Репетитор - Анна Ш. id:98760

Анна Ш.

150 грн/год

Анна Ш.

«Студентка, творча і активна особистість. Люблю музику, дітей та тварин. Хочу сама розвиватися в музичній області і підтримувати в цьому інших.»

Предмети

Гра на скрипці

Музика

Сольфеджіо

Рівні викладання:

Молодші класи 1-4

Деталі про досвід викладання:

Сольфеджіо - це як елементарна математика для музиканта, рівноцінно як теорія музики і гармонія. Навіть просто займаючись музикою виключно "для себе" необхідно орієнтуватися в музичній теорії. А розвиток музичного слуху за допомогою сольфеджірованіе - обов'язково умови для музиканта будь-якого рівня. Пропоную вам підтягти свої навички або ж придбати їх з моєю допомогою. В зрозумілою і максимально спрощеної для вас формі ми вивчимо всю необхідну вам теорію і розвинемо ваш внутрішній

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

До вступу в музичні заклади

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

Ніколи не пізно прищепити собі любов до класичної музики. Готова познайомити вас з Світовий музичною літературою і Російської музичною літературою. Розповім про розвиток музичного мистецтва: починаючи з XVIII ст. і закінчуючи музикою XX ст. Від Клаудіо Монтеверді до Артюра Онеггера. Хочу розвинути в вас / в ваших дітях образне мислення, для того що б ваш / їхній світ став більш насиченим і яскравим. Що б вивчення музики приносило лише задоволення і за підсумком з'являлися нові цінителі музикальн

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

До вступу в музичні заклади

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

На скрипці граю вже 13 років. Допоможу вашій дитині повірити, що скрипка - не такий вже складний і страшний інструмент, як може здатися на перший взгляд.Научу дитині не зажиматься, позбутися страху сцени.Скріпка, як ніякий інший інструмент, сприяє розвитку музичного слуха.Пріветствуются учні будь-якого віку. є досвід роботи як з дітьми молодших класів, так і зі студентами.

Місця занять

В учня:

Вінниця: Стара Вінниця, Пирогове, Поділля, Корея, Урожай

У викладача:

4 Переулок Комарова, дом 6,, Вінниця

Онлайн:

так

Про себе

Я студентка IV курсу ВФКМ,скрипалька.
Методика викладання дуже проста - я хочу прищепити любов до музики, до музичних інструментів.Не хочу нікого змушувати,але хочу всіляко заохочувати людини займатися музикою.
"Роби те, що любиш, кохай те, що робиш"

Освіта:

Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, студент, 2021

Вік:

18-25

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

3 відгуків про Анна Ш.

5/5

5+

2

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Анастасія

5+

18.10.2021

Гра на скрипці, Репетитор для початківців

5+

Анна - компетентний молодий педагог, який знає свою справу! З нею дуже приємно і комфортно займатися, з кожним уроком удосконалюючи свої навички і знання. Впевнена, вона знайде підхід до багатьох! Окреме спасибі за те, що повірила і дала шанс дорослій людині навчитися грати на скрипці!

Олена

5+

06.07.2021

Гра на скрипці, Базовий рівень

5+

Доброго дня! Моя викладач з гри на скрипці Анна Ш. заслуговує на найвищий рівень оцінки викладацької майстерності. Попри свій молодий вік, дівчина ставиться до роботи відповідально, завжди має в арсеналі цікавий музичний матеріал. Пропонує його позитивно і легко, заохочує різними власними методичними напрацюваннями. З Анею цікаво і надихаюче! Приємно спілкуватись на різні теми і музикувати. Дякую викладачеві за прекрасний і творчий місяць співпраці! Успіхів у подальшій роботі! Олена

Дмитро

5

26.05.2021

Гра на скрипці, Репетитор для дітей

5

Аня - справжній професіонал, доньці з нею дуже комфортно вивчати гру на скрипці. Дякую, рекомендую!!!