Репетитор - Anastasiia C. id: 81127

Anastasiia C.

300 грн/год
300 грн/год

Сертифікований викладач. Парні | групові | індивідуальні онлайн-уроки. Для консультації залиште заявку. Працюю з групами (3,4 людини) - 7 дол/год; парами (2 людини) - 9 дол/год.; індивідуально (1 людина) - 15 дол/год.

Anastasiia C. 4.9(відгуків: 44)

Сертифікований викладач. Парні | групові | індивідуальні онлайн-уроки. Для консультації залиште заявку. Працюю з групами (3,4 людини) - 7 дол/год; парами (2 людини) - 9 дол/год.; індивідуально (1 людина) - 15 дол/год.

Предмети

Турецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Комунікативний метод викладання. Авторська методика вивчення лексики. Лексика через відео. Відображення граматики в табличних та схематичних формах. Додаткова підтримка та корисна інформація в Instagram.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Merhaba!
Я сертифікований викладач (сертифікат на викладання від Yıldız Teknik Üniversitesi) викладаю турецьку мову протягом 4 років. Закінчила Ankara Üniversitesi TÖMER з дипломом рівня С1.

Працюю з групами (3,4 особи) – 7 дол./год; парами (2 особи) – 9 дол./год; індивідуально (1 особа) – 15 дол./год.

Викладаю усім, кому потрібна мова для особистого життя; роботи; навчання в університеті; цікавого та корисного хобі. Результати моєї діяльності краще демонструють відгуки моїх студентів.
Люблю командну роботу та беру відповідальність за результат.

Забезпечую учнів усіма матеріалами в електронному вигляді. Кожному моєму студенту пропоную методичку з граматикою в схематичній та табличній формах.
Подаю нову лексику через відео, мобільний додаток чи «щоденну лексичну практику».

На постійній основі мешкаю у Туреччині (м. Стамбул). Викладаю українською мовою.

Як викладач, я – відповідальна, терпляча, дбайлива, в міру вимоглива, дисциплінована та відкрита до нового.

Зв'яжіться зі мною та отримайте безкоштовну консультацію.

Освіта:
Ankara Üniversitesi TÖMER; Yıldız Teknik Üniversitesi, магістр, 2020
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

44 відгуків про Anastasiia C.

4.9/5

2

0

3

1

4

0

4+

1

5

6

5+

36

Ірина

5+

15.03.2024

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Анастасія – неймовірний репетитор! Рекомендую всім!... більше»
Дана

5+

23.09.2023

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Викладач зрозуміло пояснює граматику, надає всі матеріали для вивчення мови. Завжди на заняттях говоримо турецькою, тож викладач чудово допомагає досягнути моєї цілі: розмовна мова. Репетитор підлаштовується під мої потреби та прохання щодо вивчення мови. Дуже задоволена мати такого викладача!😊🙏🏻... більше»
Ирина

3

21.06.2023

Турецька мова, Розмовна мова

3

Викладач не підійшов ... більше»

Відповідь:

Ірина, вітаю! Дякую за Ваш відгук. Було б чудово почути у розгорнутій формі, що саме Вам не підійшло: методика, організація, темп роботи тощо? Дійсно, я призупинила з Вами співпрацю через те, що Ви не виконували домашні завдання та регулярно відміняли уроки. Наскільки мені відомо, зауважень до мене від Вас не було. Бажаю Вам успіхів у вивченні турецької мови!

Софія

5+

15.06.2023

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Професійний викладач, надає власні методичні матеріали, заняття проходять дуже цікаво і легко, 100% рекомендую!... більше»
Степан

5+

04.03.2023

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

"Тихо, тихо повзи Равлику, схилом Фудзі Вгору, до самих висот!" - ці слова Кобаясі Ісси відображають те,як варто підходити до самого навчання - повільно,але настирливо, долаячи усі перешкоди на шляху до омріяної висоти! Але чому ви повинні обрати саме Анастасію? Ну дивіться, якщо вам закортіло раптом вивчити турецьку і ви таки загорілись бажанням вже і зараз ,за місяць,а краще за декілька днів вивчити геть усе за допомогою Дуолінгво чи інших програм , то ви попадетесь на типову помилку вигорання. Завищені очікування вас вбють за місяць чи два, а помилки і нерозуміння чому так ,а не інакше змусять вас впасти у відчай. Саме тому систематичність , лагідний підхід до вивчення , розуміння ваших цілей і адекватне оцінювання вашого темпу це те, що вас зацікавить при виборі Анастасії як викладачки турецької. Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з першого кроку. Я лиш на початку своєї мандрівки, але я радий,що знайшов людину , яка домопоже мені на цьому шляху. :)... більше»
Тетяна

