-8 класи). Викладаю англійську для дітей з нуля, Elementary та Beginner! Навчу читати, писати, розмовляти, грамотно дивитися відео та читати книги!
Мене звуть Діана і я та сама людина, з якою ваші діти навчатимуть мову із задоволенням! Набираю нових учнів на вересень. (1-8 класи). Викладаю англійську для дітей з нуля, Elementary та Beginner! Навчу читати, писати, розмовляти, грамотно дивитися відео та читати книги!
Деталі про досвід викладання:
Працюю з методиками: Монтессорі (Головною метою є заохочення дитини вчити мову самостійно.)Методика Домана (швидке запам'ятовування слів англійською за допомогою карток із зображеннями.)Викладання за допомогою ігор. Можливий проектний варіант проведення занять (вибирається конкретний проект на певний час із конкретним результатом).
Отримую педагогічну освіту. Вмію мотивувати та зацікавити діток. Є досвід роботи у англійських таборах. Одночасно розвиваю 4 аспекти: аудіювання (відео, аудіо), говоріння (побутові теми, реальні життєві ситуації), читання (книги, тексту, статті), лист. Заняття проводяться в ігровій формі онлайн. Використовую сучасні методики та сайти для вивчення. Зі мною не нудно і я точно знаю, як робити не потрібно, щоб не відбити у дітей бажання більше ніколи не повертатися до цього предмета.
Навчу любити мову та занурюватися в англійське середовище не виходячи з дому! Охоплюю всі галузі мови: говоріння, читання, лист та аудіювання. Приймаю до уваги інтереси дитини та улюблені теми. Надсилаю анкету-знайомство перед початком занять.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Більше схожих анкет