Репетитор - Єгор Г. id: 82319

Перевірений репетитор

Єгор Г.

2000 грн/год
2000 грн/год

Високоефективні курси французької, англійської, російської, української мов за ексклюзивною швейцарською методикою для дітей, підлітків і дорослих.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Єгор Г. 5.0(відгуків: 5)

Високоефективні курси французької, англійської, російської, української мов за ексклюзивною швейцарською методикою для дітей, підлітків і дорослих.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Французька мова

Історія України

Всесвітня історія

Зарубіжна література

Журналістика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

"Вивчити англійську за декілька місяців" це інноваційна та персоналізована методика, що допоже Вам вивчити англійську із задоволенням та за рекордний час. Завдяки персоналізованому курсу навчання вже за декілька місяців початківець зможе досягти рівня між B1 та B2, якщо ж Ви вже маєте певні знання мови, то програми від 20 до 60 уроків буде достатньо для досягнення бажаного Вами рівня.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

"Вивчити французьку за декілька місяців" це інноваційна та персоналізована методика, що допоже Вам вивчити французьку із задоволенням та за рекордний час. Завдяки персоналізованому курсу навчання вже за декілька місяців початківець зможе досягти рівня між B1 та B2, якщо ж Ви вже маєте певні знання мови, то програми від 20 до 60 уроків буде достатньо для досягнення бажаного Вами рівня.

Рівні викладання

Рівні викладання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Маю більше 10-ти років досвіду роботи журналістом в друкованій пресі та на телебаченні в Києві та закордоном, в женевській штаб-квартирі ООН. Пройшов шлях від підготовки невеличких новинних заміток до розлогих ексклюзивних журналістських розслідувань як для друкованих видань, так і для телебачення.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця, Бориспільська

Дніпровський

Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця, Соцмісто, Райдужний, Чернігівська

Деснянський

Лісовий масив, Троєщина, Лісова, Биківня

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Київ, Шевченківський, Старий Київ, Стрілецька
Онлайн:
Так

Про себе:

Я закінчив магістратуру Женевського університету та 9 років прожив у Франції і Швейцарії. У Женеві я викладав російську і французьку в приватній школі за ексклюзивною високоефективної і мотивуючої методикою, розробленою лінгвістами Сорбонни і Женевського університету.
Завдяки персоналізованих курсам навчання вже через кілька місяців новачок зможе досягти рівня між B1 і B2, якщо ж Ви вже маєте певні знання мови, то програми від 20 до 60 уроків буде достатньо для досягнення бажаного Вами рівня.
Граматика, лексика, фонетика, синтаксис і всі інші аспекти мови будуть Вам представлені в міру необхідності в ході автентичного спілкування на теми, які мають для Вас значення.

Освіта:
Université de Genève, магістр, 2016
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Єгор Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

3

Олексій

5+

07.05.2021

Українська мова, Спеціалізовані курси

5+

Справжній майстер своєї справи. Знає всі тонкощі написання текстів. Може допомогти не тільки з граматикою, але і з максимально чітким формулюванням ідей. Результатом занять дуже задоволений!... більше»
Ірина

5+

31.03.2021

Французька мова, 7-9-й класи

5+

Чудовий викладач, який має досвід роботи та цікаву методику викладання. Заняттями та результатами задоволені. Займаємось і зараз. Рекомендую.... більше»
Андрій

5

05.03.2021

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5

Єгор хороший репетитор з англійської мови.... більше»
Наталя

5+

12.12.2020

, 5-6-й класи

5+

Про репетитора дуже хороше враження, ми дуже добре спрацювалися!... більше»
Сергій

5

06.11.2020

, 5-6-й класи

5

Залишилися задоволені уроками. Професійно і добре.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ганна Г. id: 25489

Ганна Г.

Я засновниця Школи ораторської майстерності Ганни Гавриг, медіаконсультант, викладач з ораторської та акторської майстерностей. Можу допомогти вам якщо ви: - готуєте промову - хочете покращити комунікативні навички - опановуєте публічні виступи - ведете відеоблог - готуєтеся до вступу в університет на ведучих чи актора - хочете розпрацювати голос

2000грн/год
Олексій Н. id: 80089

Олексій Н.

Англійська з "нуля": розмовна – 4-6 міс. (!!!), Для роботи - 6-8 міс. Власна методика оволодіння англійською мовою, що довела свою високу ефективність. Викладав англійську у коледжі в Лондоні. Лінгвокоуч, сертифікований за стандартами "Міжнародної федерації коучингу". Можливі мови навчання: українська, англійська, російська.

5
2500грн/год
Сергій П. id: 21922

Сергій П.

Репетитор з телерадіо-журналістики, риторики, режисури, майстерності телеведучого, творчих конкурсів

2000грн/год
Інна С. id: 27437

Інна С.

English teacher for ADULTS. From Toronto, Canada. CELTA Cambridge qualified. Lessons 100% in English. only online.VIP clients. Russian and Ukrainian lessons для English native speakers.

5
2000грн/год
Катерина Б. id: 96703

Катерина Б.

Добрий день! Мене звати Катерина. Я тут, щоб допомогти вам досягти ваших англійських цілей! Нараз знаходжуся в Канадi де пдтвердила рiвень мови до 7,5 рiвня.

2000грн/год