5+

02.03.2023

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Давно хотіла почати вивчати турецьку мову, щоб розуміти сім'ю свого чоловіка. Але не вистачало ніколи на це часу. Я дуже рада, що знайшла Анастасію. Ми займаємось з нею 2 рази на тиждень, приблизно вже 2 місяці. І мені дуже подобається, що я вже можу сама складати речення та їх використовувати в житті. Зазвичай ми всі такі, типу все зрозуміли, а відповісти нічого не можемо. З цим викладачем, це не цей варіант)). У неї також є додаткові "фішечки": свої методички, словнички на кожен модуль, відеоматеріали з граматикою або словникова робота. Впевнена, в неї є ще багато допомагаючих "фішечок" у навчанні. Мені дуже подобається з нею словникова робота. Мінімум часу і класний результат у вивченні нових слів. Дуже комфортно і цікаво з Анастасією. Вона те, що я шукала. Дякую.... більше»
Даша

5+

28.02.2023

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Підходить по всім критеріям, все чудово, дякую... більше»
Катерина

5+

06.02.2023

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Я хотіла почати біль менш вільно розмовляти турецькою. З викладачем Анастасія Чоглар ми займаємося трохи більше місяця. На даному етапі я ще не можу оцінити чи покращилася моя мова, але мені подобається стиль викладання матеріалу та його доступність до розуміння. З Анастасією дуже комфортно займатися. Анастасія дуже гарно вміє налагодити навчальний процес. Матеріал подається доступною мовою і його легко зрозуміти. Я рекомендую Анастасію як викладача іншим студентам. Анастасія гарно вміє організувати навчальний процес і самі заняття проходять цікаво і з користю.... більше»
Анна

5+

12.01.2023

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Однозначно рекомендую цього викладача. Ми вже декілька місяців працюємо і я особисто бачу прогрес. Також подобається індивідуальний підхід та гарне відношення до учня. Власні методички та словник з українським перекладом є приємним бонусом. 11/10☺️... більше»
Дарья

5+

21.10.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена заняттями з викладачем. Система навчання чітка та впорядкована. Увага приділяється як граматиці, так і лексиці багато практики. Навчальний процесс корегується в залежності від потреби учнів. Рекомендую усім, хто хоче вивчати турецьку мову, цікаво, інформативно та без зайвої води.... більше»
Анастасія Островська

5+

13.08.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Рада, що мої перші кроки у вивченні турецької мови почались разом з Анастасією. Поціновувачам професіоналізму і структурованості — вам сюди. Заняття проходять активно і супер інформативно, і щонайголовніше — це багато практики. Вдячна за бажання рухатись вперед🌷💪... більше»
Олена

5+

28.06.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Merhaba! Прекрасний викладач. На уроках цікаво. Результат помітний уже після перших двох занять. Серьозний підхід не дає рослабитися, що і призводить до швидких і гарних результатів. Якби Анастасія була б моїм фітнес-тренером я б мала тіло мрії)))))))... більше»
Марія

5+

27.06.2022

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Анастасія - професійний викладач. Дуже гарно подає матеріал. Уроки надзвичайно цікаві. Анастасія знайде підхід до кожного учня, адже викладач складає індивідуальний план до ваших вимог та побажань. Наші заняття з нею лише в задоволення. Доброзичливий, розумний та дуже відповідальний викладач. Рекомендую!)... більше»
Христина

5+

23.05.2022

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже рада, що маю можливість вивчати турецьку мову саме з Анастасією)) Чудовий професійний викладач, завжди терпляча і доброзичлива. Дуже доступно і зрозуміло подає граматичні теми, розповідає цікаві історії про походження певних слів, що допомагає простіше їх запам'ятати)) Особливо подобається авторська методика подання граматичних тем через відео граматику, що допомагає підготуватися до онлайн уроку і на уроці займатися вже виключно практикою,а не витрачати час на теорію. Завжди з нетерпінням ... більше»
Alina

5+

29.04.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий виклад, має свій індивідуальний підхід, якісно складена програма навчання , з можливостями додаткових відео уроків, а також з безперервним вивченням турецької мови протягом усього тижня, що значно підвищує лексичний запас слів. Рекомендую усім , хто дійсно хоче вивчати, вдосконалювати турецьку мову.... більше»
Катерина

5+

21.04.2022

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Анастасія - прекрасний педагог, який підшукує індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття проходять продуктивно, за індивідуальним планом, який Ви вибудовуєте відповідно до своєї мети вивчення мови. Анастасія стала моїм улюбленим вчителем і тепер я щоразу з нетерпінням чекаю наших занять ! Щиро рекомендую вивчати мову з цим викладачем !... більше»
Олександра

