Репетитор - Ольга Б. id:75108

Ольга Б.

300 грн/год

Ольга Б.

«Співачка, викладачка вокалу з великим досвідом роботи (більше 7 років). Учасниця «Голосу Країни - 10» та молодої опери «Ukraine - Terra Incognita».»

Предмети

Уроки вокалу

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Викладаю онлайн англійською (English), російською та українською мовами, як для маленьких так і старших. Для кожного складаю індивідуальну методику навчального процесу, враховуючи можливості учня/учениці.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Львів

Онлайн:

так

Про себе

Викладаю онлайн англійською (English), російською та українською мовами, як для маленьких так і старших.
Для кожного складаю індивідуальну методику навчального процесу, враховуючи можливості учня/учениці.
Туди входять: вправи для розвитку вокальної опори (дихання), вправи для розвитку вокальної техніки, вивчення вокальних прийомів, мелізматика (вокальні прикраси), чіткість артикуляції, сольфеджіо (''нотна грамота'' - при бажанні), розвиток музичного слуху (інтонування), взаємодія тіла з голосом, зняття м'язових та ментальних блоків при співі, розбір ''що таке голосовий апарат, його анатомія. Резонатори, регістри, перехідні ноти).
Також відгукуюсь на Ваші побажання або інші зацікавлення щодо вивчення вокалу.

Освіта:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ), спеціаліст, 2014

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

3 відгуків про Ольга Б.

5/5

5+

3

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Ярослав

5+

15.01.2021

Уроки вокалу, Базовий рівень

5+

Дуже сподобалась викладачка Ольга. Записав свою доньку, вона дуже задоволена викладанням і те, що її репетитор була на Голосі країни в команді Тіни Кароль. Займаємось більше місяця і вже чути прогрес. Протягом карантину займались в двох репетиторів, але дуже раді, що в кінцевому результаті обрали саме Ольгу. Видно, що любить свою роботу і дуже серйозно до неї ставиться. Заняття проходять весело, спокійно, працьовито. Репетитор уважна до кожних нюансів і ніколи не пропускає похибок, допомагає у всьому. Також Ольга дуже приємна, пунктуальна і відповідальна. Рекомендую!

Оленка

5+

27.12.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Ольга дуже чудова, талановита, терпляча викладачка. Завжди допоможе у виконанні завдання, підтримує, надихає у віру в себе. Після декількох занять, я стала більш впевнена в собі як людина, яка навчається вокалу і як особистість. Завжди знаходить рішення на певні вокальні проблеми. Уроки проходять цікаво, кожного разу дає нові завдання, ніколи не залишає 'на потім' якісь недороблені моменти. Має сильну позитивну енергетику, яка заряджає на продуктивну роботу і в такій компанії хочеш ставати кращим. Дуже тішуся, що обрала саме Ольгу, кращого викладача поки не зустрічала, хоч в минулому змінила декілька. Найкраща!!! Дуже рекомендую цього репетитора! І якщо можна ставити оцінку, то беззаперечно 5+.

Христина

5+

23.12.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Ольга дуже талановитий викладач, онлайн уроки проходять цікаво і продуктивно. Бачили її виступ на Голосі Країни, і те, що вона була в команді Тіни Кароль! Тому ми дуже зраділи, що саме вона буде викладачем вокалу у нашої доньки. Вже за кілька занять донька почала співати набагато впевненіше і їй дуже подобаються заняття. Порадила Ольгу своїм друзям з Америки, вони теж задоволені.

Відеопрезентація