Репетитор - Андрій Ч. id: 91897

Андрій Ч.

120 грн/год
120 грн/год

Викладаю історію України та Українську мову. Прагну, щоб мої учні не лише знали матеріал, а й вміли застосовувати його на практиці.

Андрій Ч.

Викладаю історію України та Українську мову. Прагну, щоб мої учні не лише знали матеріал, а й вміли застосовувати його на практиці.

Предмети

Українська мова

Біологія

Англійська мова

Історія України

Географія

Всесвітня історія

Правознавство

Фізичне виховання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю історію України та Українську мову.Прагну,щоб мої учні не лише знали матеріал,а й вміли застосовувати його на практиці.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю історію України та Українську мову. Прагну, щоб мої учні не лише знали матеріал,а й вміли застосовувати його на практиці

Рівні викладання

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Склав ЗНО з української мови на 193 балів, з історії України на 189 балів, з географії на 187 балів і англійської на 164 Баллі. У школі з даних предметів було відмінно. Студент Національного університету "Києво-Могилянська академія". Обожнюю історію України і Український язик.Участвовал в першому, другому і третьому турах Всеукраїнських учнівських олімпіад і займав призові місця там. З української мови, то у мене сім'я філологів і я, не змінюючи сімейних традицій, також є любов до рідної мови та літератури. Неодноразово брав участь в районних та обласних учнівських олімпіадах та різноманітних конкурсах.
Моя мета полягає в тому, щоб учень не вчив "суху теорію", а розумів матеріал, який йому дає викладач. Також хочу, щоб учні мали логічне мислення з даних предметів (це дуже важливий елемент успіху) і могли вирішити складні питання.
Добре знаю специфіку ЗНО та ДПА, добре орієнтуюся в шкільній програмі (знаю, яка тема більш важлива і яку тему потрібно приділити більше уваги, а який навпаки - менше).
Заняття цікаві та інформують. Буде цікаво!

Освіта:
Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Стаття про політику Івана Виговського

Уявний діалог між лідерами двох режимів : Гетьманату та Директорії після революційних подій 1917 -1921 років на Україні

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Сніжана Б. id: 126798

Сніжана Б.

Люблю цікавитись важкими речами і розбирати їх на дрібниці, що і використовую на заняттях з учнями.

140грн/год
Олександра Г. id: 91105

Олександра Г.

Я репетитор історії України, готую абітурієнтів для успішної здачі ЗНО у 2022 році. Берусь за підготовку учнів із різним рівнем знань та сприйняття.

150грн/год
Анна С. id: 61694

Анна С.

Репетитор хімії та біології. Навчають на Біологічному факультеті КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Перемагала на олімпіадах, МАН, ТЮБ різного рівня.

150грн/год
Юлія Ю. id: 70258

Юлія Ю.

Юля, 22 роки, викладаю англійську дітям шкільного віку. ЧАС ЗАНЯТЬ - ЗРАНКУ, до 14.00!

5
150грн/год
Богдан Р. id: 32759

Богдан Р.

Всім привіт! Допоможу вам з підготовкою до ЗНО/НМТ, або ж просто підтягнути знання)

150грн/год