Репетитор - Наталія Г. id: 84657

Наталія Г.

450 грн/год
450 грн/год

Підготовка до ДПА, ЗНО курс для виїжджаючих за кордон. Будь-яка інша допомога при вивченні мови, програма занять конкретно під кожного студента.

Наталія Г. 5.0(відгуків: 1)

Підготовка до ДПА, ЗНО курс для виїжджаючих за кордон. Будь-яка інша допомога при вивченні мови, програма занять конкретно під кожного студента.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладач з більш ніж 20 - річним досвідом роботи, вмію знайти підхід і відчути потенціал кожного студента. Заняття онлайн. Вмію піднести найскладніший матеріал у доступній формі. Високі бали моїх учнів на шкільних та міжнародних іспитах - моя найвища похвала і радість.
Тимчасово знаходжусь у Львові.

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), спеціаліст, 1998
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Марина

5

03.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Займаємося з викладачем з літа. Сину дуже подобається. На заняття ходить залюбки. Заповнив недоліки шкільної освіти. Репетитором повністю задоволені.... більше»

Схожі анкети

Лілія Г. id: 17607

Лілія Г.

Репетитор з англійської мови.

4.8
400грн/год
Марія О. id: 168266

Марія О.

Вивчаю та навчаю мовам, враховуючи їх живе функціонування у суспільстві, через призму культури та різноманітність тем. Culture makes the language. Гнучка. Стабільна. Inspiring. Люблю світ та життя, та все, що вони можуть запропонувати. Радію дивним людям.

500грн/год
Оксана Т. id: 106123

Оксана Т.

Відповідально підходжу до кожного заняття, ввічливо ставлюсь до учнів. Привітна і тепла атмосфера впродовж занять.

400грн/год
Руслана М. id: 161843

Руслана М.

Багато часу прожила у США, що відкрило мені очі на найважливіше у вивченні мови. Зі мною - ти швидко навчишся говорити та нарешті ЗРОЗУМІЄШ граматику 😊

5
500грн/год
Дарія Ю. id: 54879

Дарія Ю.

Привіт! Я Дарія - дипломований викладач з восьмирічним досвідом роботи з дітьми та дорослими. Ми разом поставимо цілі у вивченні англійської і я допоможу вам на шляху до їх досягнення. Зручні матеріали для уроків та моя підтримка гарантує вам максимально продуктивно навчатися з мінімальною кількістю стресу)

400грн/год