Репетитор - Марія Л. id:91352

Марія Л.

«Практикуючий психолог. Провідник знань і навичок в розумінні себе, для людей від 18 років, студентів-психологів для розуміння практичної науки.»

Марія Л.

200 грн/год

Предмети

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання:

Психолог для дорослих

Деталі про досвід викладання:

Психодіагностика структури особистості, робота з метафорічесскімі картами на предмет дослідження архетипів, сімволдраматіческіе іммагінатівние практики, тілесно-ортентірованние практики (зняття блоків в тілі, робота з психосоматикой, трансформація тривожних станів), розлади харчової поведінки (з подальшим створенням меню з урахуванням нутрицевтики)

Місця занять

В учня:

Харків:

Московський

Північна Салтівка 1, Метро "Героїв праці"

Київський

Північна Салтівка 2, Північна Салтівка 3, Північна Салтівка 4, Північна Салтівка 5, Метро Студентська
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Крім класичної вищої освіти, мені допомагають отриманий досвід, знання і навички в тренінгу особистісного зростання, трьох фундаментальних психотерапевтичних курсу в асоціації глибинної психології "Теурунг", сінзетівная терапія в інституті клієнт-центрованої терапії К. Роджерса, курс сімволдрамми і більше 300 годин особистої терапії (тобто я була клієнтом). Але, це все красиві слова, які можуть вражати. Психолог-це страж почуття щастя і задоволеності життям. Це соратник в придбанні психологічного і будь-якого іншого благополуччя. Мені пощастило, що до психології, вивчаючи хімію, я придбала навик аналізу і структурування інформації, що в тандемі з психологією, емпатією і високим ступенем особистої опрацювання, призводить до ефективних змін в житті моїх клієнтів: збереження сім'ї, підвищення доходу і покупка нерухомості, створення відносин, саме тих, про які мріє кожен, привласнення собі фрази: "як класно бути мною!" Моя головна мета-допомогти людині навчитися бути собою. Бути щирим і щасливим, без чек-листів і умовностей. Отримати необхідні для цього знання і навички для закріплення і посилення цього щастя протягом усього життя! Адже в кожному з нас вже є все що потрібно! Потрібно лише це побачити!

Освіта:

Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), бакалавр, 2020

Вік:

26-35

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять