Репетитор - Оксана Б. id:77179

«Прагну зробити ваш досвід вивчення мови простим, приємним та цікавим. Викладаю мову останні 7 років. Можливі групові заняття.»

300 грн/год

Оксана Б.

id: 77179

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві

Про себе

Досвід викладання дорослим польської мови понад 7 років. Раніше я також працювала у мовній школі та на мовних курсах при КНУ ім. Т. Шевченка.
З 2016 року працюю як перекладачка польської мови: працювала у Посольстві Польщі, усно перекладала для ОБСЄ. Щороку перекладаю польські фільми для українських кінофестивалів (Молодість, Docudays, 86). Минулого року вийшов друком мій переклад польської книги.
У 2016 році закінчила польську філологію у КНУ ім. Тараса Шевченка, вивчала міжнародні відносини у Білостоцькому університеті (Польща) за програмою обміну.

Підбираю матеріал відповідно потреб та інтересів учнів. Можемо працювати, поєднуючи матеріали різних підручників або ж опановувати мову майже без них, через альтернативні методи викладання. Для мене важливо, щоб на занятті вам було комфортно та цікаво!
Моя власна мета — навчити учнів отримувати задоволення від вивчення мови. Тому на уроках я показую способи самостійного вивчення польської мови або ж підтримання мови "у тонусі", ділюся методами, які допоможуть вивчати іншу іноземну мову.

Польська мова - деталі про досвід викладання:

На заняттях будемо працювати з тим, що корисно і цікаво для вас — але польською!
У роботі з граматикою використовую нові підручники (Krok po kroku, Gramatyka? Dlaczego nie?!, A to polski właśnie! та ще з десяток інших). Якщо граматика і читання вас втомлюють, будемо розбирати пісні, короткі фільми та промови польською мовою, вони незамінні для розуміння мови на слух та збагачення словникового запасу.
Окремо приділимо увагу вивченню розмовної мови, мовного етикету, важливих реалій життя у Польщі.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Польська мова, Підготовка до вступу за кордон

Повністю задоволена роботою з викладачем. Жодного запізнення, все дуже чітко і структуровано, при цьому застосовуються різні методи, підручники, інтерактивні матеріали. Викладачка підбирає потрібний темп для засвоєння матеріалу. Мені все подобається, з задоволенням продовжуватиму заняття.

Блоги користувача

Ні для кого не секрет, що для ефективного вивчення мови потрібно зануритися у мовний контекст країни. Нам радять читати журнали та дивитися новини іноземною мовою, але спершу це дійсно складно і не дуже цікаво. Я пропоную почати з мемів, тому що короткий

Схожі анкети Київ

Анна Т.

Викладач польської мови.

200грн/год

Валерія Ч.

Репетитор польської та англійської мови

5
200грн/год

Анна Б.

Репетитор польської мови з нуля, також інтенсив.

250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Оксана Б. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Польська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
  • Рівень C1-C2
  • Підготовка до вступу за кордон
  • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.