ТОП 10 порад "Як мотивувати дитину вивчати англійську мову!"

Ви коли-небудь замислювались, як ви можете спонукати свою дитину займатися англійською? Ось десять порад щодо успіху в мотивації!

1. Будьте захоплені та залучені

Будьте в захваті від мови самі. Якщо ваша дитина бачить, як ви читаєте, переглядаєте фільми та розмовляєте англійською мовою, вона буде натхненна зробити те саме. Активно залучайте себе до вивчення англійської мови вашої дитини, та не чекайте, що вона навчатиметься самостійно. Надаючи своїй дитині багато похвал, підбадьорення та підтримки, ви збільшите її впевненість у собі та піднімете її мотивацію.

2. Зробіть навчання веселим та приємним

Вивчення мови має бути приємним та корисним досвідом. Спробуйте включити в діяльність елементи веселощів. Діти, природно, люблять грати та люблять ігри для тренувань у розмові та вивчення нової лексики чи граматики. Спробуйте карткові ігри, такі як «Пам’ять», екшн-ігри (ігри-дії) або настільні ігри.

Використовуйте почуття конкуренції вашої дитини як мотиватор, наприклад, дитині, яка рідше користується рідною мовою під час гри, дозволено обрати наступну гру.

3. Слідкуйте за особистістю та інтересами дитини

Подумайте про особистість своєї дитини, її інтереси та речі, які їй подобаються, пропонуючи способи практикування англійської мови. Дуже активні діти можуть любити грати в екшн-ігри, спокійніші діти віддають перевагу іграм у слова або картковим іграм. Якщо ваша дитина любить спорт, вона буде насолоджуватися розповідями, словниковими іграми про спорт.

4. Нехай ваша дитина вибирає

Бути частиною процесу вибору - це чудова мотивація. Це також дозволяє вашій дитині вибирати ситуації, предмети тощо, які їй комфортно відтворювати англійською. Наприклад, ви можете заохотити свою дитину читати англійською мовою, вибираючи книги англійською мовою разом у книгарні або в Інтернеті.

5. Зважайтена настрій вашої дитини

Спробуйте вибрати правильний час, щоб заохотити дитину практикувати свою англійську мову. Якщо ваша дитина буде під тиском працювати над англійською мовою, вона буде відчувати стрес. Якщо після початку діяльності ви помітили, що ваша дитина не сприймає матеріал, краще спробувати пізніше, а не змушувати її продовжувати.

6. Надайте значущі ситуації

Діти люблять грати в ролі та використовувати свою уяву. Запропонуйте кілька ситуацій, наприклад, у магазині іграшок, автобусі, ресторані тощо, і попросіть дитину вибрати. По черзі грайте різні ролі, наприклад: клієнта та продавця (надавайте мовну підтримку за необхідності). Якщо вони використовують фрази рідною мовою, повторіть сказане англійською.

Вважаючи, що ситуація створює негайну необхідність використовувати англійську мову для вашої дитини -  їх мотивація буде високою. Зробіть ситуацію більш осмисленою, використовуючи реальні предмети, наприклад: іграшки для магазину іграшок; поставте стільці, щоб зробити автобус; накрити стіл для ресторану. Виготовлення квитків, цінників, меню тощо збільшує їхню участь у грі. З чим більшим ентузіазмом ви будете виконувати свою роль, тим мотивованішою буде ваша дитина!

7. Допомагайте з шкільним завданням вашої дитини

Діти часто неохоче виконують домашнє завдання або навчаються на шкільних тестах. Створіть звичайний розпорядок домашнього завдання, дозволяючи вашій дитині певний вибір, в який час і де вона навчається. Надайте допомогу та намагайтеся підтримувати та заохочувати. Хваліть дитину за будь-які зусилля, які вони докладають, а не критикуйте або погрожуйте їй. Це допоможе дитині розвинути впевненість у собі та позитивне ставлення. Дитина, яка захоплюється англійською мовою, матиме внутрішню мотивацію займатися, вдосконалюватися та вчитися.

8. Використовуйте програми та онлайн-матеріали

Навіть самих неохочих дітей мотивують вчитися за допомогою нових технологій, таких як програми. В мережі Інтернет сьогодні існує чимало пісень, текстів, історій, відео та ігор, які допоможуть дитині насолодитися вивченням англійської мови.

9. Поділіться досвідом

Похваліть дитину у навчальному досвідіродині та друзям. Це буде мотивувати вашу дитину. Заохочуйте старших дітей допомагати молодшим братам та сестрам практикувати свою англійську мову. Роль відповідальності є дуже мотиваційною.

Чому б не дозволити своїй дитині вибрати англійський фільм і не запросити до перегляду друзів чи родичів? Поставте стільці, щоб перетворити вашу вітальню в кінотеатр! Виготовлення запрошень та квитків дає можливість потренуватися в письмі та робить заняття цікавішим.

Багато дітей із задоволенням виступають. Запропонуйте їм влаштувати виставу чи ляльковий театр або заспівати кілька пісень англійською мовою для сім’ї.

10. Знайдіть способи спілкування вашої дитини з іншими англійською мовою

Наявність справжньої причини спілкуватися англійською мовою забезпечує високий рівень мотивації. Якщо це можливо, знайдіть англомовну групу у вашому районі або заходи для дітей, котрі відбуваються англійською мовою. Запропонуйте своїй дитині написати електронний листчи вітальнулистівку англомовному другу чи родичу.

Дотримуючись хоча б декількох порад – результат буде дуже помітним! А ваша дитина із-задоволенням вивчатиме англійську мову!
Спробуйте!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Іванна С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;