5+

01.02.2022

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Чудовий, розуміючий, відповідальний викладач, із серйозним підходом)... більше»
Володимир

5

31.01.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5

Дуже сподобалася наявність власної програми, за якою проходять заняття. Зручно, не треба нічого шукати. Анастасія гарно подає матеріал, і детально пояснює! Чудовий викладач!... більше»
Daria

5+

27.01.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитор Анастасія дуже гарний викладач. В Анастасії дуже гарно підготовлений матеріал до кожного заняття, вона дуже гарно розповідає програму, завжди на зв'язку. Завжди скаже й виправить, й допоможе виправити на правильну відповідь, якщо ви десь допустили помилку. Мені дуже все подобається, Рекомендую.)))... більше»
Каріна

5+

20.01.2022

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Анастасія – відмінний репетитор! Я повністю задоволена нашою спільною роботою. Завжди все вчасно, чітко та результативно.... більше»
Таня

5+

04.12.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5+

She is wonderful teacher. Very interesting structure of the lesson and materials. I would recommend her for students who wants to learn Turkish from 0 and who wants to know peculiarities of Turkish culture. Thanks a lot!... більше»
Юліана

5+

01.12.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена роботою з Анастасією! Викладач завжди дуже уважна до деталей та працює в індивідуальному темпі студента. Усі заняття для мене - в задоволення. Рекомендую Анастасію для вивчення турецької мови, як чудового викладача і приємну людину)... більше»
Тетяна

5+

30.11.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий викладач, з індивідуальним підходом! Анастасія ввічлива, толерантна, відповідальна та завжди готова допомогти.... більше»
Діана

5

23.10.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5

Відмінний викладач, доступно і зрозуміло пояснює матеріал.... більше»
Христина

5+

22.10.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Анастасія дуже відповідальний викладач. Мені дуже подобається, що Анастасія підготувала методичку (схеми) та словник, що значно полегшує процес навчання не потрібно додатково щось шукати. Перед заняттям теж надсилає нові слова які будуть використовуватись на самому уроці. Все систематизовано, кожне заняття зберігається в папці на диску ???? завжди можна переглянути та пригадати пройдений матеріал Дуже приємно, що викладач погодилась проводити заняття українською, так як російською не сприймаєть... більше»
Анна

5

26.07.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5

Анастасія - чудовий викладач з індивідуальним підходом, відповідно до моєї мети навчання. З її методикою складний матеріал стає простим, і заняття проходять цікаво. Я дуже рада, що знайшла такого викладача.... більше»
Катерина Лісова

5+

04.06.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Хочу подякувати сайт за прекрасного викладача турецької мови Anastasya.... більше»
Карина

5+

24.05.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний викладач!... більше»
Соломія

5+

17.05.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена викладачем, все дуже доступно, індивідуальний підхід, велика кількість важливої додаткової інформації. За місяць занять з викладачем бачу великий прогрес, дякую за чудову роботу!... більше»
Антоніна

5

13.05.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5

Дуже хороший учитель. Все доступно і легко пояснює. Буду далі займатися.... більше»
Юлія

5+

05.05.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Анастасія - прекрасний викладач, системний підхід, надає всі навчальні матеріали та зрозуміло пояснює!... більше»
Богдан

5+

29.03.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Якби була змога поставити більше 5+, то поставив би не задумуючись. Чудовий викладач. Окремо варто оцінити індивідуальний підхід та підготовку до занять, все на найвищому рівні. Якщо наразі шукаєте репетитора з турецької, уроки з Анастасією будуть Вашою найкращою опцією.... більше»
Анастасія

5+

01.03.2021

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже рада, що саме з Анастасією почала вивчати турецьку мову. Займаюся вже кілька місяців, і є досить хороший результат. Дуже добре і зрозуміло пояснює. Вивчення турецького проходить швидко і зрозуміло. Рекомендую!... більше»
Вероніка

5+

15.02.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Анастасія - дуже хороший і компетентний викладач. Мені подобаються наші заняття. Проходимо і аудіювання, і читання, і граматику, і інші складові. Можу сміливо рекомендувати Анастасію як репетитора.... більше»
Ліля

5+

15.02.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Почала вивчати турецьку з нуля з Анастасією, вже після першого заняття закохалася в турецьку мову. Анастасія - прекрасний репетитор, наполеглива, привітна, цінує своїх учнів, заняття з нею для мене минали дуже швидко, після першого уроку я відразу відчула зміни. Я жодного разу не пошкодувала, що обрала для вивчення турецької саме Анастасію!... більше»
Ірина

