Репетитор - Вероніка М. id: 81524

Вероніка М.

300 грн/год
300 грн/год

Моє найголовніше правило в викладанні - проводити уроки так, щоб моїм учням було максимально цікаво, легко і комфортно;)

Вероніка М. 5.0(відгуків: 1)

Моє найголовніше правило в викладанні - проводити уроки так, щоб моїм учням було максимально цікаво, легко і комфортно;)

Предмети

Китайська мова

Місця занять

В учня:

Ірпінь

Святошинський

Академмістечко

Буча

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Всім привіт! Мене звуть Вероніка і китайський в моєму житті вже 6 років, з них 2 роки я присвятила викладанню. Я дуже люблю цю мову і намагаюся вдосконалюватися в ньому кожен день. Ви шукаєте надійного, компетентного репетитора, який не боїться складних завдань? Тоді, ви за правильною адресою!) У мене є досвід викладання з усіма віковими групами. Я комплексно готую до здачі HSK / HSKK, навчаю розмовної мови, займаюся бізнес китайським, до кожного учня знаходжу індивідуальний підхід, прививаю розуміння і відчуття мови. На уроках часто використовую живе спілкування, уривки з фільмів, подкасти, ігри, поєднуючи з роботою над вимовою, лексикою і граматикою.
Маю сертифікати HSK5 级, HSKK 中级. У 2017 році проходила піврічне стажування в Китаї (重庆 大学), а в 2019 в 苏州 大学 (Китай). Буду рада допомогти всім бажаючим у вивченні китайської.

Освіта:
Київський університет імені Бориса Грінченка, магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Інесса Ашмарина

5+

21.03.2021

Китайська мова, Розмовна мова

5+

她是最好的老师... більше»

Блоги користувача

В Інтернеті є безліч безкоштовних ресурсів з вивчення китайської мови, але, можливо, Ви витратили занадто багато часу на пошуки практичного. Давайте спробуємо зекономити Ваш час, і я покажу Вам п’ять

Китайська мова дуже цікава, але і трохи складна. Іноземці сприймають її як щось незвідане, що не піддається розумінню. Але це абсолютно не так. Якщо покроково розібрати граматику китайської мови, то В

Всім привіт! Сьогодні я хочу розповісти Вам багато цікавих фактів про китайську писемність.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Марія Х. id: 38311

Марія Х.

Займаюсь улюбленою справаю більше 8 років. Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет за спеціальністю викладач китайської мови. Виграла грант та навчалась в Ляонінському педагогічному університеті (Китай). Зараз вже більше 4х років працюю в приватній школі міста Києва "Ліко-школа".

5
350грн/год
Маргарита Ш. id: 108680

Маргарита Ш.

大家好!我叫美丽达、我为俄语学生的汉语老师。我的专业是汉语翻译。 我半年在中国大学学习、而在中国展示会工作。现在基辅教汉语。对我的来学生们我想说:学习汉语是有趣的程、但有时候复杂。 要是学习地逐步而审视,有时候你可以去到在中国……可以会说、听话、演说 。 汉语课对你有大作用!

5
300грн/год
Вероніка М. id: 58426

Вероніка М.

Маю вищу освіту. Закінчила Київський національний лінгвістичний університет (бакалавр) та КНУ ім. Т. Шевченко (магістратура). За спеціальністю філолог-перекладач китайської та англійської мови. Також пройшла курси в інституті Конфуція, навчалась у носіїв мови.

5
350грн/год
Ганна Б. id: 73708

Ганна Б.

Репетитор з китайської мови, викладаю дітям і дорослим. Програми навчання адаптую під потреби конкретних учнів.

300грн/год
Яна Ш. id: 42726

Яна Ш.

Займаюсь репетиторством більше 4-Х років з дітками віком від 6 років та студентами.

5
300грн/год