Від кундаліні йоги до підняття енергії у паралельний всесвіт

Розглянемо, що відбудеться, якщо кундаліні-йогу логічно продовжити та підняти енергію якомога вище.

Кундаліні-йога - один з напрямів сучасної йоги, система ментальних та фізичних вправ, метою якої є підняти енергію кундаліні з нижньої частини хребта. Ця енергія повинна поетапно пройти по всіх чакрах аж до найвищої (сьомої, коронної чакри або сахасрари). 

Але, виявляється енергію можна підняти не лише до сахасрари, але й набагато вище. Її можна підняти до кордону нашого всесвіту з паралельним, і навіть трішки у паралельному всесвіті. І як тільки це трапиться, людина досягне сповільнення потоку часу не лише для її свідомості, але й для тіла. Звичайно, є деякі ризики підняття частини енергії у паралельний всесвіт, але навіть один з результатів, антиейджинг (проти старіння) буде важливим досягненням.

Іншими словами, як тільки частина енергії потрапить у паралельний всесвіт у 2021 році, за період з 2021 до 2041 року не двадцять років мине для людини, а приблизно десять. Цей висновок зроблений на основі моїх досліджень, які я проводжу з 2001 року, та які описані у моїй дисертації “ConsciousnessandItsEvolution: fromaHumanBeingtoaPost-Human”, написаній під час навчання в аспірантурі університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні, Польща, у 2011-2014 роках.

А зараз опишу деякі ментальні вправи, які можна робити для підняття енергії.

Першою вправа полягає у тому, щоб досягнути певного стану, коли не буде жодних думок, хоча б протягом декількох секунд. Для цього стараємося повністю розслабитися. Створюємо стан радості, любові до всіх та до кожного. І якщо приходить якась думка, намагаємося її позбутися. Звичайно, може здаватися, що це досить важко досягти. Але сила волі та практика допоможуть досягти цього стану.

Наступні вправи є досить важливими, і я не зустрічав їх опис у літературі. Першою з цих вправ буде візуалізація геометричної точки. Отже, наше завдання буде зробити візуалізацію сахасрари. Для цього уявляємо точку, яка розміщена на голові, у районі тім’я. Уявляємо цю точку, сповнену яскравого світла, могутньої позитивної енергії, радості та любові. Уявляємо, що енергія з нижньої чакри (муладхари) підніметься догори й пройде через цю точку далі.

Аналогічно, через деякий час після підняття кундаліні, подібну вправу будемо робити для підняття енергії у паралельний всесвіт. Для цього нам потрібно буде робити візуалізацію точки, як кордону переходу з нашого всесвіту у паралельний. Будемо уявляти її на прямій, яка проходить через муладхару та сахасрару, у напрямку від сахасрари у просторі над головою, догори, якомога вище у космосі. Уявляємо цю точку, сповнену яскравого світла, могутньої позитивної енергії, радості та любові. Уявляємо, що енергія, яка вже плавно у нас тече від муладхари до сахасрари та у зворотному напрямку, підніметься догори та пройде через точку, яка є кордоном нашого всесвіту та паралельного.

Не можна буде не відчути підняття кундаліні. Це буде досвід, який може бути лише раз у житті. Буде відчутно, що частина енергії, яка фактично “спала” в основі нижньої чакри, прокинеться та переміститься до коронної чакри та вище.

А підняття енергії до точки кордону між нашим та паралельним всесвітом та трішки у паралельному всесвіті надасть доступ до потужної енергії паралельного всесвіту. Це енергія зовсім іншого рівня, яка впливає на об’єктивний потік часу у нашому всесвіті.

Література

T. Handziy “Consciousness and Its Evolution: from a Human Being to a Post-Human”, https://www.academia.edu/7094390/Consciousness_and_Its_Evolution_From_a_Human_Being_to_a_Post_Human_Ph_D_Thesis

 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Тарас Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;