4+

30.01.2021

Турецька мова, Репетитор для початківців

4+

Хороший репетитор! Рекомендую!... більше»
Валерія

5+

27.11.2020

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Почала вивчати турецьку мову з нуля і вже через місяць був помітний результат. Анастасія підходить до уроків з великою віддачею і відповідальністю. Її уроки цікаві і цікаві. Граматику пояснює просто і доступно, а головне відразу дає завдання на практичне відпрацювання нового матеріалу. Впевнена, що з таким підходом, через рік буду говорити не гірше ніж ті, хто народився і виріс в Туреччині... більше»
Ірина

5+

27.11.2020

Турецька мова, Репетитор для початківців, Граматика

5+

Всім привіт! Викладачем дуже задоволена, займаюся близько 2-х місяців і планую співпрацювати далі. Дуже доступна подача матеріалу, дійсно видно, що викладач націлений на результат, так як те, що дійсно засвоюється з працею - не проходить непоміченим, а обов'язково повторюється і доводиться до автоматизму. Спасибі Насті за професійних підхід і любов до своєї справи! ❤️... більше»
Юлія

5+

13.11.2020

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже подобаються заняття. Ми дуже продуктивно займаємося, розбираємо граматику і активно використовуємо нову лексику.... більше»
Гутич Каріна-Катерина

5+

09.11.2020

Турецька мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Носій мови

5+

Компетентний викладач. Використовує сучасні методи викладання, доступно та вміло подає інформацію. Уже за кілька уроків, видно результат. За її допомогою вивчення мови є швидким, ефективним, а сам процес дуже захоплюючий та цікавий. Ні разу не пожалкувала, що обрала саме цього викладача. Якщо ви бажаєте справді вивчити турецьку мову з нуля, звертайтесь саме до неї!... більше»
Ірина

5+

23.10.2020

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Хороший викладач, мені все подобається!... більше»
Ярослава

5

21.10.2020

Турецька мова, Репетитор для початківців

5

Чудовий викладач, я задоволена)... більше»
Марія

5+

17.09.2020

Турецька мова, Розмовна мова

5+

Ми займаємося з Анастасією відносно недавно, але я вже бачу прогрес. Чудовий репетитор, всім раджу. 10/10... більше»
Анна

5

02.08.2020

Турецька мова, Граматика

5

Викладачка Анастасія мені подобається! Завдяки її методиці та дійсним порадам, я легше засвоюю матеріал ніж коли навчалася самостійно. Анастасія має досвід проживання в Туреччині та повсякденного спілкування з носіями мови. Цікаві приклади із реального життя, які наводить викладачка, дуже допомагають мені у знайомстві із особливостями життя в Туреччині. Дякую Анастасії за її старанність та рекомендую навчатися у неї!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Короткий практичний опис стану медичної системи в Туреччині. Стаття написана на основі власного субʼєктивного досвіду.

В этой статье пойдет речь о втором по распространенности  вопросе после «Как дела?» в Турции.  А именно о вопросе  «Nerelisin?».  Я собрала точку зрения 10 турков и турчанок возраста от 32 до 66 лет

В этой статье пойдет речь о втором по распространенности вопросе после «Как дела?» в Турции. А именно о вопросе «Nerelisin?» Я собрала точку зрения 10 турков и турчанок возраста от 32 до 66 лет сред

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Яна Т. id: 152189

Яна Т.

Досвід викладання 3 роки. Закінчую факультет Міжнародних відносин. Викладаю для початківців, для підлітків та дорослих, розмовну мову та граматику. Працюю з учнями різних вікових груп, створюю індивідуальні програми навчання. Ви можете розраховувати на вдосконалення навичок читання, письма, розмови та розуміння турецької мови.

5
300грн/год
Марина Р. id: 49232

Марина Р.

Вітання. Мене звати Марина. Я викладаю турецьку та англійську мову. Моїми вчителями в університеті були носії мови, що допомогло мені швидко та ефективно вивчити турецьку мову. Під час навчання в університеті я проводила індивідуальні заняття з англійської з підготовки до ДПА (9-11 клас). Зараз я викладаю турецьку та англійську мову онлайн.

300грн/год
Марія Ч. id: 125342

Марія Ч.

Турецька мова - дуже проста, логічна і впорядкована. Вчити її насправді величезне задоволення.

350грн/год
Дар’я Г. id: 93158

Дар’я Г.

Дуже люблю математику. Займала призові місця в другому й третьому етапах учнівських олімпіад із математики, української мови й літератури та астрономії.

300грн/год
Яна У. id: 43369

Яна У.

Репетитор з англійської, німецької, турецької мови, готую до міжнародних екзаменів СAE, CPE, PET, IELTS, TOEFL

4.7
300грн/год