Необхідні умови для підняття кундаліні

Кундаліні-йога – одна з видів сучасної йоги, система вправ, перш за все, ментальних, метою яких є підняття енергії кундаліні з нижньої частини хребта до сьомої чакри (сахасрари або ж головного центру). В індуїзмі є три канали, які з’єднують нижню частину хребта з сахасрарою, а саме іда, пінгала та сушумна. Сушумна – головний канал протікання кундаліні. Енергія повинна вільно протікати цими каналами після підняття кундаліні.

Індійські йоги практикували методи активації кундаліні й підняття енергії кундаліні протягом тисячоліть. Кундаліні підіймалася до маківки голови й далі було її виведення у простір. Кундаліні-йога була представлена західному світу Йогі Бхаджан у 1968 році. Вона була більше адаптованою до менталітету мислення США та Західної Європи й більше вже включала фізичні вправи.

У 21-ому столітті кундаліні-йога надалі продовжує поширення світом. І починає набувати певні риси, яких не було ні у системі вправ індійських йогів, ні у системі вправ західного світу 20-ого століття. А саме твердження, що сушумна не може використовуватися правильно і безпечно до тих пір, поки не буде побудована антахкарана. 

Антахкарана – так званий енергетичний міст, який потрібно буде побудувати для з’єднання фізичного тіла з її монадою. Що ж таке монада? Найбільш точним визначенням монади – є певна точка, яка розміщена на кордоні нашого всесвіту і паралельного всесвіту, всесвіту, який є більш розвинутим у порівнянні з нашими, й звичайно, у якого - інші виміри часу та простору (всесвіт Бога або Богів). 

У кожної людини є своя монада. І тому антахкарану потрібно протягнути від фізичного тіла до своєї монади. У деяких джерелах її ще називають дев’ятою чакрою. Вважають, що восьма чакра розміщена сантиметрів 20-30 над головою, а дев’ята чакра далі йде у тому ж напрямку десь на десятки, а то і сотні тисяч кілометрів вище над головою.

Коли буде побудована антахкарана, навіть коли цей міст буде, хоча і дуже вузький і тонкий з самого початку, монада, яка є аспектом волі, зможе доторкнутися до першої чакри або ж нижньої частини хребта, пробудити вогонь кундаліні і з його допомогою безпечно підняти кундаліні до сахасрари. 

Вогонь кундаліні буде підійматися за допомогою акту волі і під впливом імпульсу любові. І тільки людина, яка підняла енергію за допомогою антахкарани до монади, здатна допомогти іншій людині у піднятті кундаліні.

Отже, зробимо декілька важливих висновків. Перш за все, в жодному разі не потрібно штучно пробувати підіймати кундаліні. По-друге, необхідною умовою для підняття кундаліні є побудова антахкарани, енергетичного мосту, який буде з’єднувати тіло людини з монадою, точкою на кордоні між нашим всесвітом і паралельним, більш розвинутим та могутнім (всесвіт Бога або Богів). По-третє, потрібно розвивати любов до всіх і до всього і силу волі, які так необхідні для побудови антахкарани і підняття кундаліні. 

А для чого потрібно побудувати антахкарану та підняти кундаліні? Перш за все, це еволюційний крок вперед, еволюція свідомості людини. По-друге, тіло буде насичене енергією, яка вільно буде протікати, і як результат, буде менш схильне до хвороб. По-третє, можна буде досягти анти-ейджингу (проти старіння), але це при умові, якщо закріпити частину свідомості у паралельному всесвіті (всесвіт Бога або Богів).

Література.

1. Alice A. Bailey, Esoteric Healing (A Treatise on the Seven Rays, Vol. IV)

2. Alice A. Bailey, The Rays and the Initiations (A Treatise on the Seven Rays, Vol. V)

3. Taras Handziy, Consciousness and Its Evolution: from a Human Being to a Post-Human, Ph.D. thesis

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Тарас Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;