Репетитор - Тетяна Р. id: 85312

Тетяна Р.

1200 грн/год
1200 грн/год

Навчаю німецькому за стандартами Ґете Інституту. Просте подання німецької мови. Проживаю вашу мету, як свою. Створюю уроки якісно та цікаво.

Тетяна Р. 4.0(відгуків: 2)

Навчаю німецькому за стандартами Ґете Інституту. Просте подання німецької мови. Проживаю вашу мету, як свою. Створюю уроки якісно та цікаво.

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Закінчила педагогічний університет з відзнакою. Живу в Німеччині, дуже тісно в умовах цієї культури, побуту, спілкування з людьми. На моїх уроках ви 1. Одразу знатимете, скільки уроків потрібно саме ВАМ для досягнення цілі. Бо я впевнена, ви маєте знати за що ви платите та скільки годин вам треба. 2. Ви отримуєте індивідуальний план навчання, який ефективно допоможе вам ГОВОРИТИ, писати, розуміти, правильно ВИМОВЛЯТИ, бо ми боремося проти акценту з першого заняття. Запрошую вас на перший урок!

Освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), магістр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Тетяна Р.

4/5

2

0

3

1

4

0

4+

0

5

0

5+

1

Ольга

3

22.07.2021

Німецька мова, Розмовна мова

3

Минулого року намагалась позайматись з Тетяною. Розповідала їй детально до першого заняття про свої потреби та очікування, але, на жаль, вона погано зрозуміла мої потреби як викладач. Або не захотіла підлаштовуватись наскільки це було можливо. Ось, через півроку я знову зайшла на Букі побачила історію своїх заявок і захотіла все таки написати Тетяні наскільки важливо максимально налагоджувати контакт з клієнтами, вміти фокусуватись на прямому запиті, а не робити будь-що, аби лише час спливав.... більше»
Сніжана

5+

23.02.2021

Німецька мова, Університетські курси

5+

Неймовірно їй вдячна та задоволена роботою. Не дає мені спуску та тримає у формі. Ніякої російської чи української мови на уроці та поза межами, тільки німецька. Це є для мене дуже важливим аспектом у вивченні іноземних мов. Має свою програму та методику. Дякую за терпіння, навіть у виборі часу занять.... більше»

Блоги користувача

В данном блоге вы найдёте топ 12 фраз-клише, как выразить своё мнение на немецком.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Аліна О. id: 41605

Аліна О.

Дипломований викладач та перекладач з більш ніж 15-річним досвідом. Постійно практикую іноземні мови з носіями під час усних прикладів та ділових подорожей. Проживаю та працюю в Лондоні. Зобов’язуюся Вас надихати, мотивувати та якісно навчати! Працюючи разом, ми досягнемо результатів та прогресу.

1000грн/год
Марія М. id: 67222

Марія М.

Досвідченний викладач із власною методикою. Маю сертифікат Goethe-Zertifikat C1, та попередніх рівнів володіння мовою. Більш ніж 250 учнів склали іспити на міжнародні сертифікати завдяки нашій співпраці. Підготовка до міжнародних іспитів А1-С1, загальна німецька. Ефективно, чітко. Перебуваю у Німеччині та викладаю німецьку на курсах.

4.9
1000грн/год
Марія Н. id: 175117

Марія Н.

Бажаєте навчатися, працювати за кордом або покращити свій рівень життя? Готую до вступу до ВНЗ, працевлаштування, здачі іспитів А1-С1 з німецької, іспанської, англійської мов. Спеціальні курси для юристів, IT, лікарів, бізнесу, водіїв, спортсменів та інших професій. Навчу живої мови та граматики, поясню різницю культур в стислі терміни.

1000грн/год
Валерія К. id: 174482

Валерія К.

Вітаю Вас. Мене звати Валерія. Я проживаю вже 7 років в Німеччині та маю диплом бакалавра по політології університету Ганновер. Я маю за плечима мовні курси А1-С2, два роки перекладацької та викладацької діяльності. Працювати мені легко, як з дітьми, так і дорослими; співпраця можлива лише онлайн; матеріали для навчання також в онлайн форматі.

1000грн/год
Яніна Т. id: 22239

Яніна Т.

Сертифікований викладач з підготовки до усіх міжнародних мовних іспитів з англійської та німецької мов. Д/Р: 20 років. В/О: Університет Гете, ХНУ Каразіна. Англійська мова: TOEFL, Cambridge ESOL CPE, IELTS, BEC, TOEIC and m.o. Німецька мова: Goethe Zertifikat C2 ZOP, Großes, Deutsches Sprachdiplom GDS, Telc Deutsch C2, DSH, TestDaF, VHS C2 und a.m.

5
1500грн/год