Репетитор - Оксана Б. id:77179

Оксана Б.

300 грн/год

Оксана Б.

«Прагну зробити ваш досвід вивчення мови простим, приємним та цікавим. Дорослим викладаю мову останні 7 років, 1 рік викладаю мову діткам»

Предмети

Польська мова

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Деталі про досвід викладання:

На заняттях будемо працювати з тим, що корисно і цікаво для вас — але польською! У роботі з граматикою використовую нові підручники (Krok po kroku, Gramatyka? Dlaczego nie?!, A to polski właśnie! та ще з десяток інших). Якщо граматика і читання вас втомлюють, будемо розбирати пісні, короткі фільми та промови польською мовою, вони незамінні для розуміння мови на слух та збагачення словникового запасу. Окремо приділимо увагу вивченню розмовної мови, мовного етикету, важливих реалій життя у Польщі.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Досвід викладання дорослим польської мови понад 7 років. Раніше я також працювала у мовній школі та на мовних курсах при КНУ ім. Т. Шевченка.
З 2016 року працюю як перекладачка польської мови: працювала у Посольстві Польщі, усно перекладала для ОБСЄ. Щороку перекладаю польські фільми для українських кінофестивалів (Молодість, Docudays, 86). Минулого року вийшов друком мій переклад польської книги.
У 2016 році закінчила польську філологію у КНУ ім. Тараса Шевченка, вивчала міжнародні відносини у Білостоцькому університеті (Польща) за програмою обміну.

Підбираю матеріал відповідно потреб та інтересів учнів. Можемо працювати, поєднуючи матеріали різних підручників або ж опановувати мову майже без них, через альтернативні методи викладання. Заняття з дітками проводжу за допомогою картинок, анімацій та іноземних мультиків.
Хочу, щоб на занятті вам було комфортно та цікаво!
Моя власна мета — навчити учнів отримувати задоволення від вивчення мови. Тому на уроках я показую способи самостійного вивчення польської мови або ж підтримання мови "у тонусі", ділюся методами, які допоможуть вивчати іншу іноземну мову.

Освіта:

Uniwersytet w Białymstoku, спеціаліст, 2016

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Наталія

5+

23.06.2020

Польська мова, Вступ за кордон

5+

Повністю задоволена роботою з викладачем. Жодного запізнення, все дуже чітко і структуровано, при цьому застосовуються різні методи, підручники, інтерактивні матеріали. Викладачка підбирає потрібний темп для засвоєння матеріалу. Мені все подобається, з задоволенням продовжуватиму заняття.

Блоги користувача

Ні для кого не секрет, що для ефективного вивчення мови потрібно зануритися у мовний контекст країни. Нам радять читати журнали та дивитися новини іноземною мовою, але спершу це дійсно складно і не дуже цікаво. Я пропоную почати з мемів.