Репетитор - Вероніка М. id: 81524

Вероніка М.

300 грн/год
300 грн/год

Моє найголовніше правило в викладанні - проводити уроки так, щоб моїм учням було максимально цікаво, легко і комфортно;)

Вероніка М. 5.0(відгуків: 1)

Моє найголовніше правило в викладанні - проводити уроки так, щоб моїм учням було максимально цікаво, легко і комфортно;)

Предмети

Китайська мова

Місця занять

В учня:

Ірпінь

Святошинський

Академмістечко

Буча

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Всім привіт! Мене звуть Вероніка і китайський в моєму житті вже 6 років, з них 2 роки я присвятила викладанню. Я дуже люблю цю мову і намагаюся вдосконалюватися в ньому кожен день. Ви шукаєте надійного, компетентного репетитора, який не боїться складних завдань? Тоді, ви за правильною адресою!) У мене є досвід викладання з усіма віковими групами. Я комплексно готую до здачі HSK / HSKK, навчаю розмовної мови, займаюся бізнес китайським, до кожного учня знаходжу індивідуальний підхід, прививаю розуміння і відчуття мови. На уроках часто використовую живе спілкування, уривки з фільмів, подкасти, ігри, поєднуючи з роботою над вимовою, лексикою і граматикою.
Маю сертифікати HSK5 级, HSKK 中级. У 2017 році проходила піврічне стажування в Китаї (重庆 大学), а в 2019 в 苏州 大学 (Китай). Буду рада допомогти всім бажаючим у вивченні китайської.

Освіта:
Київський університет імені Бориса Грінченка, магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Інесса Ашмарина

5+

21.03.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

她是最好的老师... більше»

Блоги користувача

В Інтернеті є безліч безкоштовних ресурсів з вивчення китайської мови, але, можливо, Ви витратили занадто багато часу на пошуки практичного. Давайте спробуємо зекономити Ваш час, і я покажу Вам п’ять

Китайська мова дуже цікава, але і трохи складна. Іноземці сприймають її як щось незвідане, що не піддається розумінню. Але це абсолютно не так. Якщо покроково розібрати граматику китайської мови, то В

Всім привіт! Сьогодні я хочу розповісти Вам багато цікавих фактів про китайську писемність.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Юлія М. id: 79906

Юлія М.

Досвід у викладанні англійської в Україні за кордоном. Є досвід проживання в США та Китаї, максимально наближений до американського акцент.

300грн/год
Ольга І. id: 66244

Ольга І.

Досвідчений викладач китайської мови. перекладач. Працюю зі студентами та дорослими.

300грн/год
Павло І. id: 118238

Павло І.

Доброго времени суток, мене звуть Павло. Я являюсь репетитором англійської та китайської мов. Мій досвід роботи становить 2 роки.

300грн/год
Даніїл В. id: 178759

Даніїл В.

Hello everyone! Мене звуть Даніїл Олексійович. Мені 22 роки, маю великий досвід викладання, тому прагну поділитися своїми знаннями китайської та англійської з іншими! Завдяки нашим заняттям я зможу показати, що іноземні мови - це легко!

300грн/год
Аліна Г. id: 84762

Аліна Г.

Перекладач; вчу не бояться говорити іноземною мовою і мотивувати себе на досягнення все кращого результату з кожним заняттям.

300грн/год